X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6? ja dziś liczyłam i byłam 14 :O ale wypiłam 2 litry, tak jak dietetycy nakazują :) a tydzień temu liczyłam to byłam 8.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 21:02

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vitae13 wrote:
    Madziulla u mnie okresu dalej brak ale beta negatywna wiec z ciąży nici...

    Troche mnie martwi cała ta sprawa bo mój cykl ma dziś już 36 dzień a @ ani widu ani słychu. Z tego powodu zrobiłam dziś dodatkowo badania prolaktyny i tarczycy i załamałam się...
    Popatrzcie proszę na nie i doradźcie co robić... A może któraś z was miała podobne wyniki?
    TSH 3,460 µIU/ml (0,270 4,200)
    FT3 2,98 pg/ml (2,04 4,40)
    FT4 1,13 ng/dl (0,93 1,71)
    Prolaktyna 13,45 ng/ml (4,79 23,30)

    Zapisałam się na 20.07 do endokrynologa ale może powinnam machnąć ręką i od razu uderzyć go ginekologa endokrynologa?

    misia_, coffee - gratulacje wielkie :*

    wcale nie sa złe, ja kiedyś miałm gorsze ale po euthyroxie się wszystko unormowało :) w sumie to masz tylko tsh trochę wysokie. jak moja endo zobaczyła podwyższone tsh to powiedziała że to nie jest wymik do zachodzenia w ciąże ,bo zaburza inne hormony.. i po miesięcznej kuracji euthyroxem i suplementami się udało :)

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    6? ja dziś liczyłam i byłam 14 :O ale wypiłam 2 litry, tak jak dietetycy nakazują :) a tydzień temu liczyłam to byłam 8.
    6 póki co no ale ja nie piłam cały dzień więc dla mnie to dużo. W pracy potrafiłam caly dzien nie siusiać :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko ja potrafię nawet do 8razy dziennie. Więc chyba nie masz się czym martwić... no chyba że tylko tym że za 6ms nie zmieścisz się w swoje ubrania... No ale to chyba nie problem co ? ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurde, ja pracuję 5-6 godz dziennie to 3 razy minimum idę. A wiesz koleżanko, że to nie zdrowo nie pić?? :p

  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_ wrote:
    wcale nie sa złe, ja kiedyś miałm gorsze ale po euthyroxie się wszystko unormowało :) w sumie to masz tylko tsh trochę wysokie. jak moja endo zobaczyła podwyższone tsh to powiedziała że to nie jest wymik do zachodzenia w ciąże ,bo zaburza inne hormony.. i po miesięcznej kuracji euthyroxem i suplementami się udało :)

    podniosłaś mnie na duchu, dzieki!
    Wszędzie czytam, że starając się powinno być na poziomie 1, max 1.5.
    Ciekawa jeszcze jestem czy jednak ten poziom TSH może wpływać na zaburzenia cyklu. Ewidentnie się w nim coś nie tak dzieje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 21:13

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wgl w tym cyklu wmówię tą ciążę i ten pozytywny test :D czytam fajną książkę o sile perswazji. i tak się pozytywnie nastawiłam jak nigdy. Od początku, najpierw że clo pomoże - pomogło, że pękną - pękły teraz, że zajdę - i zajdę! Inaczej nie myślę :D ale już mi się to śni hehe zawsze w dzień jak z małym się kulnę :) i najlepsze jest to że jeszcze testu nie kupiłam, a zawsze 7dc już coś tam sikałam :P

    vitae13, ZakreconaŻona, Omon lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa czyżby sekret?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vitae13 wrote:
    podniosłaś mnie na duchu, dzieki!
    Wszędzie czytam, że starając się powinno być na poziomie 1, max 1.5.
    Ciekawa jeszcze jestem czy jednak ten poziom TSH może wpływać na zaburzenia cyklu. Ewidentnie się w nim coś nie tak dzieje.

    Tym TSh to się wcale nie przejmuj!
    to się naprawdę bardzo skutecznie leczy i szybko zbija.
    może zaburzać cykl ale nie musi

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Misiowa czyżby sekret?

    sekret już daaaawno zaliczyłam, PO NIM dostałam pracę w państwowej szkole :) wymarzoną i wyczekaną ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Potęga podświadomości" Joseph Murphy POLECAM!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Jesteś cudem"
    "Bóg nigdy nie mruga'
    Reginy Brett zamówione dziś! :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    "Potęga podświadomości" Joseph Murphy POLECAM!

    Muszę sprawdzić czy prestigio e-book ma w dostępie ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Isia a co lekarz na tak długie starania?
    Gdy poszłam do obecnego gina powiedział że pierwszy gin nie potrzebnie dawał mi hormony bo bardziej mógł mi zaszkodzić niż pomóc bo wyniki mieszczą się w normie, a te delikatne podwyższenie prolaktyny mogło być skutkiem stresu (zmieniałam wtedy pracę gdy robiłam wyniki, byłam skucona z szefem) i powinien powtórzyć wyniki. Kazał zrobić badanie nasienia i dał nam 3ms, które mijają w lipcu!! I wtedy będzie badał bo jak stwierdził "to straszne że tak młodziutka osoba i w prawdzie zdrowa dziewczyna nie może zajść w ciążę" powiedział że mam tak cykli nie pilnować i nie żałować życia. Mam pić i się bawić bo tak najczęściej nasz rocznik zachodzi, z tego co zaobserwował...

    Ja już kolejny raz zmieniłam lekarza bo każdy mówi mi , że mam się nie martwić bo jestem młoda i żadnych badań nikt mi nie zalecił;/ Ja też to trochę odpuściłam teraz żałuję ;/
    Gin u którego teraz byłam kazał mi zrobić morfologie, mocz i CRP i zobaczymy co dalej. Wizyte mam 19 lipca.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    o kurde, ja pracuję 5-6 godz dziennie to 3 razy minimum idę. A wiesz koleżanko, że to nie zdrowo nie pić?? :p
    jak mi się jeść ciągle chce a nie pić hahahahhahha :D nadrabiam żarciem 3razy "obiad" , bułki z dżemikiem, czekolada :P ciągle coś
    Aja spoko mogę się nie zmieścić ale chyba z obżarstwa :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrób winkiem lub piwkiem :) w tym dni cyklu wódki i nic mocniejszego już nie możesz :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 21:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ty ja nie pije nic już :P biorę leki a jednak piwo to alkohol wiec nie chce żeby mi osłabiało dziłanie leków :P no i w końcu w 2t4d jestem ciąży więc jak to :P hahahah

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    nadrób winkiem lub piwkiem :) w tym dni cyklu wódki i nic mocniejszego już nie możesz :/

    dziewczyny pijcie na umór :D
    i śpieszcie się z tym piciem bo już niedługo nie będziecie mogły, nawet kapki :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie przebijesz mnie nie ma mowy :D To ja żre jakby miesiąc mi jeść nie dawali...

    Dziewczyny mam 2pytania...
    1 odnośnie inofemu, czy ma to wpływ że nie rozpuszczam tylko biorę na sucho i popijam wodą?
    2 czy to normalne że od ostatniej owulki wciąż pobolewa mnie prawy jajnik? takie delikatne kłucie dziś się na siliło i bardziej promieniuje do środka... Mam się czym martwić? :(

    orzelka3000 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA nie wiem co do Inofemu ale wydaje mi się że trzeba go rozpuszczać. Ja bynajmniej tak robiłam.
    Co do jajnika niby nie powinien. Bo to może być torbiel czy coś ale ja sama mam od samej owulki ból jajników oby dwóch i nie wiem co jest grane bo pęcherzyki popękały więc torbiel na bank nie. No tyle że ja mam 5dpo a ty już po @ jesteś. Może idź na usg

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ