X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!
Odpowiedz

LIPIEC 2013! I BĘDĘ MAMĄ!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko, Kochana przenieśmy się do wątku "Zoatńmy mamami 2014" będzie nam łatwiej., skoro i tak tam tez rozmawiamy...a i Puszek pewnie chętnie nam pomorze :)

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 20 lipca 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mam do mądrzejszych ode mnie. Czy progesteron dopochwowo mogę wziąć bez porozumienia z lekarzem. Kupiłam bez recepty utrogestan i chce go brać do czasu wizyty - poniedziałek. Martwią mnie te plamienia i ból pleców a przede mną długa podróż pociągiem:/

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie mocno za mnie kciuki...ten miesiąc miał być mój - taki był plan...temperatura podskoczyła ale im bliżej końca cyklu tym bardziej się denerwuje czy się udało...


    6fb56cce32bf89a252baed1c203762c2.png

    doris85, Aga_Andzia, Gośśśka, Mikusia2, Andzia33 lubią tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Pytanie mam do mądrzejszych ode mnie. Czy progesteron dopochwowo mogę wziąć bez porozumienia z lekarzem. Kupiłam bez recepty utrogestan i chce go brać do czasu wizyty - poniedziałek. Martwią mnie te plamienia i ból pleców a przede mną długa podróż pociągiem:/

    doris85 zrobisz jak uważasz, ja nie wzięłabym sama progesteronu bez porozumienia z lekarzem. To nie witamina C, tylko hormon.

    W rzeczywistości ja nawet zestaw witamin mam dobrany przez lekarza na podstawie wyników badań laboratoryjnych i zapotrzebowania mojego organizmu w danym momencie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajka_ wrote:
    Dziewczyny trzymajcie mocno za mnie kciuki...ten miesiąc miał być mój - taki był plan...temperatura podskoczyła ale im bliżej końca cyklu tym bardziej się denerwuje czy się udało...


    6fb56cce32bf89a252baed1c203762c2.png

    Trzymam mocno :) Powodzenia :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Pytanie mam do mądrzejszych ode mnie. Czy progesteron dopochwowo mogę wziąć bez porozumienia z lekarzem. Kupiłam bez recepty utrogestan i chce go brać do czasu wizyty - poniedziałek. Martwią mnie te plamienia i ból pleców a przede mną długa podróż pociągiem:/

    Zgadzam się z Matyldą, zrobisz jak będziesz uważała. Ja osobiście również nie wzięłabym nic bez porozumienia z lekarzem, a jeśli te dolegliwości sa na tyle silne i CI bardzo przeszkadzają to skonsultuj się z lekarzem.

    Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po fakcie - wzięłam. Też mam zasadę ,żeby nie brać samemu, ale mam cykora. Nie mogłam się tutaj dostać dziś do lekarza. Czeka mnie dziś wieczorem całonocna podróż pociągiem z walizą i bardzo się boje co będzie jutro... Już sam fakt przyjęcia tabletki mnie uspokoił. W zeszłym miesiącu miałam podobna sytuacje wiec nie chce powtórki.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Już po fakcie - wzięłam. Też mam zasadę ,żeby nie brać samemu, ale mam cykora. Nie mogłam się tutaj dostać dziś do lekarza. Czeka mnie dziś wieczorem całonocna podróż pociągiem z walizą i bardzo się boje co będzie jutro... Już sam fakt przyjęcia tabletki mnie uspokoił. W zeszłym miesiącu miałam podobna sytuacje wiec nie chce powtórki.
    słońce na przyszłość lepiej tak nie robić,nie chcę Cię straszyć ale branie jakichkolwiek leków bez konsultacji z lekarzem może przynieść w efekcie fatalne skutki szczególnie w pierwszych 3 miesiącach płód wchłania wszystko jak gąbka,coś mi się zdaje że dostaniesz za to kuksańca od lekarza na wizycie :P :P......buziaki i dbajcie tam o siebie z kruszynką :)

    Aga_Andzia, Matylda36, doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 20 lipca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie mi się oberwie. No nic byle z dzidzią było dobrze. Na razie leże i mniej plamię. Jak dojadę jutro do domu i nie będzie plamień to odstawie.

    Dzięki za odp. Zmykam się pakować.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 20 lipca 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteronu w ciąży ABSOLUTNIE nie wolno odstawiać bez porozumienia z lekarzem. Brać również nie powinnaś, ale odstawiać tym bardziej :-(

    juicca, doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 20 lipca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny i gratuluje wszystkim zafasolkowanym i zarazem wam mega zazdroszczę :) dawno nie pisałam ale tak jak już kiedyś wspominałam czytam was na bieżąco. W tym miesiącu nie prowadzę wykresu trochę sobie odpuściłam jedynie dla siebie zaznaczam <3 i sprawdzam śluz ale nie mam większych nadzieji na ten miesiąc ponieważ nie mamy za bardzo czasu <3 i szczerze jestem już podłamana tymi staraniami

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 lipca 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ;oniqa co tam słychać? jejku nie było mnie tu z 1,5 miesiąca i miło zobaczyć znajomego nica, ja dziś zrobiłam test i jak zwykle negatywny....chyba czas najwyższy zrobić badania bo jutro mam 1 rocznice ślubu a brzdąca jak nie widać tak nie widać :/ :)
    A wisztko wporządku kochana maleństwo rosnie plamienia póki co ustapiły na dobre a więć nic tylko się cieszyć od poniedziałku zaczynam 12 tydzień ale ten czas leci :)

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 lipca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej słoneczka kochane :)
    Ja dzisiaj przeżywam koszmar. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam. Zaczęło się lekkim kłuciem w jajnik później drugi, ból macicy promieniujący aż do odbytu. Nie mogłam siku zrobić bo ból był tak mocny , że robiło mi się słabo. Zastanawiam się czy dopadł mnie ból owulacyjny czy dzieje się coś złego?. Wzięłam nospe forte troche pomogło ale znów się zaczyna. Jest sobota i nie mam zbytnio jak iść do gina. Nie mam żadnych krwawień tylko ten cholerny ból...:(
    ja bym na Twoim miejscu gdyby ból nadal był jutro rano albo w nocy się nasilił to bym pojechała na pogotowie ze zdrowiem nie ma żartów

    Jaga, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 20 lipca 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ja bym na Twoim miejscu gdyby ból nadal był jutro rano albo w nocy się nasilił to bym pojechała na pogotowie ze zdrowiem nie ma żartów
    Słonko pobolewa mnie ale już jest o wiele lepiej niż było. Ale masz racje jak znów się nasili to pojade na pogotowie. Zrobiłam test owulacyjny i jest dodatni więc możliwe ze to owulacja z prawego jajnika aczkolwiek nigdy nie miałam takich bóli. Jak wszystko będzie dobrze to w srode powiem o tym lekarzowi bo ide do szpitala...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 lipca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Słonko pobolewa mnie ale już jest o wiele lepiej niż było. Ale masz racje jak znów się nasili to pojade na pogotowie. Zrobiłam test owulacyjny i jest dodatni więc możliwe ze to owulacja z prawego jajnika aczkolwiek nigdy nie miałam takich bóli. Jak wszystko będzie dobrze to w srode powiem o tym lekarzowi bo ide do szpitala...
    trzeba wszystko mówić lekarzom niech szukają przyczyn od tego są :)

    Jaga, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 lipca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj si esłonko dużo odpoczywaj i nie przemęczaj się <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2013, 11:33

    Jaga, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 21 lipca 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki! Zrobiłam dzisiaj test (@ spóźnia się 2 dni) i niestety negatyw. A byłam prawie pewna, że się udało :( Wszystko mi mówiło, że będą II kreseczki, a tu klops :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 lipca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam dzisiaj pecha Makak mamy dziś z mężem pierwszą rocznice ślubu i przyszła @ miała przyjść dopiero jutro ...... masakra kurczę że akurat dziś ta franca :P się pojawiła :( :( :/ :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2013, 10:18

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 21 lipca 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ja też mam dzisiaj pecha Makak mamy dziś z mężem pierwszą rocznice ślubu i przyszła @ miała przyjść dopiero jutro ...... masakra kurczę że akurat dziś ta franca :P się pojawiła :( :( :/ :/

    Gratuluję rocznicy :)
    Ja już dzisiaj opadłam z sił. Nie wiem czy jest sens się dalej łudzić.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam aż mnie zaleje wolała bym już im szybciej tym lepiej szyjka otwarta czekam ba @ nie mam już siły na starania jestem załamana

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ