X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, a Ty sama bez uzgodnenia z lekarzem chcesz brać leki? Nie jestem pewna czy to dobry pomysł.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez kontaktu z lekarzem nie brałabym leków ale ja biorę teraz dwa razy po dwie tabletki na dobę

    Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro się wybieram do lekarza, poproszę, żeby mi przepisał i zapytam co i jak.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki mam pytanie dzis mam 12 dzien cyklu powinnam miec juz sluz plodny a mam sporo bialego sluzu nigdy tak nie mialam i mam go od poniedzialku.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dzis cicho...

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was też chciałabym byc lipcowa mama choc wielkich nadziei sobie nie robię .....wszystko okaże sie 6 lipca...

    Blysk_kotka, kaarolaa, Modnisia lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    witam was też chciałabym byc lipcowa mama choc wielkich nadziei sobie nie robię .....wszystko okaże sie 6 lipca...
    witaj więc w naszym gronie i razem z Tobą czekamy co to się okaże .. trzymam kciuki za dobre nowiny

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • beataa088 Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może któraś radą pomoże. Dzis jest mój 42dc a @ dalej nie ma. Normalnie powinna być 34-36dc. Dziś zrobiłam rano test i negatywny... I nie wiem co to oznacza... Czy to przez stres czy może jednak coś jest na rzeczy??
    Z góry dziękuje za jakieś rady.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2013, 19:12

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny robie liste testujacych, jesli kogos ominełam lub pomyliłam to sie dopiszcie lub poprawcie :) wszystkim zycze II kreseczek...

    topa42- 30.06.
    Andzia33- 1.07.
    ecencia- 4.07.
    insoomia- 4.07.
    Amelia- 6.07.
    samira- 7.07.
    Jaga- 8.07.
    H30 - 9.07.
    Natalia- 9.07.
    madzianka- 14.07.
    patrycja- 14.07. ?
    adzia- 14.07.
    kaarolaa- 19.07.
    mia6- 19.07.
    Makak- 20.07.
    kalitria- 24.07.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2013, 10:13

    Andzia33, mia6 lubią tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wpisz i mnie gdzies na 8 lipca. Może zrobie babci niespodzianke na imieniny:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze bardzo juz jestes :)

    Jaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło matko Kaarolaa ale lista :D mam nadzieje że uda nam sie wszystkim zaciazyc

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie jeszcze dłuzsza :)

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie jestem pewna czy będę testować 14 lipca, zależy kiedy owulka będzie, ale na razie niech zostanie :-) Ewentualnie się poprawi :-)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę dopisać jeszcze mnie - test dziś lub jutro rano:-)
    Dziś 34 dc betka 3 dni temu była 7 ale testy negatywne - myślę że już testy powinny wykazać :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2013, 07:43

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Cały czas was czytam ale się nie udzielam bo się wtedy za bardzo nakręcam.

    Gratuluje wszystkim wytrwałym mamusiom .. tym, którym się udało i tym które ciągle czekają na swoją pociechę ;)


    U mnie czerwiec już stracony antybiotyk na początku miesiąca i teraz kolejny raz na antybiotyku ... musiałam zrobić b-hcg by się upewnić czy mogę go braćź i mogę .... więc teraz czekam tylko na @ i może załapie się w lipcu bądź sierpniu... choć nie wiem kiedy mój organizm się wygrzebie z choróbska ... ale nadzieje jest.

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:)
    ja będę testowała pod koniec lipca pewnie więc jeszcze nie piszę się na listę:)
    byłam w czwartek u gine z moimi wynikami, wg niej prolaktyna 30 (norma 26) nie jest aż tak bardzo wysoka, żebym coś na to brała,na razie, robiła mi też usg i powiedziała że nie skłaniała by sie do opinii że to PCO ( jak poprzedni lekarz) uffff:)) nie miałam jeszcze wyników nasienia męża,więc nic mi nie mogła przepisać, ale już zrobił badanie wczoraj, tylko jeszcze wyników nie odebrał.trochę się martwię bo ja ona twierdzi że u mnie jest ok to albo u niego jest źle, albo będę musiał iść na udrażnianie jajowodów! brzmi strasznie....ale jak trzeba to pójdę,wszystko dla Kuszynki:)
    Pozdrawiam i miłego dnia:)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się na lipcowych starankach.Wczoraj przyszłą @, zresztą spodziewałam się jej, gdyż starania czerwcowe były bardzo rzadko. Liczę na lipiec :)

    kaarolaa, mia6, Brava lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochana :) zapraszamy na lipiec on bedzie szczesliwy dla nas wszystkich :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisze tutaj chociaz starania byly czerwcowe ale wiekszac dziewczyn tu pouciekala a wiec: u mnie dzis 32 dc - 14 dpo- zrobilam test rano-wyszla bladziocha widoczna tylko pod swiatlo... powtorze test w poniedzialek -wiec prosze was trzymajcie kciuki!!
    w glowie mam metlik- z jednej strony nie ciesze sie jeszcze i wydaje mi sie ze lada chwila dostane okres- z drugiej strony mysle ze sie udalo bo w pierwszej ciazy 2 dni po terminie @ tez mialam taka bladzioszke!
    pozostaje tylko czekac i nie nakrecac sie ale na tym etapie jest to trudne

    mia6, Andzia33 lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ