X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc kochane :)
    kolorowych snow zycze o pieknych rozowych bobaskach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2013, 22:56

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    jak to zwykle w necie :) mnie dla porownania często- ale ostatnio mniej, piecze tak dookoła po <3. W środku na wejściu zwłaszcza :/ a to nieprzyjemne uczucie... Ale mija :)
    mam to samo ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dzis czuje się okropnie moje chore jelita dokuczają aż mi słabo do tego refluks ,pełen zestaw ,i głowa mi pękała dziś i kręgosłup ehhh...

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki rzadko sie teraz udziela bo ciagle jestem w pracy a jak wracam to ledwo zyje. mam prosbe zerknijcie na moj wykresik co o nim myslicie? milego i slonecznego dnia zycze wszystkim :-)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej laseczki, u mnie spadek tempki, ale co dziwne macica jest W/Ś/i chyba O, ale po zabiegu tak często bywa.. Śluz wodnisty i kremowy na przemian..
    Chyba zwątpiłam w tą ciążę i popełniłam duży błąd, bo wraz z krwawieniem zaczęłam łykać wiesiołka. I wtedy pojawiały się bóle brzucha, skurcze i krwawienie trwało te 3-4 dni..teraz już ustąpiło i mam "warunki" idealne... W poniedziałek dowiem się czy to plamienie to już kolejny cykl czy ciąża.. Jeśli cykl, to przeszłam owu, na co wskazywałby śluz i testy ovu +++.

    Nie wiem..od dziś się oszczędzam wyjątkowo, bo taki mam plan na każdą drugą polowę cyklu w razie "w" :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane piątkowo :)

    Nie wiem co myśleć, zamotałam się troszkę, bo cały cza wydawało mi się, że miałam ten cykl bezowulacyjny bo mi tempka nie wzrastała kilka dni po spodziewanej owulacji (w 12dc byłma na monitoringu i był pęcherzyk 21 mm i wg gina owulka miała być za dzień, dwa max), byłam taka wkurzona, że potem tylko sporadycznie ją mierzyłam. Dzisiaj też sobie zmierzyłam, bo wczoraj jakoś tak dziwnie się wieczorem czułam, było mi zimno i taka zmarznięta chodziłam pół wieczoru, no i dzisiaj 36,8, czyli wzrosła jednak, wczoraj miałam 36,7. Zawaliłma troszkę, bo nie mierzyłam tempki przed planowana owulacją i nie wiem na jakim poziomie były, bo może rzeczywiście był ten wzrost a ja nie zauważyłam. Czy to możliwe żeby tempka rosła tak pomału po owulacji?????

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Hej hej laseczki, u mnie spadek tempki, ale co dziwne macica jest W/Ś/i chyba O, ale po zabiegu tak często bywa.. Śluz wodnisty i kremowy na przemian..
    Chyba zwątpiłam w tą ciążę i popełniłam duży błąd, bo wraz z krwawieniem zaczęłam łykać wiesiołka. I wtedy pojawiały się bóle brzucha, skurcze i krwawienie trwało te 3-4 dni..teraz już ustąpiło i mam "warunki" idealne... W poniedziałek dowiem się czy to plamienie to już kolejny cykl czy ciąża.. Jeśli cykl, to przeszłam owu, na co wskazywałby śluz i testy ovu +++.

    Nie wiem..od dziś się oszczędzam wyjątkowo, bo taki mam plan na każdą drugą polowę cyklu w razie "w" :)


    Emilko wiesiołek podobno można brać tylko do owulacji bo potem może właśnie zaszkodzić, więc może te plamienia to przez wiesiołek właśnie???

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Emilko wiesiołek podobno można brać tylko do owulacji bo potem może właśnie zaszkodzić, więc może te plamienia to przez wiesiołek właśnie???
    Możliwe.. dlatego mówię, że to był błąd, a co jeśli odebrałam sobie szansę na maluszka? Dobrze, że wizyta już niedługo.. Wogóle testy ovu wychodziły mi kilkakrotnie w ciągu cyklu.. ( 2 razy po kilka dni -początek i koniec cyklu, i jeden wybryk w środku cyklu..)

    A po ovu temp nie zawsze skacze jak szalona :) :*** mi w ciąży wzrosła minimalnie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana u Ciebie nie zostaje nic innego jak czekać na wyniki bety :) ja wierzę, że będzie wysoka :) a nadal nasz mdłości?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kochana u Ciebie nie zostaje nic innego jak czekać na wyniki bety :) ja wierzę, że będzie wysoka :) a nadal nasz mdłości?
    Odkąd rano zaraz po wstaniu zjadam biszkopta to mniejsze, pojawiają się też nudności w ciągu dnia :* Piersi są cięzkie, ale nie bolą aż tak- w końcu miesiąc temu się dość rozciągnęły, senność jest, siusiu co 5 minut, i "humorki" oraz apetyt na ziemniaka pod każdą postacią

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe na ziemniaka? to masz rzeczywiście smaki :)
    a ja ostatnio ciągle mam ochotę na jakieś takie kwaśne, ostre smaki, kilka dni temu pojechałam do mamy i najadłam się ogórków małosolnych a potem pojechałam do sklepu bo naszła mnie potworna ochota na loda :)
    od wczoraj cały czas chodzi za mną bób :) muszę dzisiaj kupić bo zwariuję :)

    a nie kusi Cię, żeby zrobić kolejny test ciążowy?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Można chetnie przytulamy wszytskie dobre dusze...i nie tylko te dobre ( mam na mysli mnie samą.. heee

    Dziewczyny czuje sie tak jakby mi ktos krocze skopał... dziwne bo jeszcze nie miałam tak ale to bardziej takie ciagniecie w dół.. i to tyle .. no i z pare dni temu wylazło mi zimnisko .. dziwne bo mamy lato , nie przeziebiłam sie przecierz.. wiec raczej to od zmeczenia jak wybrałam sie na urlop... juz tesknie za robotą... ale mam swoeja literature do czytania bo w pracy trudno sie dokształacać.. no i dzis otwarłam moja ksiazke która zaczełam czytac jakis czas temu.. polecam kaie koidło , ale mowy masakra

    na peni.@. pisza nefrytowa łodyga


    Kochana może to dobry znak i mam nadzieję, że ten cykl okaże się tym szczęśliwym :) a kiedy masz planowoany termin @? bo my zaczęłyśmy ten cykl dokładnie tego samego dnia :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hehe na ziemniaka? to masz rzeczywiście smaki :)
    a ja ostatnio ciągle mam ochotę na jakieś takie kwaśne, ostre smaki, kilka dni temu pojechałam do mamy i najadłam się ogórków małosolnych a potem pojechałam do sklepu bo naszła mnie potworna ochota na loda :)
    od wczoraj cały czas chodzi za mną bób :) muszę dzisiaj kupić bo zwariuję :)

    a nie kusi Cię, żeby zrobić kolejny test ciążowy?
    Boję się tego wiesz..bo te plamienia..bóle, wiesiołek.. na ziemniaka miałam właśnie w kwietniu chęci ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 08:55

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hehe na ziemniaka? to masz rzeczywiście smaki :)
    a ja ostatnio ciągle mam ochotę na jakieś takie kwaśne, ostre smaki, kilka dni temu pojechałam do mamy i najadłam się ogórków małosolnych a potem pojechałam do sklepu bo naszła mnie potworna ochota na loda :)
    od wczoraj cały czas chodzi za mną bób :) muszę dzisiaj kupić bo zwariuję :)

    a nie kusi Cię, żeby zrobić kolejny test ciążowy?
    Boję się tego wiesz..bo te plamienia..bóle, wiesiołek.. na ziemniaka miałam właśnie w kwietniu chęci ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) nie było mnie tu jakiś czas.... gratulacje tym co się udało.

    Ja muszę powiedzieć, że dziś zrobiłam test i wyszły 2 kreski :) tyle, że mam lekkie czerwone plamienie :/ co mnie martwi. Piłam zioła o.Sroki jeszcze wczoraj wiec może to jest też przyczyną... staram się dostać do lekarza ale cieżko... zaraz lece do następnego...

    Myślicie że wszystko bedzie ok... mimo że mam takie plamienia :(????

    Makak, Miriam, Nusia, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    Witajcie dziewczyny :) nie było mnie tu jakiś czas.... gratulacje tym co się udało.

    Ja muszę powiedzieć, że dziś zrobiłam test i wyszły 2 kreski :) tyle, że mam lekkie czerwone plamienie :/ co mnie martwi. Piłam zioła o.Sroki jeszcze wczoraj wiec może to jest też przyczyną... staram się dostać do lekarza ale cieżko... zaraz lece do następnego...

    Myślicie że wszystko bedzie ok... mimo że mam takie plamienia :(????
    GRATULACJE!!!!!! :) zioła sroki też mi pomogły :) ale one krwawień nie powodują, czasem się plami w ciąży, nie stresuj siebie i dzidziusia :)

    sylvia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia, gratulacje. Ja też na początku miałam plamienia, mniej więcej w terminie spodziewanej @, później był spokój i po kilku dniach znowu zaczęłam plamić, nawet miałam krwawienie. Wczoraj byłam na usg i dzidziuś ma się dobrze :-)
    Także staraj umówić się do lekarza, ale na spokojnie, plamienia nie muszą oznaczać od razu czegoś złego.

    sylvia, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia, gratuluję! Lubię dobre wiadomości z samego rana :)

    sylvia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia gratki i spokojnych 9 miesięcy.
    U mnie coś się okres rozpartolił, zawsze miałam 2 ostatnie dni plamienia a tu dalej dzisiaj leci ze mnie. Jutro mam iść do gina mam nadzieję , że nie będzie chciał mnie badać.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULACJE SYLVIA! :) Super wiadomości :)

    sylvia lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ