X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 21 lipca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba odpuszczam, tak mi mąż razdi, za dużo nerwów mnie to kosztuje, pojeździmy dziś motorem po lesie...

    doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Ja już chyba odpuszczam, tak mi mąż razdi, za dużo nerwów mnie to kosztuje, pojeździmy dziś motorem po lesie...

    Jedź, odstresuj się trochę...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 21 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem juz z powrotem w PL. Plamienia ustały i plecy mniej bolą. Rozmawiałam z moim ginem i mnie uspokoił - mam brać aż do wizyty we wtorek a potem sie zobaczy. Oby tylko przetrwac termin miesiaczki. Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i starające się:)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jednak nie bedzie zielonych kropeczek, przeczucie mnie opuscilo...
    do tego nerwowa jestem strasznie, bo ani ciazy ani @ i swoich zakupionych wspomagaczy nie moge zazywac bo chce od 1dc zacząc! ;(
    WSZYSTKO JEST DO D*PY!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z ostatnim zdaniem Twojej wypowiedzi. Dziś też uważam, że Wszystko jest do D*PY!!!! Mam dosyć

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 lipca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    chyba jednak nie bedzie zielonych kropeczek, przeczucie mnie opuscilo...
    do tego nerwowa jestem strasznie, bo ani ciazy ani @ i swoich zakupionych wspomagaczy nie moge zazywac bo chce od 1dc zacząc! ;(
    WSZYSTKO JEST DO D*PY!!
    słońce a długo już się starasz?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 21 lipca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam dziewczyny, niedziele zazwyczaj so do du**, leniwe, rozlazłe i bez pomysłów. jutro nowy tydzień, humorki się poprawią! albo jeszcze dzisiaj jak macie winko w lodówce :)

    basiulkaa_89, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    słońce a długo już się starasz?
    nie zabezpieczamy sie od 5 lat , ale tez to przez ten czas był pełen spontan, kiedy chcielismy <3 , ale tak naprawde to obserwacje zaczelam od polowy czerwca, mam za soba niedoczynnosc tarczycy...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech ktoś wyczaruje tak żeby każda z nas była w upragnionej ciązy i urodziła zdrowe dzieciątko!!!!
    Plossse...

    basiulkaa_89, Makak, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, dlugo mnie nie bylo ale wiele wiele sie w moim zyciu zmienilo jestem teraz w Anglii i zaczynamy wszystko od nowa. poszukiwania pracy od jutra. co do staran: ponad tydzien temu robilam test ale nic nie wykryl, dzis mija 4 dzien odkąd spoznia mi sie @.bolały jajniki i wystąpiło lekkie plamienie i tyle. jutro lece po test nie ma na co czekać

    basiulkaa_89, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane długo, długo mnie nie było. jestem bardzo do tyłu i nir dam rady tego nadrobic. powiedzcie prosze w skrocie co tam sie dzieje. jakies nowe zafasolkowane?

    mi znow sie nie udało, ten miesiac znow odpuszczamy bo nie mamy kiedy nawet <3 trudno, powiem Wam kochane, ze ja juz powoli sie poddaje. jeszcze przed @ byłam pełna nadzieji. teraz mam juz tego wszystkiego dosc, wymiękam :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa :)i inne staraczki :) Odpusccie wszystko !!! znajdzcie sobie hobby co kolwiek !!! Lato to piekny okres :D rozluznijcie sie ! wlegujcie sie,opalajcie :D rower spacery,joging,rolki co kolwiek ;) ja tak robie i czuje sie 10000razy lepiej :) I jeszcze w tym miesiacu sluz plodny ojjj takiego niemialam chyba z rok !! :D Moze sie uda??? mam cichutka nadzieje ale nie nastawiam sie za 12,13 dni sie dowiem :) dzis mam 14 dc wiec jeszcze troszke i moze bede miec niespodzianke :) Pozdrawiam i goraco caluje :) Wszystkie :) Nie zyjmy z miesiaa na miesiac z mysla o tescie,i testach owulacyjnych :) Zyjmy chwila bo życie jest za krotkie ;) 3mam za wszystkie kciuki i zycze zielonych kropeczek oczywiscie ;)

    Miriam, Iwka, ;oniqa, juicca, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 22 lipca 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale nastroje :( Ja też zaliczyłam deprechę. Wczoraj mnie taki dół złapał, że nic mi się nie chciało. Ale dzisiaj zaczęłam sobie wszystko od nowa planować, no bo przecież musi się w końcu udać, nie? Postanowiłam, że wyślę męża znowu na badania, sama w sierpniu znowu zacznę chodzić do specjalisty, a we wrześniu może inseminacja. Tyle rzeczy w życiu przeszłam, że z tym też dam sobie radę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2013, 08:11

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 22 lipca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam .. a ja zaliczyłam mandat wracajac z urlopu .. hee i mam na to wyjepane chyba jak na wszytsko ostatnio .. tymbardziej z tymi staraniami dałam luz.. mamy badania chciałam isc do gin ale ma urlop . akurat teraz kiedy jestem po @ i mam wyniki to sobie urlop zrobiła...

    ogólnie to nic mi sie nie chce .. mam full papirologii a wizja siedzenia 8 godz mnie przeraza:(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane...a co tu tak smutno? MariaAntonina na czerwcowych karniaczki były za smutanie? Chyba tu też trzeba wprowadzić.
    Mi samochód się popsuł a za tydzień jade w trasę 1 200 km....ale nie załamuje się mechanik naprawi :D i zjadę za tydzień całe wybrzeże i wrócę zazieleniona i z dzidziulką w brzuszku <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2013, 09:54

    Emilka WSK, ;oniqa, doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciliśmy wczoraj z lasu :) od razu mi lepiej, słońce, motor, las i jeziora...ojojoj tego mi było trzeba, za tydzień testuję :)
    Piersi okrąglutkie, sutki bolą, śluz biały, temp wysoko jeśli test pokaże I to kończę z wykresem, mierzeniem temp no i ograniczę mężowi <3 , w kwietniu robilismy to rzadziej i wyszło:)

    Aha, a ponadto chyba D wyczuł mój smętny nastroj, przyszedł wieczorem do łóżka z paczką Jeżyków :D i obiecał takie rozrywki co dnia sasaasassasa :D

    ;oniqa, Iwka, doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Witajcie kochane...a co tu tak smutno? MariaAntonina na czerwcowych karniaczki były za smutanie? Chyba tu też trzeba wprowadzić.
    Mi samochód się popsuł a za tydzień jade w trasę 1 200 km....ale nie załamuje się mechanik naprawi :D i zjadę za tydzień całe wybrzeże i wrócę zazieleniona i dzidziulką w brzuszku <3
    Innej opcji nie widzę Iwka :D

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sie rozchoruje .. bo włansie dostałam nowe papiery z Zusu .. i nie macie pojecia jakie cudowne słowa pusciłam w kierunku tej cudownej instytucji ... tylko walic głową w mur .. ide na chorobowe i mam ich wszytskich w oopie... chwili spokoju nawet po urlopie... :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Wróciliśmy wczoraj z lasu :) od razu mi lepiej, słońce, motor, las i jeziora...ojojoj tego mi było trzeba, za tydzień testuję :)
    Piersi okrąglutkie, sutki bolą, śluz biały, temp wysoko jeśli test pokaże I to kończę z wykresem, mierzeniem temp no i ograniczę mężowi <3 , w kwietniu robilismy to rzadziej i wyszło:)

    Aha, a ponadto chyba D wyczuł mój smętny nastroj, przyszedł wieczorem do łóżka z paczką Jeżyków :D i obiecał takie rozrywki co dnia sasaasassasa :D

    Mi tez mąż zrobił wczoraj wypad do lasu...pospacerowałam sobie po puszczy, powdychałam świeżego powietrza, popatrzyłam na zielone i od razu mi lepiej... :)

    Emilka WSK, ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Chyba sie rozchoruje .. bo włansie dostałam nowe papiery z Zusu .. i nie macie pojecia jakie cudowne słowa pusciłam w kierunku tej cudownej instytucji ... tylko walic głową w mur .. ide na chorobowe i mam ich wszytskich w oopie... chwili spokoju nawet po urlopie... :(

    Ja też w pracy mam z ZUS-em do czynienia. Uwielbiam te ich zestawienia i wydruki, których sami chyba nie rozumieją ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ