X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa co tam słychać? jejku nie było mnie tu z 1,5 miesiąca i miło zobaczyć znajomego nica, ja dziś zrobiłam test i jak zwykle negatywny....chyba czas najwyższy zrobić badania bo jutro mam 1 rocznice ślubu a brzdąca jak nie widać tak nie widać :/ :)

    Iwka, basiulkaa_89, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka witamy z powrotem a ja myślałam że Ty zaciążyłaś dlatego na forum Cię nie było....:) A 25 dc to chyba za wcześnie na test ...powtórz za 3-4 dni jeśli @ nie przyjdzie :)

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć słońce hahhaha ciałabym ale to nie to zrobiłam sobie po prostu przerwę od mierzenia tempki :P ale jestem już z powrotem :) :) bo strasznie się za Wami stęskniłam!!!!!!!! :D

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumiem ja też próbowałam sobie przerwę zrobić ale jakoś nie mogłam jedynie to co nie poszłam w tym cyklu na monitoring i zła jestem na siebie bo teraz nie wiem o co chodzi...Dzisiaj spadek wczoraj i dzisiaj śluz kremowy 0zlosc.gif chyba cykl na straty i bez owulki

    Więc Gośśśka witam Cię serdecznie z powrotem na naszych włościach i życzę Ci aby ten cykl przyniósł Ci II piękne, grube krechy <3

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ty zawszę potrafisz podnieść mnie na duchu :) wiem że trochę wcześnie na test ale jutro mam z mężem rocznicę i nie mogłam się powstrzymać :P ....no nic nie będzie niespodzianki :P :/ :P
    Iwka wrote:
    Gośśśka witamy z powrotem a ja myślałam że Ty zaciążyłaś dlatego na forum Cię nie było....:) A 25 dc to chyba za wcześnie na test ...powtórz za 3-4 dni jeśli @ nie przyjdzie :)

    Iwka, ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz uciekam na zakupy, dzisiaj idziemy na urodziny i muszę prezent kupić a kumpela ma taki gust że aż boję się jej coś kupić !!!! Zwłaszcza że słuchałam ostatnio jakie beznadziejne prezenty dostała, żal jej wyrzucić i teraz jej miejsce w szafie zajmują ..ehh...fajna laska jest i bardzo ją lubię ale prezentów nie chce jej kupować

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ty zawszę potrafisz podnieść mnie na duchu :) wiem że trochę wcześnie na test ale jutro mam z mężem rocznicę i nie mogłam się powstrzymać :P ....no nic nie będzie niespodzianki :P :/ :P
    Staram się jak mogę 0winked.gif
    Ważne jest pozytywne nastawienie ps. moja mama mówi że z uśmiechem na twarzy się urodziłam :D

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No rozumiem ja też próbowałam sobie przerwę zrobić ale jakoś nie mogłam jedynie to co nie poszłam w tym cyklu na monitoring i zła jestem na siebie bo teraz nie wiem o co chodzi...Dzisiaj spadek wczoraj i dzisiaj śluz kremowy 0zlosc.gif chyba cykl na straty i bez owulki

    Więc Gośśśka witam Cię serdecznie z powrotem na naszych włościach i życzę Ci aby ten cykl przyniósł Ci II piękne, grube krechy <3
    kurczę ja też muszę iść do lekarza bo rok to już sporo czasu w poniedziałek mam dostać @ więc myślę że na koniec miesiąca zamówię sobię wizytą
    Słońce to ja trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    A teraz uciekam na zakupy, dzisiaj idziemy na urodziny i muszę prezent kupić a kumpela ma taki gust że aż boję się jej coś kupić !!!! Zwłaszcza że słuchałam ostatnio jakie beznadziejne prezenty dostała, żal jej wyrzucić i teraz jej miejsce w szafie zajmują ..ehh...fajna laska jest i bardzo ją lubię ale prezentów nie chce jej kupować
    tak czy siak życzę miłej zabawy a prezentem się nie przejmuj liczy się gest :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    tak czy siak życzę miłej zabawy a prezentem się nie przejmuj liczy się gest :)
    Tak jest !!! Buziula i do później :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Dzieńdoberek wszystkim. Jestem w szampańskim nastroju, ponieważ dziś z rana zobaczyłam II kreseczki:)))Bolą mnie piersi, plecy i słabo mi przy schylaniu. Dziś czeka mnie dłuuga podróż pociągiem a w pon lecę do gina - może dostanę coś na te plamienia brązowe. Trzymajcie kciuki.
    Gratulacje, szczesliwych, spokojnych i nudnych tych 9 miesiecy:)

    doris85, basiulkaa_89, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Dziewczyny, potrzebuję Waszej porady...nigdy nie umiałam i nie umiam nadal rozpoznawać śluzu (tzn stwierdzać który co zapowiada) ponieważ różnie to u mnie bywa - bardzo różnie niestety...teraz mam 24 dzień cyklu, od kilku dni (juz około 10) mam temp około 37, bolące sutki, dół brzucha,bolące piersi, częstomocz, ciągłe zmęczenie i dziś pojawił się kremowy śluz...znając Wasze dowiadczenie wiem, że z pewnością ktoś mi coś sensownego doradzi...co o tym sądzicie?
    Test powinnam zrobić 24.07.
    Moim zdaniem to ciąża:)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    Moim zdaniem to ciąża:)

    Kurcze Aneczka no właśnie nie wiem...niby objawy by się zgadzały, ale jest na nie chyba za wcześnie...a na objawy miesiączkowe również...boje się, że nie dość że się nie udało i nie jestem w ciąży to jeszcze mi się coś dzieje niedobrego...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sądzisz o tym śluzie? bo dziewczyny na innym z wątków napisały mi, że zawsze taki zapowiada @

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Kurcze Aneczka no właśnie nie wiem...niby objawy by się zgadzały, ale jest na nie chyba za wcześnie...a na objawy miesiączkowe również...boje się, że nie dość że się nie udało i nie jestem w ciąży to jeszcze mi się coś dzieje niedobrego...
    Wiesz Kochana, ale ten kremowy sluz pojawia sie równiez w ciazy:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a myślisz, że w 24dc przy bardzo nieregularnych cyklach (okres zawsze jest dla mnie spóźnioną niespodzianką) mogę zrobić sikańca? albo betę wcześniej niż w środę (w środę książkowo powinnam dostac okres, ale mmnie zawsze się spóźnia i to sporo...potrafi kilka miesięcy)...wykaże juz któryś coś?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś zrobiłabym sikańca, a betę to i tak dopiero w poniedziałek i to byłby 26dc

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym poczekała nawet do 25.07 , przez ten zastrzyk, który miałas;) zobaczysz bedzie dobrze i u Ciebie zakonczy sie to dzidzią:)
    A pytałas moze lekarza dlaczego Ci z krwi wyszla ciąża , a po 2 dniach negatywny?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    ja bym poczekała nawet do 25.07 , przez ten zastrzyk, który miałas;) zobaczysz bedzie dobrze i u Ciebie zakonczy sie to dzidzią:)
    A pytałas moze lekarza dlaczego Ci z krwi wyszla ciąża , a po 2 dniach negatywny?

    Powiedział, że w poniedziałek jeszcze miałam w krwi HCG z zastrzyku, a że zaczeła spadać to w środę test juz wyszedł negatywny...daltego tak sobie myślę, że skoro wtedy zaczęła spadać to może już mogłabym zrović kolejny test i zobaczyć czy co teraz mi wyjdzie...bo spadła beta wtedy z 8.15 na 3,10 i jak to mój gon powiedział że skoro się nie "wyzerowała" to mam powtórzyć test za tydz bo może jednak jestem w ciązy...
    a ja chcę już wiedzieć...pewnie mnie rozumiesz

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słoneczka kochane :)
    Ja dzisiaj przeżywam koszmar. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam. Zaczęło się lekkim kłuciem w jajnik później drugi, ból macicy promieniujący aż do odbytu. Nie mogłam siku zrobić bo ból był tak mocny , że robiło mi się słabo. Zastanawiam się czy dopadł mnie ból owulacyjny czy dzieje się coś złego?. Wzięłam nospe forte troche pomogło ale znów się zaczyna. Jest sobota i nie mam zbytnio jak iść do gina. Nie mam żadnych krwawień tylko ten cholerny ból...:(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ