X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:24

    przedszkolanka:), Słoneczko12, Anhydra, Domi_tur, Tysia16003 lubią tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie biało. Chyba na siłę chce zobaczyć tą drugą kreskę i wychodzą mi jakieś cienie. Obalam mit że miesiąc urodzinowy jest płodny a testowanie w swoje urodziny to nie jest najlepszy moment na testowanie.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie dolaczam... u mnie tez bialo. Niepokoj nie przeszedl, nadal nie moge zlapac oddechu, snilo mi sie przez cala noc, ze bylam w ciazy. Tym bardziej jest mi teraz ciezko. Niby sie tego spodziewalam, ale mam ochote wybuchnac placzem... Dzisiaj nie mam jak jechac do lekarza, postanowilam, ze nie odstawiam luteiny az do czwartku i jesli @ nie przyjdzie, to wtedy pojde. Temperatura poki co wysoka, piersi urosly, ale nie bola, wiec raczej nie zaczne dzis krwawic...

    :(((

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko przykro mi. Też miałam takie sny że chwale się że jestem w ciąży. Szkoda że to sen. Do @ jeszcze 2 dni. Jak nie przyjdzie to zatestuje wtedy.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Nikodemko przykro mi. Też miałam takie sny że chwale się że jestem w ciąży. Szkoda że to sen. Do @ jeszcze 2 dni. Jak nie przyjdzie to zatestuje wtedy.

    Czyli jest jeszcze u Ciebie nadzieja. U mnie dzis dzien @, wiec nie mam juz zludzen.
    Ewentualnie moze byla ta druga owulacja... ale nie dowiem sie tego i juz nie mam sily, zeby to wszystko analizowac. Mam naprawde dosc, w calym moim zyciu nie nazbieralo sie we mnie tyle zalu...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko szczerze Ci współczuję. Już też powoli tracę nadzieję. Zaraz zacznę 5 mc starań. To dołujące że nic nie wychodzi. Niby nadzieja jest ale jakby coś było na rzeczy to powinno już wyjść. Mam nadzieję że uda mi się dostać do gin w grudniu. Może coś tam się dzieje. Powtórzę badania i pójdę do niego z plikiem niech on zerknie na te badania bo na endo się zawiodłam.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laseczki, a miałam nadzieję że przeczytam jakieś dobre wiadomości :)

    Ja niedługo jadę na betę, miałam badać progesteron, ale w nocy tak mnie mdliło że rano od razu zjadłam śniadanie żeby znowu mnie nie kręciło:/ więc jeśli prog tylko na czczo to znowu mi się nie uda

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Nikodemko przykro mi. Też miałam takie sny że chwale się że jestem w ciąży. Szkoda że to sen. Do @ jeszcze 2 dni. Jak nie przyjdzie to zatestuje wtedy.

    Szczęściaro to Twój 12dpo?

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Szczęściaro to Twój 12dpo?
    Tak dzisiaj 12 dpo. Jeszcze 2 dni nadziei.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal wierzę, że ten listopad się tak nie skończy :)
    Mi 12dpo rano wyszedł cień cienia po 15minutach, a wieczorem na mniej czułym teście tłusta krecha.

    Więc trzymam kciuki, żeby Wasze testy sir myliły:)

    Martek&M lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Tysia16003 Przyjaciółka
    Postów: 83 106

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Nikodemko szczerze Ci współczuję. Już też powoli tracę nadzieję. Zaraz zacznę 5 mc starań. To dołujące że nic nie wychodzi. Niby nadzieja jest ale jakby coś było na rzeczy to powinno już wyjść. Mam nadzieję że uda mi się dostać do gin w grudniu. Może coś tam się dzieje. Powtórzę badania i pójdę do niego z plikiem niech on zerknie na te badania bo na endo się zawiodłam.


    Dziewczynki, mi lekarz powiedział, proszę sie wyluzowac, pojechac gdzoes na werken, wyjsc do spa , ze znajomymi i nie myslec, bo stres jest bardzo niesprzyjajacy. Tez w 6cs tracilam nadzieje i mowilam sobie pid nosem "tak gadaj sobie, tak sie nie da, chce dzidziusia i nic nie wychodzi" po nieudanej 10, stwiwrdzilam ze moze faktycznie czas na luz. Fakt uzywalam żelu, ale nie mierzylam temp, nie patrzylam w kalendarz nie robilam testow ovu i jest. Tezymam za Was mocno kciuki :*

    Nona lubi tę wiadomość

    11 cs - cykl udany :)
    Wszystkie wyniki w normie
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia16003 wrote:
    Dziewczynki, mi lekarz powiedział, proszę sie wyluzowac, pojechac gdzoes na werken, wyjsc do spa , ze znajomymi i nie myslec, bo stres jest bardzo niesprzyjajacy. Tez w 6cs tracilam nadzieje i mowilam sobie pid nosem "tak gadaj sobie, tak sie nie da, chce dzidziusia i nic nie wychodzi" po nieudanej 10, stwiwrdzilam ze moze faktycznie czas na luz. Fakt uzywalam żelu, ale nie mierzylam temp, nie patrzylam w kalendarz nie robilam testow ovu i jest. Tezymam za Was mocno kciuki :*

    Chyba masz racje... ja od roku jestem tak wkrecona w kolejna ciaze, ze juz mi siada na glowe... A moze tak od grudnia bez testów ovu, bez wyliczania, bez wspomagaczy...? Moze to dobry plan? Pewnie bedzie ciezko ale chyba spróbuje :-)

    eikts65gz0i70ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    https://allegro.pl/pylek-kwiatowy-pszczeli-1kg-2018-pasieka-kaszubska-i7371708606.html


    taki ten pyłek Sung?

    Nie! To jest pyłek. A ma być mleczko! Wrzucę później link.

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam dziś robić betę i inne badania i wzięłam rano leki :/
    Muszę czekać do jutra... kiepsko bo nieprzytomna jestem i serce mi wali w nocy.

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia - zrobie tak w grudniu. Odpuszczam wszystko oprocz zelu i kwasu foliowego.
    Totalnie rozsypalam sie dzis psychicznie... nie moge opanowac placzu. Wiem, ze hormony tez sie do tego przyczyniaja, ale jest mi tak strasznie przykro... I wiem, ze wiecie o czym mowie. Dzis sie juz nie pozbieram...

    Nona lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:24

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko nie tylko Ty płaczesz dziś. Też cholernie przykro. Dziś urodziny ciąży brak spędzam ten dzień sama. Już nie mam nadziei że przez te dwa dni wyczaruje dwie kreski. Dołują mnie te starania:(mam dość tego samego schematu. Biorę leki staram się w płodne a ciąży brak :(

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:52

    becia1982, Szczęściara lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wiem, że to przykre ale nie łam się. Widzisz, ja mam już 11cs przy długich cyklach więc ogólnie to nawet więcej... i też nic. Biorę leki, seks dość regularnie i dupa. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, niestety.
    Ja już odpuściłam, nawet @ mnie nie martwi i cieszę się, że jest krótki cykl. Pierwszej ciąży się nie spodziewałam i się udało, mam nadzieję, że niedługo też się zaskoczę, bo po roku starań to dla mnie już by było zaskoczenie :)

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ,pięknie na tej pierwszej stronie naprawdę , ja dzisiaj muszę pomarudzić , no bo raz że jestem przeziębiona kaszlę non stop jakbym płuca miała zaraz wypluć ,to testy ovu takie lipne jakieś ,czyli wychodzi na to że ovu nie było nie ma i nie bedzie ,a i wogólę wszystko dzisiaj do dupy jest ,jeszce czekam na to by w pracy mnie też zdołowali a co ,normalnie płakać mi się chce

‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ