X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe mamusie
Odpowiedz

Listopadowe mamusie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif
    0blush2.gif
    dziekuje :) ja Tobie tez przesyłam buziaka...

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Hmn ... jakby to rzec ...
    dziś jest mój 31dc (zazwyczaj mam około 28dni), ale nadal momentami czuję się jak przed @ ...
    wczoraj zrobiłam 3 testy z allegro .... - pozytywne ... a;e machnełam ręką - no bo z allegro ...
    dziś rano kupiłam taki apteczny test i wyszły 2 kreski , druga słabsza, no ale widoczna ...
    idę jutro na betę i to chyba wsio wyjaśni ...
    jeszcze w to nie wierzę, bo byłby to CUD , dlatego jeszcze się nie cieszę tak wiecie ... na całego ...
    Zobaczymy ...
    ;)
    no chyba że testy się pomyliły ...
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA sweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gifsweetcybermqq5.gif

    maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam przed soba tylko 2 <3 jedno dzisiaj i jedno jutro rano, bo mezu od razu po pracy jedzie do rodzicow na tydzien a ja zostaje tutaj... :( ciekawe czy tyle serduszek wystarczy??? mam nadzieje ze tak...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Ale kusisz!

    Wynik niestety dopiero jutro po 12,bo nie przesłali.
    Kociak poczeka do jutra...ale się denerwuje emocje siegają zenitu sweetcybermqq5.gif
    Ale cień cienia dla mnie to ON/ONA
    --> niemowle.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2013, 18:21

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a ja mam przed soba tylko 2 <3 jedno dzisiaj i jedno jutro rano, bo mezu od razu po pracy jedzie do rodzicow na tydzien a ja zostaje tutaj... :( ciekawe czy tyle serduszek wystarczy??? mam nadzieje ze tak...


    czasem wystarczy az a dobrze :)
    kochana poprzeglądaj sobie wykresy niektórych dziewczyn ... ;)

    kciukam ...

    fuuuuj w buzi mam metal ... help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak!!!ma!!!być???!!!!

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    czasem wystarczy az a dobrze :)
    kochana poprzeglądaj sobie wykresy niektórych dziewczyn ... ;)

    kciukam ...

    fuuuuj w buzi mam metal ... help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak!!!ma!!!być???!!!!
    no tak czasem wystarczy jedno ale nie w moim przypadku, tzn nie w naszym, moim i meza bo oboje jestesmy w tej małej grupie par, ktore razem maja problemy...ja mam prawie niedrozne jajowody a maz słabe nasienie. leci mi juz 30 cykl staran i mysle, ze mało <3 wcale nam nie pomoze...chociaz szanse niby jakies sa, od grudnia do in vitro podchodzimy...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    no tak czasem wystarczy jedno ale nie w moim przypadku, tzn nie w naszym, moim i meza bo oboje jestesmy w tej małej grupie par, ktore razem maja problemy...ja mam prawie niedrozne jajowody a maz słabe nasienie. leci mi juz 30 cykl staran i mysle, ze mało <3 wcale nam nie pomoze...chociaz szanse niby jakies sa, od grudnia do in vitro podchodzimy...


    słabe nasienie ... u ojego m...wykryto POJEDYNCZE PLEMNIKI !!!!
    byliśmy u urologa przepisał antybiotyk (bo były leukocyty), testosteron i androvit ...
    dlatego tak w to jeszcze nie wierzę, w ten CUD ... bo u nas tez to jest CUD ... naprawdę ;)

    a wszystkim wierzącym polecam ... nowennę pompejańską ...

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    słabe nasienie ... u ojego m...wykryto POJEDYNCZE PLEMNIKI !!!!
    byliśmy u urologa przepisał antybiotyk (bo były leukocyty), testosteron i androvit ...
    dlatego tak w to jeszcze nie wierzę, w ten CUD ... bo u nas tez to jest CUD ... naprawdę ;)

    a wszystkim wierzącym polecam ... nowennę pompejańską ...
    jednak cuda moga sie zdazyc, ale ja mam juz dosc czekania, albo chyba bardziej moj maz, codziennie po owulce pyta sie mnie czy teraz sie udało i tak juz jest od kilku cykli...czasem chyba jemu bardziej zalezy niz mi :) ja sie pogodziłam z tym, ze szybko sie nie uda, ale ze wzgledu na niego podjelismy decyzje o in vitro tym bardziej, ze załamał sie po odebraniu jego wynikow...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    jednak cuda moga sie zdazyc, ale ja mam juz dosc czekania, albo chyba bardziej moj maz, codziennie po owulce pyta sie mnie czy teraz sie udało i tak juz jest od kilku cykli...czasem chyba jemu bardziej zalezy niz mi :) ja sie pogodziłam z tym, ze szybko sie nie uda, ale ze wzgledu na niego podjelismy decyzje o in vitro tym bardziej, ze załamał sie po odebraniu jego wynikow...


    wiem że jest cięzko ... my tez przezywaliśmy ciężkie chwile ... mąz chodził struty ... jak to pojedyncze plemniki jak mają ich być miliony ...

    Trzymam za Was kciuki mocno ... najważniejsze że macie siebie ... :)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    wiem że jest cięzko ... my tez przezywaliśmy ciężkie chwile ... mąz chodził struty ... jak to pojedyncze plemniki jak mają ich być miliony ...

    Trzymam za Was kciuki mocno ... najważniejsze że macie siebie ... :)
    tak najwazniejsze, ze jestesmy razem i mimo tego wszystkiego tak swietnie sie dogadujemy...moj mezu to prawdziwy skarb :)

    maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka ja mam tylko lewy jajowod i jajnik jestem po ciazy pozamacicznej i tez mysle ze ten jajowod moze byc niedrozny w srode za tydz ide do gin sie zapytac czy da jakies inne leki oprocz kwasy foliowego 15mg i acardu tez bym chciala miec 2 dziecko...a jak nie to tez mysle nad in vitro ale to ostataczna wersja zaciazenia....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczycie, jeszcze na gwiazdkę dostaniecie 2kreski, ja tez cicho na to liczę :), glowa do góry , rzućcie na luz, a napewno się uda :)

    kaarolaa, maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę, ze u mnie wszystko wraca do normy bo od tygodnia boli mnie jajnik, a teraz prawie mnie z bólu skręca,pewnie zbliża się owulacja, choć nigdy tak nie miałam.

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane boję się, że to tylko sen ale... chyba mi się udało!
    beta 8,9 nie robi ogromnego wrażenia ale ewidentnie to więcej niż 1 czy nawet 5 :) Powtórzę w piątek no i wtedy dopiero będę miała pewnośc. Jak na razie ręce mi się trzęsą, gorąco mi i i i ... i kurcze no nie wierzę, że mimo tego co mówił gin mogło się jednak udac

    Klif, kaarolaa, maximka84, celia, Paula_29, Iwka, Paula55, Ciapulinka, Andzia33, alma lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    kochane boję się, że to tylko sen ale... chyba mi się udało!
    beta 8,9 nie robi ogromnego wrażenia ale ewidentnie to więcej niż 1 czy nawet 5 :) Powtórzę w piątek no i wtedy dopiero będę miała pewnośc. Jak na razie ręce mi się trzęsą, gorąco mi i i i ... i kurcze no nie wierzę, że mimo tego co mówił gin mogło się jednak udac


    Aaaa to super! Bardzo się cieszę i gratuluję! :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LISTOPADOWE TESTERKI:
    03 lis Oliwia (-), Maxi <3
    04 lis Celia (-), Iwka (-), zielona-kropeczka <3, gusia86 <3, BettiP <3, madzia84 <3, Zemraa <3
    05 lis nezumi (-), mindusia <3, Plumb80 <3, Asienkaa <3, Gośśśka <3, Piccola <3, Asik14 <3
    06 lis ecencia <3, xAliceex <3
    07 lis AngelQa <3, Kamcia <3, Emalia82 <3
    08 lis kada24 (-), Paula_29 <3, Frelka <3 , szamanka <3, Aniulka <3
    09 lis Ania1986 (-)
    10 lis Majka86 (-),
    11 lis JustynaS (-), fabiola (-)
    12 lis Kierzynka, Lolicia <3, Ania_84 (-), BiB <3, dodinka (-), Malinkowe oczekiwanie <3
    13 lis Siodemka <3, basiulkaa_89 (-), Andzia33, paszczakin (-), Camilia <3 maximka84 <3
    15 lis Jaga
    16 lis eunika
    19 lis AnBe, Natka
    20 lis Lili; Drzwiona
    21 lis izabelka04
    22 lis biedronka1982, MałaMi, madzianka
    23 lis MOI, Klif
    24 lis Topola, Magdzialenka
    26 lis Ciapulinka
    28 lis MalutkaEve, Kaarolaa
    30 lis Olgenek, Natasza82

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2013, 20:02

    maximka84, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    kochane boję się, że to tylko sen ale... chyba mi się udało!
    beta 8,9 nie robi ogromnego wrażenia ale ewidentnie to więcej niż 1 czy nawet 5 :) Powtórzę w piątek no i wtedy dopiero będę miała pewnośc. Jak na razie ręce mi się trzęsą, gorąco mi i i i ... i kurcze no nie wierzę, że mimo tego co mówił gin mogło się jednak udac
    cos tam ewidentnie zakiełkowało, tylko teraz niech rosnie ładnie betka i daje szczescie przyszłej mamusi :)

    Malinkowe oczekiwanie, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    kochane boję się, że to tylko sen ale... chyba mi się udało!
    beta 8,9 nie robi ogromnego wrażenia ale ewidentnie to więcej niż 1 czy nawet 5 :) Powtórzę w piątek no i wtedy dopiero będę miała pewnośc. Jak na razie ręce mi się trzęsą, gorąco mi i i i ... i kurcze no nie wierzę, że mimo tego co mówił gin mogło się jednak udac



    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

    BO ...
    CUDA
    SIE
    ZDARZAJĄ!!!!!!!!!!1

    TRZYMAM KCIUKI!!!

    Malinkowe oczekiwanie, kaarolaa, celia, Ciapulinka, Andzia33, alma lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaS wrote:
    LISTOPADOWE TESTERKI:
    03 lis Oliwia (-), Maxi <3
    04 lis Celia (-), Iwka (-), zielona-kropeczka <3, gusia86 <3, BettiP <3, madzia84 <3, Zemraa <3
    05 lis nezumi (-), mindusia <3, Plumb80 <3, Asienkaa <3, Gośśśka <3, Piccola <3, Asik14 <3
    06 lis ecencia <3, xAliceex <3
    07 lis AngelQa <3, Kamcia <3, Emalia82 <3
    08 lis kada24 (-), Paula_29 <3, Frelka <3 , szamanka <3, Aniulka <3
    09 lis Ania1986 (-)
    10 lis Majka86 (-),
    11 lis JustynaS (-), fabiola (-)
    12 lis Kierzynka, Lolicia <3, Ania_84 (-), BiB <3, dodinka (-), Malinkowe oczekiwanie <3
    13 lis Siodemka <3, basiulkaa_89 (-), Andzia33, paszczakin (-), Camilia <3 maximka84 <3
    15 lis Jaga
    16 lis eunika
    19 lis AnBe, Natka
    20 lis Lili; Drzwiona
    21 lis izabelka04
    22 lis biedronka1982, MałaMi, madzianka
    23 lis MOI, Klif
    24 lis Topola, Magdzialenka
    26 lis Ciapulinka
    28 lis MalutkaEve, Kaarolaa
    30 lis Olgenek, Natasza82


    ...dziękuję za serduszko obok mojego nicka - kurcze bardziej wierzycie niż ja ...
    płakać mi się chce !!!!!

    kaarolaa, Malinkowe oczekiwanie, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że mój Bąbelek na prawdę jest i że za 9 miesięcy go przytulę. Na razie kochane trzymajcie kciuki aby beta ładnie przyrosła i módlcie się za mnie i moją fasoleczkę aby jej u mnie dobrze było i by nie chciała mnie opuścic.

    maximka84, kaarolaa, Iwka, Ciapulinka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ