X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona jest niestety :( na dzisiaj mamy pomysł ,śluz piekny ,stawiam na dziś owulke.
    Jutro sprobuje na srode sie do gina prywatnie dostać albo do mojej.

    Najmlodsza o ktorej wyniki?

    Sung mogę wpisac serduszko u Ciebie?;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Dopiero wstałam ;) ale wczoraj nic więcej nie było.
    A u Ciebie?
    Idziesz na ciążowy wątek?

    U mnie wczoraj jednorazowo trochę plamienia brązowego ze śluzem (jak byłam na zakupach i dużo chodziłam) a tak póki co ok. Na wątek ciążowy to chyba pójdę jak będę po USG dopiero, żeby nie zapeszać. Mi to chyba powinno odciąć się neta bo wczoraj wyczytałam, że tak szybko wzrastająca beta (poza ciążą blizniaczą) może też występować przy zaśniadzie groniastym /:

    Sung lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Byłam tam godzinę ponad. Dramat :p Babce od seksuologii powiedziałam, ze się spóźnię 30-40 minut :p a jeszcze chce szybko coś zjeść i kawę wypić .. wiec spóźnię sie prawie 2h :p dobrze, ze te zajęcia trwają do 15 :p

    Hah takie tam małe spóźnienie :D
    Popieram, kawka musi być ! Właśnie odpalam ekspres i nakładam ciacho :)

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nona jest niestety :( na dzisiaj mamy pomysł ,śluz piekny ,stawiam na dziś owulke.
    Jutro sprobuje na srode sie do gina prywatnie dostać albo do mojej.

    Najmlodsza o ktorej wyniki?

    Sung mogę wpisac serduszko u Ciebie?;)

    Ja bym się starała, gdyby dyskomfort nie byłby zbyt duży :p a potem celibat i leczenie siebie i starego :p ostatnio było 12:20, wiec myśle ze koło 13 będę już mieć wyniki. W ogóle korciło mnie żeby bhcg zrobić .. ale 7/8 dpo tylko bym się zdołowala :p

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmlodsza dzisiaj robimy ostatni strzał,bez seksu :p zobaczymy czy sie uda ;p
    No i od jutra jak piszesz-celibat i leczenie. Nie potrafie zrezygnowac kurde :/
    Hahaha,dobrze ze nie zrobilas!;p

    Lami lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    U mnie wczoraj jednorazowo trochę plamienia brązowego ze śluzem (jak byłam na zakupach i dużo chodziłam) a tak póki co ok. Na wątek ciążowy to chyba pójdę jak będę po USG dopiero, żeby nie zapeszać. Mi to chyba powinno odciąć się neta bo wczoraj wyczytałam, że tak szybko wzrastająca beta (poza ciążą blizniaczą) może też występować przy zaśniadzie groniastym /:
    Daj spokoj! Moj tez szybko rosła na poczatku w pierwszej ciazy. W zasiądzie to mega szaleje, zaraz do kilkunastu tysięcy uroslaby.

    Anhydra lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Wstałam dzisiaj taka nijka.. To wszystko przez mojego małża. Nie ma go w domu a potrafi z równowagi wyprowadzić. Eh.. Dzisiaj o 16 zrobię owulaka jak coś sciemial to zrobię kolejny jak nie daje sobie spokój.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis po całym wieczorze znow mega bólu a całym boku plys jajniku pukającym pol nocy zobaczyłam takie cos:
    wqammw56uo27_t.jpg
    Na szybko robiłam, przed wyjazdem na uczelnie i teraz sie zastanawiam ktora kreska jest moja a ktora testowa? Bo juz chyba zgłupiałam... Tempka 36,53.

    przedszkolanka:), speakyourmind93 lubią tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Hej kochane. Wstałam dzisiaj taka nijka.. To wszystko przez mojego małża. Nie ma go w domu a potrafi z równowagi wyprowadzić. Eh.. Dzisiaj o 16 zrobię owulaka jak coś sciemial to zrobię kolejny jak nie daje sobie spokój.
    A mierzysz temperature? Jakis skok? Jak śluz.

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka obyś jak najszybciej wyleczyła infekcje. Najmłodsza czekamy na wynik :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia, tak jakby owulka była na godzinach dosłownie.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    A mierzysz temperature? Jakis skok? Jak śluz.
    Nie mierze bo to nie ma sensu przy moim dziecku wstaje w nocy z milion razy. Śluz kremowy szyjka twarda zamknięta. Robię testy żeby sprawdzić czy owulka będzie pozniej czy już była bo jak na złość nie wiem co jest grane.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się z moim sfochałam wczoraj. Chyba nas przerastają te starania. Nalałam sobie dosłownie trzy łyki czerwonego wina i chyba się na mnie w związku z tym obraził, komentując tylko "domyśl się". I dzisiaj pomyślałam, że chyba zamiast badań to chcę pojechać w styczniu na jakieś wakacje. Muszę też powęszyć za inną pracą, bo najprawdopodobniej jeśli zostanę (w sensie nie znajdę w ciążę), to w ostatniej chwili w sierpniu podłożą mi do podpisania umowę na zastępstwo za koleżankę, co teraz jest w ciąży. Muszę przekierować myśli, bo zwariuję.

    Od wczoraj co jakiś czas ciągnie mnie podbrzusze albo zakłuje.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja niedziela zaczela sie od... wymiotowania :D Niestety nie ciazowego. Lyknelam garsc moich wszystkich kapsulek na pusty zoladek i nie dal rady. Temperatura w koncu wskoczyla na wyzszy poziom, tylko szkoda ze to raczej po luteinie, a nie naturalnie...
    Jestem 6-7 dpo, ale przy podejrzeniu tej podwojnej owulacji chyba jeszcze nie zaprzestaniemy staran asekuracyjnie ;)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Ja się z moim sfochałam wczoraj. Chyba nas przerastają te starania. Nalałam sobie dosłownie trzy łyki czerwonego wina i chyba się na mnie w związku z tym obraził, komentując tylko "domyśl się". I dzisiaj pomyślałam, że chyba zamiast badań to chcę pojechać w styczniu na jakieś wakacje. Muszę też powęszyć za inną pracą, bo najprawdopodobniej jeśli zostanę (w sensie nie znajdę w ciążę), to w ostatniej chwili w sierpniu podłożą mi do podpisania umowę na zastępstwo za koleżankę, co teraz jest w ciąży. Muszę przekierować myśli, bo zwariuję.

    Od wczoraj co jakiś czas ciągnie mnie podbrzusze albo zakłuje.

    U mnie tez zdazaja sie takie sprzeczki. Ja mu zwracam uwage za kazdym razem kiedy napije sie piwa, a on mi potem wypomina wypite wino i zupelnie nie rozumie, ze to na poprawe endometrium hihi :D Tez przydaloby sie Nam wyluzowac, ale na odpoczynek nie ma szans... I jeszcze wplatalam sie w dodatkowy projekt, mimo nawalu pracy i stresu, nie wiem co ja wyprawiam.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak któraś jest z okolic Katowic, to invimed organizuje jakieś bezpłatne warsztaty dotyczące płodności, może któraś skorzysta :) https://plodnosc.pl/obudz-w-sobie-zycie-spotkanie-ktore-zmienia-zycie-nieplodnych-kobiet-zapisz-sie/

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wczoraj mi się nie chciało, dziś mąż przeziębiony... 6ty raz w życiu chyba owu będzie przed 15dc i oczywiście dupa zbita z tego :/

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    No delfin-nie delfin. Ale sugeruje jutro powtórzyć z porannego sika ;)

    Z porannego sika wyszedł negatyw. Czyli wczoraj był delfin :) chociaż znowu po kwadransie mój dopatrzył się cienia ale dzisiaj już nie dam się nabrać. Pół miasta jechałam za tym testem, szyby skrobałam kartą płatniczą :) wystarczy tych szaleństw.

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw wrote:
    Dziewczyny jak któraś jest z okolic Katowic, to invimed organizuje jakieś bezpłatne warsztaty dotyczące płodności, może któraś skorzysta :) https://plodnosc.pl/obudz-w-sobie-zycie-spotkanie-ktore-zmienia-zycie-nieplodnych-kobiet-zapisz-sie/

    Invicta we Wrocławiu ma bezpłatne konsultacje i duże rabaty na badanie amh i nasienia :) może też kogoś zainteresuje

    Izaw lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga owulujemy razem dzisiaj :D

    Szcześciara a jak sluz?

    Kark ja bym sie starala i tak dzisiaj ;)

    Domi czekaj do dnia @;)

    Agagusia lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ