X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia gratulacje bardzo mocne :)

    sylvia lubi tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wracam właśnie od lekarza.. udało mi sie w szpitalu tylko załatwić wizyte... i wam powiem ze no dziwni ludzie sa na świecie... ogolnie to pan dr stwierdził ze za szybko, wogóle test może prawdy nie pokazywać, może to być miesiaczka albo ciąża pozamaciczna.... musze zrobic bete.. ale to w pon zrobie test jeszcze jutro i w pon i zobaczymy... nie ciesze sie za szybko bo potem jak by co złapie mnie dolina....

    Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki....

    Mikusia2, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    Witajcie dziewczyny :) nie było mnie tu jakiś czas.... gratulacje tym co się udało.

    Ja muszę powiedzieć, że dziś zrobiłam test i wyszły 2 kreski :) tyle, że mam lekkie czerwone plamienie :/ co mnie martwi. Piłam zioła o.Sroki jeszcze wczoraj wiec może to jest też przyczyną... staram się dostać do lekarza ale cieżko... zaraz lece do następnego...

    Myślicie że wszystko bedzie ok... mimo że mam takie plamienia :(????

    No pięknie :) Gratuluję ;) Na pewno będzie wszystko dobrze :) A testy podobno często mylnie pokazują wynik negatywny, a pozytywny rzadko jest fałszywy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 12:53

    sylvia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to witam wszystkie kobietki :)

    Właśnie posprzątałam sobie w domku, jeszcze tylko sałatkę z gyrosa zrobię i mogę leniuchować :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    wracam właśnie od lekarza.. udało mi sie w szpitalu tylko załatwić wizyte... i wam powiem ze no dziwni ludzie sa na świecie... ogolnie to pan dr stwierdził ze za szybko, wogóle test może prawdy nie pokazywać, może to być miesiaczka albo ciąża pozamaciczna.... musze zrobic bete.. ale to w pon zrobie test jeszcze jutro i w pon i zobaczymy... nie ciesze sie za szybko bo potem jak by co złapie mnie dolina....

    Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki....


    Kochana a jak się czujesz? Masz jakieś objawy konkretne?

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 12 lipca 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli mnie podbrzusze czasami... a tak to moj maz twierdzi ze piersi mam taki nabrzmiałe...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    boli mnie podbrzusze czasami... a tak to moj maz twierdzi ze piersi mam taki nabrzmiałe...

    no to za wiele tych objawów nie masz :) czyli dobrze wiedzieć, że brak typowych objawów to też ciąża :) chodzi mi o jakieś zachcianki, ból piersi, mdłości itd. :) a podbrzusze boli Cię tak samo jak na okres?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 12 lipca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem ci że nie wiem hehehe taki ciezki jakby brzuch... :) zobaczymy co to bedzie...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    powiem ci że nie wiem hehehe taki ciezki jakby brzuch... :) zobaczymy co to bedzie...

    będzie dobrze! :) zobaczysz! :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 12 lipca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    no to za wiele tych objawów nie masz :) czyli dobrze wiedzieć, że brak typowych objawów to też ciąża :) chodzi mi o jakieś zachcianki, ból piersi, mdłości itd. :) a podbrzusze boli Cię tak samo jak na okres?


    Nusia ja jestem 3 raz w ciąży i powiem Ci, że u mnie nie było żadnych szczególnych objawów ciążowych przed tym jak zrobiłam test. W drugiej fazie cyklu bolały mnie piersi i były wrażliwe, ale tak mam zawsze, tylko teraz chyba nieznacznie bardziej, ból podbrzusza zbliżony do tego przed @, więc trudno było mi się domyśleć, że jestem w ciąży. Miałam kilka sennych dni i zmęczenie, ale zawsze można zrzucić na inną przyczynę niż ciąża. U mnie te objawy ciążowe były bardzo zbliżone do tych przed @, więc trudno było mi je rozróżnić.

    Powiem Ci jeszcze, że w cyklach, w których nakręcałam się i doszukiwałam objawów ciąży, to zawsze je miałam, łącznie z mdłościami, zapachami itp., a później przychodziła @. Jak się pozbierałam i odpuściłam sobie doszukiwanie się objawów, to rzeczywiście ich raczej nie było, @ nie przyszła, a test pokazał II kreseczki.

    sylvia, Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie Matyldo :) podsumowując: każdy objaw może byc oznaką ciąży, ale też każdy objaw może być zapowiedzią zbliżającego się okresu :)

    ja jestem dzisiaj zadowolona bo tempka wzrosła, więc wnioskuję, że może jednak do owulacji doszło :) bałam się, że jak pęcherzyk nie pękł, to żebym nie miała znowu jakiejś cholernej cysty...ale na całe szczęście brzuch nie boli tak jak w przypadku występowania u mnie cyst, więc chociaż tu jest plus. Ale na ten cykl już nie liczę i uważam go za stracony bo nawet jak owulka była, to pewnie jakoś późno, ze względu na ten dziwny powolny wzrost temperatur, bo akurat już w tych dniach nie było za dużo serduszkowania, więc nie miałoby z czego się maleństwo począć :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    od tego cyklu biorę CLO dziś 8dc a biorę do jutra...
    laski byłam u ginki ,jak się spodziewałam pęcherzyków nie ma jeszcze ,za wcześnie ,niestety już się nie dowiem bo jadę na wioskę w niedzielę a mówiła żebym przyszła,
    a to moje wyniki które robiłam do Endo (idę pierwszy raz)
    cholesterol ok
    TSH 4,130 norma 4,200 (na granicy normy powiedziała gin i może być niedoczynność):(
    FT3i FT4 ok

    ale już kojarzę te moje schizy z poceniem,bólami stawów,tyciem,nieregularne i długie cykle,...itp.część z nich na pewno od tarczycy ehhh...

    jelita to tez immunologiczna choroba WZJG
    wszystko razem = brak dzidzi

    dostałam receptę na CLO jeszcze i luteinę dopoch na kolejne cykle jakby się teraz nie udało . ,co się dowiedziałam ryczałt na nią tylko w pierwszym trymestrze ciąży ha i 100% bule ale od kumpeli z innego forum dostanę za free 3-4 opakowania lutki :P także git :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 18:42

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia po cichu gratuluję !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale mam dola,zaczal mi sie dobry czas a ja ze swoim jeszcze nie dzialalam, dzis juz dochodze do siebie w koncu po dluuugiej chorobie szok:/ ale oczywiscie staranka to pewnie od jutra od wieczora,bo dzis ja jeszcze z corka u mamy kurde:/ mam nadzieje,ze za pozno nie bedzie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 19:02

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i kurde nie wiem czemu ale strasznie mnie podbrzusze boli,tak ze jak kicham to skulic sie musze bo tak boli wrrr:/

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;) kurcze ale mi fajnie tak bez mierzenia , bez obserwacji cyklu;)

    Samirko ja też mam niedoczynnośc tarczycy , przec co wiaże się moja nerwowośc i oczywiscie dodatkowe kilogramy biore cały czas leki od endo ( Euthyrox) pozatym mam podwyzszone przeciwciała tarczycowe ( anty TPO) norma 34 a ja mam ponad 300 czyli Hashimoto ale z zajsciem nie miałam problemów tylko z utrzymaniem ciązy...

    Pozdrawiam kobietki które w tym miesiacu dowiedziały się o małym lokatorku pod serduszkiem ;)

    Nie nastawiam się , co ma być to będzie ;)

    kaarolaa, samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Koteńki, spotkałam dziś mojego gina (tak,tak, tego już X z kolei...) i powiedział, że w razie braku ciąży,w co wątpi, zrobi mi miesiąc monitoringu z Clo i Dupkiem... Huraa..


    Aha test jest II ale słabiuteńki.

    kaarolaa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka jeśli jest nawet najsłabsza druga kreska, to możemy po cichu gratulować ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 lipca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Emilka jeśli jest nawet najsłabsza druga kreska, to możemy po cichu gratulować ;-)
    Ale wiesz Matylda, ja brałam leki, macica świeżo po zabiegu, bralam wiesiołka, bo myślałam,że plamienia to już @... nie wierzę testom... :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 13 lipca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka trzymamy kciukasy ;)

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ