Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z reguły fl 15 dni. W tym miesiacu jakoś mnie zaskoczyła ta owulka bo nigdy nie miałam w 13d.C. tylko zawsze 19-20 d.c. kurde zrobilabym ten test ale tak cholernie się boję, ze pierszy raz będę czekała jeszcze.

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea87 wrote:
    Roslinka - skad wiesz ?☺oby to co piszesz się spełniło.

W końcu 18dpo więc hello?! :P Fasoleczka rośnie :D

• karm3lka Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea87 wrote:
    No właśnie z reguły fl 15 dni. W tym miesiacu jakoś mnie zaskoczyła ta owulka bo nigdy nie miałam w 13d.C. tylko zawsze 19-20 d.c. kurde zrobilabym ten test ale tak cholernie się boję, ze pierszy raz będę czekała jeszcze.

Wolałabym wiedzieć niż dalej się zastanawiać i stresować :)

2014 <3
    2017 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem silna! Zrobię test za 2 dni. ☺

• Karola555 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twarda jesteś :) To trzymam kciuki za pozytyw :)

Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia262626 wrote:
    Proszę bardzo o jakąś odpowiedź.... Więc ostatni okres miałam 15 października śluz płodny bardzo rozciągliwy zauważylam od 25 trwał parę dni...no i. Było przytulanko co dwa dni a co haha . Dziś mam dużo płodnego leci ze mnie ;) a za cztery dni mam okres dostać... O co chodzi czy mogę teraz dopiero mieć owulacje???

Gosia a mierzysz temperaturę? Może ten śluz to taki jednorazowy incydent. Mi też się zdarza po owu wodnisty, trochę rozciągliwy śluz, ale nie tak bardzo obfity. Jak możesz to udostępnij swój wykres

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzę tu później . ☺ trzymajcie !!!
    Ja też trzymam za każdą z Was !

• Annie1981 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax3. Gratulacje! :)

Gosia. Cos mi sie kiedys obilo o uszy, ze plodny sluz moze sie pojawic przed @. Nie pamietam dlaczego, ale obejrzyj sobie wykresy na Ovu, wydaje mi sie, ze dziewczyny taki sluz zaznaczaly przed @.
    Sam sluz nie wskazuje owulacji, trzeba go polaczyc z temperatura, zeby dobrze zinterpretowac.

Kamika23. Trzymam kciuki za bete :)
    Dajesz nam nadzieje, ze nawet przy zlych parametrach nasienia mozna zajsc w ciaze :) I jak widac odpuszczenie tez pomaga :)

Stokrotka. Wiesiolek powinien zaczac dzialac po 3 miesiacach, ale u kazdej kobiety to inaczej wyglada. Ja przez 2 cykle nie widzialam zadnej roznicy. Od niedawna zaczelam pic siemie lniane i od razu widze roznice.

Chcialam sie Wam pochwalic, ze u mnie 10 dc i dzis po raz pierwszy zobserwowalam u siebie plodny sluz :) Nie jest przezroczysty, raczej takie brunatne niteczki, ale bardzo rozciagliwe, wiec mysle, ze to jest to :)
    Nie macie pojecia jak sie ciesze, prawie jakbym dwie kreseczki zobaczyla ;) Mam nadzieje, ze przez to nie napale sie zbytnio na ciaze w tym cyklu, ale nie ukrywam, nadzieje mam wieksza, ze moze w koncu sie uda ;)
    Teraz jestem w pracy, ale jak przyjde do domu to robie test owulacyjny i powinnam dzis ujrzec dwie kreski, wiec by sie zgadzalo :)

wk6Yp1.png
    WWOcp1.png

💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Mama Ali Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że wiruski zadziałały na niektóre z was haha świetnie :-D

Rosax Jeszcze raz gratuluję :-)

Ja w pierwszej ciąży miałam ten problem i potem okazało się że miałam anemię :-( Oby tym razem tak nie było.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 14:34

y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka więc doszły ci jeszcze do listy 2 osoby z II kreskami :-)

y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Rosax3. Gratulacje! :)

Gosia. Cos mi sie kiedys obilo o uszy, ze plodny sluz moze sie pojawic przed @. Nie pamietam dlaczego, ale obejrzyj sobie wykresy na Ovu, wydaje mi sie, ze dziewczyny taki sluz zaznaczaly przed @.
    Sam sluz nie wskazuje owulacji, trzeba go polaczyc z temperatura, zeby dobrze zinterpretowac.

Kamika23. Trzymam kciuki za bete :)
    Dajesz nam nadzieje, ze nawet przy zlych parametrach nasienia mozna zajsc w ciaze :) I jak widac odpuszczenie tez pomaga :)

Stokrotka. Wiesiolek powinien zaczac dzialac po 3 miesiacach, ale u kazdej kobiety to inaczej wyglada. Ja przez 2 cykle nie widzialam zadnej roznicy. Od niedawna zaczelam pic siemie lniane i od razu widze roznice.

Chcialam sie Wam pochwalic, ze u mnie 10 dc i dzis po raz pierwszy zobserwowalam u siebie plodny sluz :) Nie jest przezroczysty, raczej takie brunatne niteczki, ale bardzo rozciagliwe, wiec mysle, ze to jest to :)
    Nie macie pojecia jak sie ciesze, prawie jakbym dwie kreseczki zobaczyla ;) Mam nadzieje, ze przez to nie napale sie zbytnio na ciaze w tym cyklu, ale nie ukrywam, nadzieje mam wieksza, ze moze w koncu sie uda ;)
    Teraz jestem w pracy, ale jak przyjde do domu to robie test owulacyjny i powinnam dzis ujrzec dwie kreski, wiec by sie zgadzalo :)

Dziękuję Ci za odpowiedź. Mam nadzieję że aż dwóch cykli czekać nie będę musiała i że uda się zaskoczyć w tym cyklu no ale kto to wie ...

• Agula92 Ekspertka

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznaję, że mi dzisiaj też coś na teście wyszło, ale jest to tak blade, że póki co się nie napalam :) Wiem, wiem to dopiero 10dpo ale ta moja temperatura daje takie nadzieje...

• Lady Savage Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :), postanowiliśmy mojej córce zrobić rodzeństwo :) testowanie 17 listopada :) pozdrawiam i gratuluję zafasolkowanym

Madziulla, InBlue, Laura, karm3lka lubią tę wiadomość

3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage. Witaj :)

wk6Yp1.png
    WWOcp1.png

💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady witaj :)

• Lady Savage Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Madziulka witaj ;)

Madziulla lubi tę wiadomość

3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • rosax3 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika gratuluje i rzymam kciuki za bete!!

l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz kurde ,czytalam Was od godziny co chcialam napisac to cos nowego wskakiwalo ;D haha.
    Superrrrr! gratuluje 2 kreseczek zaciazonym! I mam nadzieje ze z cieni cienia zrobi sie roz niczym tlo w ovufriend! ;)

Ja mam pyatnko Annie moze Ty mi pomozesz? poniewaz cos mnie zastanowilo.. W tamtym cyklu dwa razy zrobilam test w 12po. Zobaczylam dwie kreski jedna co prawda blada ale byla, po minucie jednak zniknela.. wypilam szklanke wody zmusilam sie i zrobilam nastepny (glupia ja) na tescie jedna krecha.. Poczekalam na meza, jakies 4 godz. Zroilam test nie pijac juz nic.. I znowu dwie kreski.. Jedna sie ulotnila po minucie.. Myslicie ze to moglabyc ciaza biochemiczna?

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie tak mi się spodobał Twój suwaczek, że "ściągnęłam" podobny :)

Annie1981 lubi tę wiadomość

• rosax3 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wszystko jest mozliwe. Mogl byc test wadliwy np. U mnie kreska druga zawsze zostawala nawet przy cb. Ale kazdy test inaczej.

l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego