X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z reguły fl 15 dni. W tym miesiacu jakoś mnie zaskoczyła ta owulka bo nigdy nie miałam w 13d.C. tylko zawsze 19-20 d.c. kurde zrobilabym ten test ale tak cholernie się boję, ze pierszy raz będę czekała jeszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea87 wrote:
    Roslinka - skad wiesz ?☺oby to co piszesz się spełniło.


    W końcu 18dpo więc hello?! :P Fasoleczka rośnie :D

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea87 wrote:
    No właśnie z reguły fl 15 dni. W tym miesiacu jakoś mnie zaskoczyła ta owulka bo nigdy nie miałam w 13d.C. tylko zawsze 19-20 d.c. kurde zrobilabym ten test ale tak cholernie się boję, ze pierszy raz będę czekała jeszcze.

    Wolałabym wiedzieć niż dalej się zastanawiać i stresować :)

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem silna! Zrobię test za 2 dni. ☺

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twarda jesteś :) To trzymam kciuki za pozytyw :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia262626 wrote:
    Proszę bardzo o jakąś odpowiedź.... Więc ostatni okres miałam 15 października śluz płodny bardzo rozciągliwy zauważylam od 25 trwał parę dni...no i. Było przytulanko co dwa dni a co haha . Dziś mam dużo płodnego leci ze mnie ;) a za cztery dni mam okres dostać... O co chodzi czy mogę teraz dopiero mieć owulacje???

    Gosia a mierzysz temperaturę? Może ten śluz to taki jednorazowy incydent. Mi też się zdarza po owu wodnisty, trochę rozciągliwy śluz, ale nie tak bardzo obfity. Jak możesz to udostępnij swój wykres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzę tu później . ☺ trzymajcie !!!
    Ja też trzymam za każdą z Was !

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax3. Gratulacje! :)

    Gosia. Cos mi sie kiedys obilo o uszy, ze plodny sluz moze sie pojawic przed @. Nie pamietam dlaczego, ale obejrzyj sobie wykresy na Ovu, wydaje mi sie, ze dziewczyny taki sluz zaznaczaly przed @.
    Sam sluz nie wskazuje owulacji, trzeba go polaczyc z temperatura, zeby dobrze zinterpretowac.

    Kamika23. Trzymam kciuki za bete :)
    Dajesz nam nadzieje, ze nawet przy zlych parametrach nasienia mozna zajsc w ciaze :) I jak widac odpuszczenie tez pomaga :)

    Stokrotka. Wiesiolek powinien zaczac dzialac po 3 miesiacach, ale u kazdej kobiety to inaczej wyglada. Ja przez 2 cykle nie widzialam zadnej roznicy. Od niedawna zaczelam pic siemie lniane i od razu widze roznice.

    Chcialam sie Wam pochwalic, ze u mnie 10 dc i dzis po raz pierwszy zobserwowalam u siebie plodny sluz :) Nie jest przezroczysty, raczej takie brunatne niteczki, ale bardzo rozciagliwe, wiec mysle, ze to jest to :)
    Nie macie pojecia jak sie ciesze, prawie jakbym dwie kreseczki zobaczyla ;) Mam nadzieje, ze przez to nie napale sie zbytnio na ciaze w tym cyklu, ale nie ukrywam, nadzieje mam wieksza, ze moze w koncu sie uda ;)
    Teraz jestem w pracy, ale jak przyjde do domu to robie test owulacyjny i powinnam dzis ujrzec dwie kreski, wiec by sie zgadzalo :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że wiruski zadziałały na niektóre z was haha świetnie :-D

    Rosax Jeszcze raz gratuluję :-)

    Ja w pierwszej ciąży miałam ten problem i potem okazało się że miałam anemię :-( Oby tym razem tak nie było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 14:34

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka więc doszły ci jeszcze do listy 2 osoby z II kreskami :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Rosax3. Gratulacje! :)

    Gosia. Cos mi sie kiedys obilo o uszy, ze plodny sluz moze sie pojawic przed @. Nie pamietam dlaczego, ale obejrzyj sobie wykresy na Ovu, wydaje mi sie, ze dziewczyny taki sluz zaznaczaly przed @.
    Sam sluz nie wskazuje owulacji, trzeba go polaczyc z temperatura, zeby dobrze zinterpretowac.

    Kamika23. Trzymam kciuki za bete :)
    Dajesz nam nadzieje, ze nawet przy zlych parametrach nasienia mozna zajsc w ciaze :) I jak widac odpuszczenie tez pomaga :)

    Stokrotka. Wiesiolek powinien zaczac dzialac po 3 miesiacach, ale u kazdej kobiety to inaczej wyglada. Ja przez 2 cykle nie widzialam zadnej roznicy. Od niedawna zaczelam pic siemie lniane i od razu widze roznice.

    Chcialam sie Wam pochwalic, ze u mnie 10 dc i dzis po raz pierwszy zobserwowalam u siebie plodny sluz :) Nie jest przezroczysty, raczej takie brunatne niteczki, ale bardzo rozciagliwe, wiec mysle, ze to jest to :)
    Nie macie pojecia jak sie ciesze, prawie jakbym dwie kreseczki zobaczyla ;) Mam nadzieje, ze przez to nie napale sie zbytnio na ciaze w tym cyklu, ale nie ukrywam, nadzieje mam wieksza, ze moze w koncu sie uda ;)
    Teraz jestem w pracy, ale jak przyjde do domu to robie test owulacyjny i powinnam dzis ujrzec dwie kreski, wiec by sie zgadzalo :)



    Dziękuję Ci za odpowiedź. Mam nadzieję że aż dwóch cykli czekać nie będę musiała i że uda się zaskoczyć w tym cyklu no ale kto to wie ...

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznaję, że mi dzisiaj też coś na teście wyszło, ale jest to tak blade, że póki co się nie napalam :) Wiem, wiem to dopiero 10dpo ale ta moja temperatura daje takie nadzieje...


  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :), postanowiliśmy mojej córce zrobić rodzeństwo :) testowanie 17 listopada :) pozdrawiam i gratuluję zafasolkowanym

    Madziulla, InBlue, Laura, karm3lka lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage. Witaj :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady witaj :)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Madziulka witaj ;)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika gratuluje i rzymam kciuki za bete!!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz kurde ,czytalam Was od godziny co chcialam napisac to cos nowego wskakiwalo ;D haha.
    Superrrrr! gratuluje 2 kreseczek zaciazonym! I mam nadzieje ze z cieni cienia zrobi sie roz niczym tlo w ovufriend! ;)

    Ja mam pyatnko Annie moze Ty mi pomozesz? poniewaz cos mnie zastanowilo.. W tamtym cyklu dwa razy zrobilam test w 12po. Zobaczylam dwie kreski jedna co prawda blada ale byla, po minucie jednak zniknela.. wypilam szklanke wody zmusilam sie i zrobilam nastepny (glupia ja) na tescie jedna krecha.. Poczekalam na meza, jakies 4 godz. Zroilam test nie pijac juz nic.. I znowu dwie kreski.. Jedna sie ulotnila po minucie.. Myslicie ze to moglabyc ciaza biochemiczna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie tak mi się spodobał Twój suwaczek, że "ściągnęłam" podobny :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wszystko jest mozliwe. Mogl byc test wadliwy np. U mnie kreska druga zawsze zostawala nawet przy cb. Ale kazdy test inaczej.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ