X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 listopada 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ta aplikacja pokrywa sie z ta moja pierwsza.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 25 listopada 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f15dd46e8f0f.png

    Monia ładnie to wygląda!

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 listopada 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra oby tez tak ladnie sie skonczylo:*

    Anhydra lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 25 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw wrote:
    I to się nazywa promocja :) ja niestety nienawidzę tłumów w sklepach, więc odpuszczam takie akcje, widziałam na zdjęciach że w naszych galeriach w Katowicach była masakra :)
    Ja widziałam te korki do Silesi z okna w pracy. No masakra. Zrobiłam zakupy online :p

    Izaw lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 25 listopada 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    No moj 16.01ng/ml
    A tak,pisalam,że ladny. Ciekawe jak moj..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bedzie ladny :)

    Tylko ze w cyklu gdzie sa 2 owu ja bym sie pogubila :P
    Kiedy bedziesz testowac ? 2 razy ? :P
    Badanie proga to tez bardziej skomplikowane niz zwykle . no ale podwojne szanse :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2018, 08:55

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 listopada 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Tez bedzie ladny :)

    Tylko ze w cyklu gdzie sa 2 owu ja bym sie pogubila :P
    Kiedy bedziesz testowac ? 2 razy ? :P
    Badanie proga to tez bardziej skomplikowane niz zwykle . no ale podwojne szanse :)

    Ja tez sie juz gubie i milion razy bardziej wolalabym, zeby wszystko bylo normalnie... Bede testowac dwa razy, najpierw jutro i pozniej około 4 grudnia. No chyba, ze jest inna przyczyna (poza ciaza) tego, ze okres nie przychodzi. Mam nadzieje, ze wcisne sie jutro do mojej lekarki na usg, bo nie wiem co zrobic z luteina. Jesli test bedzie negatywny to i tak bede bala sie ja odstawic.

    Objawow przedokresowych nadal brak. Piersi sie troche „uniosly” ale nie bola, wczoraj lekko cmil mnie jajnik, plamien nie ma... dobrze, ze mam dzis tyle pracy, zajme czyms glowe.

    kark, Lami lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 25 listopada 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Dawno mnie tu nie było, bo zrobiłam sobie przerwę od ovu. Jednak od kilku dni Was podczytuję :-)

    Ania, gratuluję!

    Myślałam, że jak odpuszczę i podejdę do starań "na luzie" to może się uda. Jednak, w czasie dni płodnych mąż się rozchorował i wtedy się załamałam. Wciąż mam nadzieję, bo biorę ovarin, on skraca mi cykl, i mam nadzieję, że ovu była wcześniej. Dziś zrobiłam test... negatywny. Jak do pon nie dostane okresu to idę na betę. Nie potrafię już żyć w takiej niepewności i nie wyobrażam sobie Świąt...
    Przepraszam za mój wywód, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

    Ania95, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 25 listopada 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    Dawno mnie tu nie było, bo zrobiłam sobie przerwę od ovu. Jednak od kilku dni Was podczytuję :-)

    Ania, gratuluję!

    Myślałam, że jak odpuszczę i podejdę do starań "na luzie" to może się uda. Jednak, w czasie dni płodnych mąż się rozchorował i wtedy się załamałam. Wciąż mam nadzieję, bo biorę ovarin, on skraca mi cykl, i mam nadzieję, że ovu była wcześniej. Dziś zrobiłam test... negatywny. Jak do pon nie dostane okresu to idę na betę. Nie potrafię już żyć w takiej niepewności i nie wyobrażam sobie Świąt...
    Przepraszam za mój wywód, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

    Cześć Słoneczko. A ktory dpo obstawiasz dzisiaj?

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 25 listopada 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Cześć Słoneczko. A ktory dpo obstawiasz dzisiaj?

    Zanim zaczęłam zaznaczać objawy w apce Flo okres był zaznaczony na wtorek, a teraz na sobotę. Jednak według mnie ta pierwsza data jest bardziej prawdopodobna. Czyli dziś jakiś 12 dpo.

    Dodam, że w piątek po współżyciu miałam lekkie plamienie. Czy to mogła być implantacja? I wtedy za szybko na test?

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 listopada 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Cudem powstrzymałam się od zrobienia testu. Ciągle mam uczucie że przyszła i latam co chwilę sprawdzam.
    Nona buu.. Grudzień jest Wasz.
    Monia elegancki wykres. Lami dopóki nie ma @ jest nadzieja. Milego dnia dziewuszki.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 listopada 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Zanim zaczęłam zaznaczać objawy w apce Flo okres był zaznaczony na wtorek, a teraz na sobotę. Jednak według mnie ta pierwsza data jest bardziej prawdopodobna. Czyli dziś jakiś 12 dpo.

    Dodam, że w piątek po współżyciu miałam lekkie plamienie. Czy to mogła być implantacja? I wtedy za szybko na test?
    Mogła być. Może test jest większej czułości i mógł nie wyłapać niskiego stężenia. Kciukam żeby ten cykl okazał się szczęśliwy.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 listopada 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko przykro mi ze masz moment zalamania.. Ale poki @ nie ma to jest nadzieja.
    Zycze Ci z calego serduszka zeby tegoroczne swieta nie byly smutne :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Milagros1 Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 25 listopada 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Sung - spokojnie. Ja żadnej niedoczynności nie mam. TSH przed braniem euthyroxu 2.6
    Gdyby nie starania to nikt by mi go nawet nie przepisał ;) oczywiście skontroluję poziom.

    Aniu gratulacje!!!! Jakie TSH masz obecnie lub jaki był ostatni poziom zanim odstawiłam leki?

    Jestem w podobnej sytuacji: TSH wyjściowe 2.6 w lipcu i od tego czasu dostalam euthyrox z uwagi na starania, najpierw 0.25 codziennie a obecnie 0.25 6 razy w tyg i raz 0.50 niewiele spadło bo teraz 1.94 ;( reszta wyników wszystko w porządku.

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 25 listopada 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Zanim zaczęłam zaznaczać objawy w apce Flo okres był zaznaczony na wtorek, a teraz na sobotę. Jednak według mnie ta pierwsza data jest bardziej prawdopodobna. Czyli dziś jakiś 12 dpo.

    Dodam, że w piątek po współżyciu miałam lekkie plamienie. Czy to mogła być implantacja? I wtedy za szybko na test?
    Trzymam kciuki za Ciebie. Ale niestety obawiam się ze krwawienie po stosunku spowodowane jest raczej jakimś podrażnieniem / nadżerką a nie implantacją. Powodzenia!

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 listopada 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagros1 wrote:
    Aniu gratulacje!!!! Jakie TSH masz obecnie lub jaki był ostatni poziom zanim odstawiłam leki?

    Jestem w podobnej sytuacji: TSH wyjściowe 2.6 w lipcu i od tego czasu dostalam euthyrox z uwagi na starania, najpierw 0.25 codziennie a obecnie 0.25 6 razy w tyg i raz 0.50 niewiele spadło bo teraz 1.94 ;( reszta wyników wszystko w porządku.

    Ostatni poziom TSH był ok 1.5, ale to było w wakacje. Przed odstawieniem nie sprawdzalam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ty jesteś rocznik 95? Jeżeli tak, to wg mnie 2.5 u kobiety, która ma 23 lata to dużo. Bo norma jest wyznaczona dla wszystkich, również dla kobiet po menopauzie. I o ile dla starszej kobiety tsh 2.5 jest zarąbiste to dla młodej kobiety, która jeszcze nawet 30tki nie ma to może to już świadczyć o niedoczynności. Myślę, że dlatego tak się tutaj przejełyśmy wszystkie, ktore mamy tarczycowe problemy :)
    Miałaś sprawdzane resztę pakietu tarczycowego i usg?

    Co do kwasu, to ja biorę tylko of owu do @ :) Ale mam znajomą, która całą ciążę zadnych leków nie jadła, była u dietetyka, ułożył jej dietę podobno tak, żeby miała dużo kwasu, a potem resztę witamin i urodziła zdrowego, normalnego syna.
    Ja akuray biorę tabletki, bo w ciąży nie mam akurat codziennie ochoty na masę pomidorów i ryb, ale jak kto chce ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję wzrost tempki, test owu negatyw, śluz kremowy. OvuView wyznaczylo 1dpo XD Także pierwszy test imieniny najmłodszej córki - Barbórkę ;) Jak będzie pozytyw to mam szatański plan zrobienia bety 5.12 i włożenia wyników do paczki męża :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2018, 10:32

    Beti82, smeg, tęczova, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 25 listopada 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta niedoczynność tarczycy chyba bardzo dużo miesza. Z 80% z tych, które starają się dłużej niż 1-4 miesiące bierze euthyrox. Nie widzę żadnej staraczki, która miałaby nadczynność. Cholerstwo jedno.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 25 listopada 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa!

    Monia, To ie też życzę radpsnych Świąt :-)

    Szczęściara, test był o czułości 25.

    Meggs, wolę sobie wmawiać co innego :-)

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ