X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na teściowa narzekać nie mogę. Ale pewnie gdybyśmy się widziały częściej to bym zdanie zmieniła. Troche marudna nie ogarnieta osoba ;) ale kochana :) Teść nie zdążył być moim tesciem zmarł 3 lata temu w wieku 52 lat na raka płuc.. miałabym zajebistego teścia-super człowiek...brakuje mi go

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do picia. To hmmm trzeźwo jestem jak nie wiem. Nie piłam dziś nic. Wczoraj na mecz 3 radlerki. Jak jutro będzie biel vizira obiecuje poprawę :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty się lepiej nie poprawiaj tylko zaowocuj tu :D

    Madziulla lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ukrywam ze po cichu liczę na 2 kreche po 3 latach wystarczy tego vizira ;)

    borsuk lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 lipca 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    A co do picia. To hmmm trzeźwo jestem jak nie wiem. Nie piłam dziś nic. Wczoraj na mecz 3 radlerki. Jak jutro będzie biel vizira obiecuje poprawę :D
    Obiecałaś mi prezent w postaci 2 kresek na ciążowym w moje urodziny :D teraz ładnie dotrzymaj słowa :)

    Madziulla, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Obiecałaś mi prezent w postaci 2 kresek na ciążowym w moje urodziny :D teraz ładnie dotrzymaj słowa :)

    Tak pamiętam ;D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wcale się nie dziwię... Wiem o czym mówisz dlatego boję się testować i każdy termin jest ok 2dni po od planowej @ :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 2 lipca 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ja wlasnie koncze piwko.padnieta jestem.chcialam dzis zadac pyt gdzie ta ista staraczek ale mnie urzedzono i kuz wszystko wiem :-)
    Aja ja chcialam o 22 wyprowadzic mojego labradora ale co sie z.nim dzio nie wiem- okropny paraliz brak kontaktu przewracanie sie wzdluz domu z boli szybki oddech a potem ineo.az boje sie jutra.
    Fipsik testuj zawsze kiedy czujesz ze powinnas :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 lipca 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może udar słoneczny? Sprawdź fafle czy nie są opuchnięte i sine. na mocz szmatke i przejedź po wargach uszach i łapach. ustaw w pobliżu wiatrak jeśli to możliwe. sprawdź czy nie ma gdzieś małych ran albo kleszcza. Nawet ugryzienie muszki może zaburzyć psa.

    Demsik lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 2 lipca 2016, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pies jak się słaniał na nogach okazało się ze był zarobaczony. Gdzieś tam cysty się kumulowały i miał paraliż. Kilka tabletek i po kilku godzinach była poprawa. Może warto to sprawdzić?
    3 mam kciuki za pieska :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 2 lipca 2016, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze ja dzis badac cala ale dla mnie to troche wygladalo jak padaczka, ale oby nie.moj to sie nawet poplakal nad nia.mam nadzieje ze to sie wiecej nie powtorzy.
    A co u was ktos dzisiaj sika na patyka???ale ze mnie poetka :-) :-) :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biel vizira z rana jak śmietana... :/

    Teraz tylko czekam na @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa niestety nie mam prezentu dla Ciebie na ur. Mam biel wizira. :( czekam jeszcze może po prostu za szybko.

    Życzę Ci wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę dziś na rower na cały dzień. Odezwę się wieczorem i wtedy uzupełnienie listę jak będzie trzeba :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wcześnie. Za dwa dni jak będzie vizir uwierzę. A dziś nie!!!

  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 2 lipca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jedna kreseczka.

    Morwa wszystkiego najlepszego, przede wszystkim spełnienia największego marzenia :)a poza tym więcej snu, więcej muzyki, więcej herbaty, więcej książek, więcej słońca, więcej marzeń, więcej spacerów, więcej śmiechu, więcej wycieczek, więcej przytuleń, więcej zabawy, więcej miłości i więcej tego co chcesz ;)

    Miłego dnia dziewczęta :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 2 lipca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa bo niektórzy lekarze to chyba dyplomy na stadionie kupili a wiedzę czerpią z google.
    Ja trafiłam na pewną panią endokrynolog, która też mówiła, że na pewno nie mam PCOS, bo jestem szczupła. A poszłam do niej z dwiema kartkami wyników - na jednej hormony tarczycowe (które wg norm podanych przez laboratorium były ok) i pozostałe hormony, z których chyba tylko prolaktyna była w normie. Ona oczywiście tylko na tarczycę patrzyła - patrzyła, myślała, marszczyła czoło po czy powiedziała, że chyba są dobre, ale jeszcze zrobi usg. Usg pewnie zrobiła tylko po to, żeby doliczyć 50zł do rachunku, bo na końcu powiedziała, że tarczyca jest książkowa - co w sumie sama wiedziałam.
    Poprosiłam żeby spojrzała na pozostałe wyniki, bo to one mnie skłoniły do wizyty u niej - zerknęła (trwało to mniej niż sekundę) i powiedziała, że ok.
    - No a ten podwyższony testosteron?
    - Yyyyyyy testosteron ? yyyyyy ale to przecież.... nooo yyyyy męski hormon!
    - No właśnie, więc chyba jest coś nie tak, skoro u mnie jest taki wysoki?
    - Eee zmieni się pani w faceta to wtedy będziemy się martwić.

    Poza tym jeszcze dodała, że w moim wieku w ogóle nie powinnam myśleć o dzieciach. Zawsze myślałam, że medycyna to bardzo ciężkie studia i dzięki temu lekarz powinien już z definicji być autorytetem, ale życie wciąż mnie zaskakuje ;)

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 2 lipca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Zycie jest dla nas slonecznym zegarem,odmierza tylko szczEsliwe godziny" wszystkiego najwspanialszego MORWA z okazji urodzin,niech ci sie spelnia te najskrytsze;))))
    Nie zgadzam sie na biel vizira u was i koniec!!!madziulla a ty nie mialas testowac 4?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 2 lipca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AhnaKlementyna wrote:
    U mnie też jedna kreseczka.
    Ahnaklementyna to czemu na suwaku masz 3 tydzien ciazy???

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 2 lipca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Demsik owulacja była w 10 dc, więc wszystko się przesunęło. A suwaka jeszcze po prostu nie zdążyłam usunąć. Zaraz to nadrobię.

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ