X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Mi tez mąż zrobił wczoraj wypad do lasu...pospacerowałam sobie po puszczy, powdychałam świeżego powietrza, popatrzyłam na zielone i od razu mi lepiej... :)
    A no właśnie :) no i...w lesie tez mozna, hihihihi na wiewiórki :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no można :)

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 22 lipca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://profamilia21.pl/index.php?id=18

    tytaj sa lekarze i instruktorzy leczacy metoda naprotechnologi .. dostałam namiary na jedna z nich od kobiety która stara sie o dziecko .. to babka z laboratorium gdzie badalismy nasienie .. moze warto spróbowac.. podaje ..:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 22 lipca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellooo!!!! Jakie dziz piękne bezchmurne niebo!! Już po weekendzie spędzonym osobno. Bylam wczoraj w okolicach Kotliny Klodzkiej ale tylko przejazdem,jak tam jest pięknie. Kocham góry!!! Już się nie mogę doczekać naszego wypadu pod namiot:-)))
    Zbliza się termin @ już za dwz dni czekam ze spokojem bo na pewno mnie odwiedzi!..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne ja też spodziewam się miesiączki za 2 dni. Dziś zrobiłam test - negatywny. Piersi mi nabrzmiały trochę a wykres pokazał ze owulka była 3 dni temu. na bank nie była. czekam na okres. mam nadzieję tylko że nie będzie świrować i przyjdzie o czasie...

    W ogóle dziewuszki wypisuję się z mam w lipcu. Idę na sierpień. Zafasolkowanym GRATULUJE. Dołączę za miesiąc :D

    xxx

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nic z tego, robilam wlasnie test czulosc 25 i negatywny a juz nawet na tym powinno cos wyjsc, a wiec w pełnym luziku z radlerkiem jabłkowym w rece czekam na zmorę @







    a w głośnikach:http://www.youtube.com/watch?v=DjN7TP357wk i http://www.youtube.com/watch?v=eTJPQ4TW4Jw tak na poprawe humorku:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 22 lipca 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, to znowu ja. Wpadłam porozsyłać ciążowe fluidy bo smęcicie strasznie;)Na razie jeszcze mogę. Jutro termin miesiaczki a ja mam takie skurczowe bóle pleców jak na okres. Na szczeście plamienia sie skończyły. Dzis całe popołudnie i wieczór odpoczywam a jutro ide na wizyte. Szkoda tylko, że sama z Kocią jestem, bo małż w delegacji jeszcze 2 tygodnie:/

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane długo, długo mnie nie było. jestem bardzo do tyłu i nir dam rady tego nadrobic. powiedzcie prosze w skrocie co tam sie dzieje. jakies nowe zafasolkowane?

    mi znow sie nie udało, ten miesiac znow odpuszczamy bo nie mamy kiedy nawet <3 trudno, powiem Wam kochane, ze ja juz powoli sie poddaje. jeszcze przed @ byłam pełna nadzieji. teraz mam juz tego wszystkiego dosc, wymiękam :(
    cześć słońce miło Cię znowu widzieć:) przesyłam buziaki i nic się nie martw ,wygospodarujcie troszkę czasu na wspólny relaksik a na pewno kruszynka się pojawi :) :0 trzymam za to mocno kciuki!!!!!

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Hellooo!!!! Jakie dziz piękne bezchmurne niebo!! Już po weekendzie spędzonym osobno. Bylam wczoraj w okolicach Kotliny Klodzkiej ale tylko przejazdem,jak tam jest pięknie. Kocham góry!!! Już się nie mogę doczekać naszego wypadu pod namiot:-)))
    Zbliza się termin @ już za dwz dni czekam ze spokojem bo na pewno mnie odwiedzi!..
    trzymam kciuki żeby nie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki:)widzę że już wątek sierpniowy zaczęty...ja na razie odpuszczam ovu, mam polip,6sierpnia idę na wizytę do gine a później mam nadzieję że weźmie mnie na oddział do szpitala i podczas okresu usunie to dziadostwo i we wrześniu będzie dzidzia:)))

    a na razie nie mierzę temp.pełen luuuuz:))))trochę się boję tego zabiegu histeroskopii tym bardziej że to znieczulenie ogólne a ja nigdy w szpitalu nawet nie byłam;p

    buziaki do wszystkich staraczek, trzymam kciuki :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modnisia będzie dobrze. Histeroskopia nie jest straszna, tym bardziej, że uśpią Cię, więc nic nie poczujesz. Ja miałam bez żadnego znieczulenia i to dwie histeroskopie tą metodą. Czułam ból, ale przeżyłam, a teraz jestem w ciąży :-)

    Też się strasznie bałam iść do szpitala. Ale powtarzałam sobie, że jak wszystko posprzątam tam w środku to nagrodą na pewno będzie zajście w ciążę i jej szczęśliwe donoszenie. I to bardzo dodawało mi odwagi.

    Trzymam za Ciebie kciuki. Dasz radę :-D

    Modnisia, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Matylda za słowa otuchy, tak samo sobie powtarzam,że jak zrobią porządek w środku to już wszystko będzie w porządku i dzidzia się zaraz pojawi, jestem bardzo optymistycznie nastawiona, dlatego chcę to zrobić jak najszybciej:)))

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za dzień! do dupy wszystko! @ przyszedł UMIERAM! boli mnie brzuch plecy upał niemiłosierny wrrrrrr. testu oczywiście nie zrobiłam bo nie zdążyłam. Cholercia a juz miałam nadzieję, już mój R zacierał rączki i klops.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    cześć słońce miło Cię znowu widzieć:) przesyłam buziaki i nic się nie martw ,wygospodarujcie troszkę czasu na wspólny relaksik a na pewno kruszynka się pojawi :) :0 trzymam za to mocno kciuki!!!!!
    dzieki kochana :)

    naprawde brakuje mi juz siły na to wszystko mam dosc i odpuszczam sobie to wszystko. odezwe sie pewnie gdzies koło wrzesnia o ile w ogole wroce na ovu.

    za was kochane trzymam mocno kciuki i zycze wytrwalosci w staraniach, 2 kreseczek oczywiscie i tej radosci ktorej ja narazie nie moge miec, buziaki papa

    basiulkaa_89, Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja odpuscilam w tym miesiącu i test rano pokazał jasna kreskę właśnie siedzę w medicover i czekam w kolejce na bete tak strasznie sie boje wczoraj na szyjce pokazał sie sluz brązowy :( boje sie bardzo ze jeżeli to ciąża to znowu stracę swoje malenstwo :(

    Konwalia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja odpuscilam w tym miesiącu i test rano pokazał jasna kreskę właśnie siedzę w medicover i czekam w kolejce na bete tak strasznie sie boje wczoraj na szyjce pokazał sie sluz brązowy :( boje sie bardzo ze jeżeli to ciąża to znowu stracę swoje malenstwo :(

    MariaAntonina, Iwka, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 23 lipca 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Kochane ja odpuscilam w tym miesiącu i test rano pokazał jasna kreskę właśnie siedzę w medicover i czekam w kolejce na bete tak strasznie sie boje wczoraj na szyjce pokazał sie sluz brązowy :( boje sie bardzo ze jeżeli to ciąża to znowu stracę swoje malenstwo :(

    Miriam nie uprawiaj mi tu czarnowidztwa.. jeśli to II kreseczki to będzie dobrze , myśl pozytywnie bez względu na to co jest i będzie .. bo inaczej karniaka 100 x:)

    Nie mozna sie dołować nie wiedzac jak jest a nawet gdy jest zle to musimy czerpac z tego tylko dobre strony .. głowa do góry

    A mnie dziś muli , chyba bede złośliwa:*(

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to tak jak ja wczoraj byłam strasznie zlosliwa normalnie angielski humor dziś trochę lepiej :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki, a ja chyba za mocno poszalałam z D, bo dzis rano wszystko mnie tam boli ... szyjka wysoko, jakaś taka śliska, brzuch pobolewa, ale temp coś niższa lekko

    Chyba czas się nastawić na @ jednak..

    No i mój luby wraca dzis na 16!!!! Pojedziemy do lasu Narobić hałasu

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 23 lipca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUUUUUUPER!!!!!
    kot-tanczy.gif

    Kochan trzymam kciuki by plamienia ustały <3

    Eavonne, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ