X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 22 października 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam z pochmurnej wielkopolski u mnie humerek do d... juz powoli trace nedzieje ze ten cykl bedzie owocny ovulki nadal nie widac objawy jak na @ a to dopiero 17 dziń czyli pcos wróciło :(

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 października 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma z ovu brała cło, mocno ja bolal brzuch w okresie owulki i później okazało się ze jest w ciąży. Teraz tez boli ja brzuch ale dostała leki na to.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 22 października 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Znajoma z ovu brała cło, mocno ja bolal brzuch w okresie owulki i później okazało się ze jest w ciąży. Teraz tez boli ja brzuch ale dostała leki na to.
    też tak miałam przy clo ale ja w pierwszym cyklu zaszłam w ciaże ale jajniki to mnie tak bolały że az się skręcałam z bólu ale było warto teraz tan mały szkrab siedzi obok mnie oglada bajki i klaszcze:)

    werni lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    dziś @ przyszła rano, zaczynam z nowymi nadziejami nowy cykl

    Poproszę jesli mozna o dopisanie na listę testujących na 20 listopada :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie ze wam sie lista podoba i ze sie tak ladnie zapelnia ;) sprawdzajcie czy was dobrze wpisuje bo robie to na telefonie a on mi ostatnio troche sie buntuje ;)


    Listy nie przeklejamy. Chętne osoby niech podają daty, wtedy uzupełnię tabelkę na pierwszej stronie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 09:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała2930 wrote:
    witam z pochmurnej wielkopolski u mnie humerek do d... juz powoli trace nedzieje ze ten cykl bedzie owocny ovulki nadal nie widac objawy jak na @ a to dopiero 17 dziń czyli pcos wróciło :(


    PCOS to nie jest bumerang ze wraca. To jest choroba na cale zycie, ktora mozna kontrolowac i leczyc, ale nie wyleczyc.
    Wiem co mowie - lecze sie juz jakies 14 lat

  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 22 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    PCOS to nie jest bumerang ze wraca. To jest choroba na cale zycie, ktora mozna kontrolowac i leczyc, ale nie wyleczyc.
    Wiem co mowie - lecze sie juz jakies 14 lat
    brałąm anty na wyciszenie i od razu po nich miałam sie starc i to jest 2 cykl po nich

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała2930 wrote:
    brałąm anty na wyciszenie i od razu po nich miałam sie starc i to jest 2 cykl po nich


    Nie od razu Rzym zbudowano ;) trzeba czasu i spokoju i nie nakręcania się. Może być tak, że od razu zaskoczysz a może trzeba będzie się "przemęczyć" kilka cykli.

    Dobrze jest zrobić sobie monitoring i posprawdzac czy jest pecherzyk dominujacy, jak endo i czy owulki wystepuja.

    Bo wtedy trzeba wdrozyc odpowiednie leczenie. Ja wiem ze u mnie nie ma owulek wiec trzeba stymulacje robic.



    Listy nie przeklejamy. Chętne osoby niech podają daty, wtedy uzupełnię tabelkę na pierwszej stronie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 10:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam donga na wspomozenie sluzu owulki itp ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:38

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona no odpuść, odpuść te monity, bo kolejne usg to już bedzie się ciązowe nazywało ;)


    ja mam dziś podły nastrój. Paskudny początek cyklu, dla mnie najgorszy czas, nic się nie dzieje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ile sie staracie Czarnula?


    Hmm będzie jakieś 2 lata

  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 22 października 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak w tym cyklu sie nie uda to gin powiedział że znowu da mi clo że jesli za pierwszym razem pomógł to i moze teraz tak bedzie czekam do końca tego cyklu jesli nie będzie na zielono to bedzie leczenie.

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrnula wpiszesz mnie na 1 listopada? możliwe, że będzie powtórka z testu z 31 października :)

    Czarnula87, Daisy lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 października 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała2930 wrote:
    też tak miałam przy clo ale ja w pierwszym cyklu zaszłam w ciaże ale jajniki to mnie tak bolały że az się skręcałam z bólu ale było warto teraz tan mały szkrab siedzi obok mnie oglada bajki i klaszcze:)

    No to super ze wam się udało, teraz powinno znów się udać :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    Czrnula wpiszesz mnie na 1 listopada? możliwe, że będzie powtórka z testu z 31 października :)


    Już wpisuję :]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie zapelnia nasza lista! Oby byla cala w bockach :)

    U mnie nuda..do owulki jeszcze pfffffff. Dramat :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, październik powoli się kończy i zaczynamy listopad. Ktoś mówil na forum ze kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzi, a listopad to wlasnie mój miesiąc. Tylko wszystkie znaki na ziemi i na niebie mówią że to nie ten cykl. Nastrój beznadziejny, przygnębienie, rezygnacja. Juz wchodzę w owulacyjny czas, a ochoty na serduszka brak. Ogólnie cykl chyba stracony.
    posmęciłam trochę i nic mi nie ulżyło.
    No nic, życie pokaże co nas czeka.
    Niemniej trzymam za was kciuki. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I będzie wielkie testowanko :D a ja z Anastazją polecimy na pierwszy strzał :D Trzymam za Was za Nas kciuki kochane :) Oby owocnie...

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ