X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dawno się nie odzywałam. Gratuluje zafasolkowanym i życzę spokojnych 9 miesięcy.

    Wielkimi krokami zbliża się termin spodziewanej miesiączki. Dziś jest 10 dpo i... dzisiaj zauważyłam brązowo-pomarańczowe plamienie. Trochę wcześnie jak na okres. Albo jestem w ciąży albo już w ogóle nie rozumiem mojego organizmu.

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepszy pamiętnik i nalepsza kobieta :) to musi być Nasza Inesska :) Moje gratulacje kochana :* <3 <3 <3

    Andzia33, Iwka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ KOBIETKI

    Moj N zrobił badania własnie pojechał odebrać , podobno w labie jest babaka , która sie dobrze zna na wynikach i od razu mu poie co i jak . szczerze boje sie o niego ...:(

    Usłyszy coś czego nie chce .. chciałam isc z nim ale stwierdził ze chce bym dowiedziała sie od niego a nie od jakiejs baby .. a ja jestem zła ze tak postapił , ale to jego decyzja i to szanuje... mam nadzieje ze bedzie dobrze , reszte wyników w poniedziałek.. morfologia mocz glukoza hormony... to chyba gorsze niz badanie samej siebiei dowiadywanie sie , bo jesli u niego bedzie oki , to znaczy , że cos u nie jest nie haloo...

    Ogólnie koncze i urlop i @... opaliłam sie , jednak nie odpoczełam za duzo na głowie.. a i tak planu nie zrobilismy .. te 14 dni mineły tak szybko..ale poczatek był starszny teraz wiem , ze zycie na codzień bedzie oki... bedzie mi brakowało N przy zasypianiu..no ale cóż trzeba sie cieszyć z tego co sie ma ....:)

    Boje sie tylko , ze jak wyniki bedą złe to sie załamie.. mam nadzieje ze bedzie nadzieja, a jak nie to by była przez insyminacje czy in vitro...nie ważne jak byle tylko był dzidzius NASz wspolny wyczekiwany i upragniony..


    Kochane tym co sie urlopuja to duzo słońca tym co przed to tez słoneczka tym co maja non stop urlop to tez słonca no i tym co go nie maja też słoneczko przesyłam..


    A jak wypadła wizyta Miriam z wynikami M ?

    Matyldo a jak tam u ciebie malenstwo lezakujesz jeszcze ?

    Inesko gratuluje wygranej ... jestes super babka wiec i super nagrody zbierasz... widze , że jestescie juz na sierpniowych.. a ja sie zastanawiam czy badac temp w tym cyklu ? jakos chyba pałzuje z tym lataniem ....:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Dziewczynki jestem z Wami ostatni dzień przed urlopem,jutro nie wiem czy uda mi sie zajżec,a w niedziele będę już nad morzem i bez kompa[ale tylko tydzień] w pon 29 będę.Mam nadzieję na jakieś nowe fasolki.


    wytrzymasz od nas tydzień? hohooooooo

    słonca i ciemniej jak czekolada opalenizny....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wierzę, że wyniki Twojego N będą dobre. Trzymam za Was nieustająco kciuki :-)

    Inessa, musiała wygrać, to było oczywiste :-)

    A my cały czas leżymy, dzidziuś rośnie, wszyscy wokół pomagają, więc nie mogę na nic narzekać, wyczekuję po prostu każdego kolejnego dnia :-)
    Może pod koniec pierwszego trymestru będę mogła na jakieś krótkie spacery się wybrać, ale na razie bezwględnie muszę leżeć.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    MariaAntonina wierzę, że wyniki Twojego N będą dobre. Trzymam za Was nieustająco kciuki :-)

    Inessa, musiała wygrać, to było oczywiste :-)

    A my cały czas leżymy, dzidziuś rośnie, wszyscy wokół pomagają, więc nie mogę na nic narzekać, wyczekuję po prostu każdego kolejnego dnia :-)
    Może pod koniec pierwszego trymestru będę mogła na jakieś krótkie spacery się wybrać, ale na razie bezwględnie muszę leżeć.


    Bedzie dobrze.. to wszytsko dla dzidziulka pozniej mamie odpłaci te mieisiace , bedziesz sie rwała na rowne nogi co noc ....nie zybym ci zyczyła, ale dasz radę ja też trzymam kciuki za NAs wszytskie..


    A ja mysle ze po tych 3 bezwstajacych mieisacach bedziesz mogła biegać.... :)

    Ide przed dom .. moze za raz bedzie ...:)

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już snuję plany gdzie pójdę, co zrobię jak tylko wstać mi lekarz pozwoli :-) A jak już dzidziolek będzie i będzie zdrowy, to jak tylko będzie można to wyruszamy z nim w turnee po świecie :-)

    Daj od razu znaka, że z wynikami wszystko okej ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 lipca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie ciężko bez Was,ale będę Was wspierac duchowo.Pamiętam o każdej!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 lipca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MÓJ N --- WSZYTSKO OKI .. NASIENIE OKI.. CIESZE SIE BARDZO,
    ALE TERAZ WIEM ,ŻE PROBLEM LEZY U MNIE I CZAS ISC DO PORZADNEGO GINA A NIE KONOWAŁA....

    DOSTALISMY NAMIARY NA LECZENIE METODĄ NAPROTECHNOLOGI. JESLI KTÓRAS Z WAS CHCE TO MOGE PODAC... NA KOBIETE KTÓRA ZAJMUJE SIE TA METODA...A WŁASNIE TA BABKA Z LABORATORIUM KTÓRA NAM ANALIZOWAŁA TE WYNIKI MA PROBLEM TAKI JAK NASZ ... I BARDZO SOBIE CHWALIŁA...WIEC CZEMU NIE... POCZYTAJCIE O TYM JAKBY CO TO PADAM NAMIARY...

    TAK NAPRAWDE POPŁAKAŁAM SIE ... ZE CHODZE PO LEKARZACH A ONI GOWN.. ROBILI W MOIM KIERUNKU, NO ALE CÓZ TERAZ JUZ NIE MAJA WYJSCIA MAM BADANIA I NIECH MI TERAZ KTÓRYS POWIE COS TO NORMALNIE UDUSZE..

    KOBIETKI MIŁEGO WIECZORU... PA :)

    JUZ MI LEPIEJ , BO MOJ N PRZYTULIŁ I POCIESZYŁ...:):)

    Miriam, Matylda36, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 20 lipca 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek wszystkim. Jestem w szampańskim nastroju, ponieważ dziś z rana zobaczyłam II kreseczki:)))Bolą mnie piersi, plecy i słabo mi przy schylaniu. Dziś czeka mnie dłuuga podróż pociągiem a w pon lecę do gina - może dostanę coś na te plamienia brązowe. Trzymajcie kciuki.

    Aga_Andzia, ;oniqa, Iwka, aneczka2076, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 lipca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris gratulacje i spokojnych 9 miesiecy.

    doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria Antonina - cieszę się bardzo, że u męża wszystko wyszło dobrze. Teraz Ty zmienisz gina i z pewnością wyniknie z tego coś pozytywnego - dwie zeilone wielkie kropy na wykresie :) z całego serducha Ci tego życzę i trzymam kciuki żeby wszystko ładnie się udało :)

    Doris - gratuluję dwóch kreseczek :) cieszę się razem z Tobą

    doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki dawno mnie tu nie było......ale mam zamiar nadrobić zaległości Kochane trzymam za wszystkie mocno kciuki!!!!!!!!!!! :) :)

    Aga_Andzia, ;oniqa lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuję Waszej porady...nigdy nie umiałam i nie umiam nadal rozpoznawać śluzu (tzn stwierdzać który co zapowiada) ponieważ różnie to u mnie bywa - bardzo różnie niestety...teraz mam 24 dzień cyklu, od kilku dni (juz około 10) mam temp około 37, bolące sutki, dół brzucha,bolące piersi, częstomocz, ciągłe zmęczenie i dziś pojawił się kremowy śluz...znając Wasze dowiadczenie wiem, że z pewnością ktoś mi coś sensownego doradzi...co o tym sądzicie?
    Test powinnam zrobić 24.07.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia przed miesiączką zawsze pojawia się kremowy śluz,a jeśli nie dostaniesz okresu to on się po prostu utrzyma i oczywiście życzę by @ do Ciebie nie zalukała :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak na miesiączkę to chyba trochę za wcześnie...książkowo powinnam dostać 24-25.07, ale ja nigdy nie mam regularnie, zawsze mam z opóźnieniem i ta sporym...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli nie jesteś wrażliwa na zdjęcia to wyslę ci linka w którym jest pokazana prawdziwa szyjka i jak to mniej więcej wygląda w całym cyklu z tym śluzem,ale tak jak mówię jest to projekt na faktach autentycznych :P strona jest po angielsku,ale jak coś to translator google przetłumaczy Ci opisy pod zdjęciami

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 20 lipca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam bóle na miesiaczke juz 5 dni po owu, bolace sutki i nabrzmiałe, straszne zmeczenie, po 8 dniach zrobiłam test i wyszedł pozytywny a wiec tobie zycze powodzenia

    Gośśśka, Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, bardzo chętnie się do edukuję za pomocą Twoich materiałów :)

    Darijka - bardzo bym chciała żeby tak było, jednak mam taki mętlik w głowie, że już sama nic nie wiem i boję się jak cholera, że z ciąży nici a że znów mi jakas torbiel rośnie albo co innego...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 lipca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Dzieńdoberek wszystkim. Jestem w szampańskim nastroju, ponieważ dziś z rana zobaczyłam II kreseczki:)))Bolą mnie piersi, plecy i słabo mi przy schylaniu. Dziś czeka mnie dłuuga podróż pociągiem a w pon lecę do gina - może dostanę coś na te plamienia brązowe. Trzymajcie kciuki.
    moje gratulacje kochana :)

    Gośśśka, doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ