X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) dopisuję się na listę listopadowych staraczek, właśnie zaczęłam nowy cykl. Proszę mnie dopisać :). Mam pytanie, bo wczoraj miałam plamienie bądź lekkie krwawienie - nie wiem jak to uznać czy to jest to czy to - miałam mało na podpasce, dopiero dziś na dobre dostałam krwawienie - więc na początek zaznaczyłam że wczoraj było plamienie i nie został od razu utworzony nowy cykl, tylko od dzisiejszego dnia. To mnie zdziwiło, bo ja liczę że miesiączka zaczęła się od wczoraj a nie od dziś. Więc poprawiłam, że wczoraj miałam lekkie krwawienie. Wg Ovu wyszło, że jakbym dziś miała pierwszy dzień nowego cyklu a nie od wczoraj, więc sama nie wiem czy dziś mam pierwszy dzień czy już jako drugi dzień cyklu

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 22 października 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam to ja tez zapisuje się do listopadowych staraczek na 22 listopad juz mam plamienie takze jutro będzie @ i spadek tempki..

    Ewa81 mówią ze plamienia zawsze są to pozostalosci po wczesniejszym okresie czyli tak jak ja dzien nastepny to nowy cykl..

    mnie w tym miesiącu listopadzie czeka laparoskopia czy ktoras z was byla juz na tym????
    a na 6 listopada mam wizyte u gin po 3 miesiącach z dupkiem..ale sie nie udało

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 22 października 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Hej dziewczyny, październik powoli się kończy i zaczynamy listopad. Ktoś mówil na forum ze kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzi, a listopad to wlasnie mój miesiąc. Tylko wszystkie znaki na ziemi i na niebie mówią że to nie ten cykl. Nastrój beznadziejny, przygnębienie, rezygnacja. Juz wchodzę w owulacyjny czas, a ochoty na serduszka brak. Ogólnie cykl chyba stracony.
    posmęciłam trochę i nic mi nie ulżyło.
    No nic, życie pokaże co nas czeka.
    Niemniej trzymam za was kciuki. Pozdrawiam

    Renieczka ja tez mam dzisiaj dooola fakt ze pogoda moze troche dobijac ale jeszcze jak zobaczylam ze tempka spadla i plamienia to juz wogole wstalam rano i jestem nie do zycia...najlepiej bym poplakala ale sie powstrzymuje bo jak zaczne to nie skoncze zla jestem na caly swiat..

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 października 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 13:11

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 października 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi zimno brr

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć co u Was słychać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:38

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 października 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, jesli mialas wczoraj zaznaczone plemienie, to wtedy 1dc masz dzisiaj.

    Plamienie mozna miec w ciagu cyklu, dlatego of nie liczy tego jako krwawienie, bo wtedy gdy mialabys plamienie podczas owu to of Ci wyznaczy wtedy @.

    Takze jesli ma to dla Ciebie duze znaczenie to zaznacz sobie wczoraj lekkie krwawienie to bedziesz dzis miala juz 2dc. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 15:38

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 22 października 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała2930 ja tez mam takiego szkraba co mnie pociesza i przynajmniej on co chwila się smieje i rozrabia...

    Nona mnie ten czas od owulki tez sie strasznie ciagnie ale to koncowe rozczarowanie jest jeszcze gorsze

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 22 października 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh laski mam to samo w sumie :/

    Nona z tym alko nie przesadz bo czasem to nagromadzenie moze nawet Ci przesunac owulke.

    Mnie wkurza to czekanie, nic sie nie dzieje. Jestem calkowicie zrezygnowana.
    Do tego dzis poszlam na prl i po mtc chcialam zrobic. Pierwsze pobranie i godzina czekania na drugie. Po drugim pobranou zorientowalam sie ze po pierwszym nie podano mi mtc. Kaszana :D takze odpuscilam, nawet wynik pierwszej mnie nie interesuje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina27 i Daisy - dziękuję Wam za odpowiedzi, faktycznie, że plamienia mogą się zdarzyć w ciągu cyklu. Mi nigdy to się nie zdarzało, nie wiedziałam jak oznaczyć wczorajszą sytuację - czy jako plamienie czy jako lekkie krwawienie. Zaznaczyłam to jako lekkie krwawienie, więc jest ok.

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm...nie wiem, czemu nie mam widocznego mego wykresu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mam widoczny wykres :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Witam :) dopisuję się na listę listopadowych staraczek, właśnie zaczęłam nowy cykl. Proszę mnie dopisać :). Mam pytanie, bo wczoraj miałam plamienie bądź lekkie krwawienie - nie wiem jak to uznać czy to jest to czy to - miałam mało na podpasce, dopiero dziś na dobre dostałam krwawienie - więc na początek zaznaczyłam że wczoraj było plamienie i nie został od razu utworzony nowy cykl, tylko od dzisiejszego dnia. To mnie zdziwiło, bo ja liczę że miesiączka zaczęła się od wczoraj a nie od dziś. Więc poprawiłam, że wczoraj miałam lekkie krwawienie. Wg Ovu wyszło, że jakbym dziś miała pierwszy dzień nowego cyklu a nie od wczoraj, więc sama nie wiem czy dziś mam pierwszy dzień czy już jako drugi dzień cyklu



    A na kiedy Cię wpisać??


    Listy nie przeklejamy. Chętne osoby niech podają daty, wtedy uzupełnię tabelkę na pierwszej stronie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Dopisuję się! Na 15 listopada (o ile wcześniej okresu nie będzie...).
    Matko, jak ja doczekam... :D

    PS. Czy Ty aby nie byłaś na takim jednym forum PCOS? Bo i avatar znajomy, i paseczek, i imię i wiek Bąbla by się zgadzało... :D


    zuzzi tylko zobaczyłam twój nick to o tym samym forum pomyślałam :D a tam to stokrotka ;)

    Maczek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Wiem, poznałam. Hej, Stokrotko! :D Jaki ten internet mały... :D


    No bardzo mały :D jeszcze jedna dziewczyn a z tamtego forum tu na pewno jest :]

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 października 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 13:11

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 22 października 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to jednak się skuszę na dopisanie.
    W końcu jeszcze jest październik, mój najpłodniejszy miesiąc.
    Będę testować 05.11. Wpiszecie mnie?

    wnid9vvjodizjocx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszemy :]

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ