X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja testuję w niedzielę i zaraz zwariuję z tej niepewności... :( niby mam jakieś przeczucia... piersi nie bolą ale są pełniejsze i cięższe i uwydatniły się kanaliki mlekowe... poza tym żadnych objawów (z resztą w pierwszej ciąży też żadnych objawów nie miałam).... już sama nie wiem czy się udało czy sobie wkręcam... ;) wesprzyjcie proszę.... :)

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A nie masz możliwości bety? Bo z tego co tu dziewczyny pisały to ona daje potwierdzenie dla ginów


    Niestety w tym momencie mam brak funduszy dowiadywałam się telefonicznie ile u mnie kosztuje badanie betą hcg to powiedziała mi że 50 zł w tym momencie nie mam tyle :-(

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Lisa wrote:
    Dziewczyny ja testuję w niedzielę i zaraz zwariuję z tej niepewności... :( niby mam jakieś przeczucia... piersi nie bolą ale są pełniejsze i cięższe i uwydatniły się kanaliki mlekowe... poza tym żadnych objawów (z resztą w pierwszej ciąży też żadnych objawów nie miałam).... już sama nie wiem czy się udało czy sobie wkręcam... ;) wesprzyjcie proszę.... :)

    Ja na twoim miejscu już jutro z rana bym zrobiła test niektórym dziewczynom się udało przed planowanym testowaniem :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Aguuuś Ekspertka
    Postów: 137 121

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    A masz jakieś objawy? Przeczucie??

    Coś mi mówi, że się udało ;)
    Co do objawów to przede wszystkim dużo białego śluzu- nigdy czegoś takiego nie miałam, do tego ból głowy i takie mrowienie/ swędzenie piersi, temp tez obiecująca ;) Staram się nie nakręcać ale liczę, że moje przeczucia się sprawdzą.
    A jak u Ciebie?

    Karola555 trzymaj mocno, przydadzą się!!! No i zarażaj nas tymi swoimi II kreseczkami ;)

    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!

    Karola555 lubi tę wiadomość


    f2w3rjjgr8ib3mwr.png

    Aniołek 7t3d (*)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona już nie dużo zostało do niedzieli. Będzie dobrze ♡

    Mama Ali rozumiem doskonale. No to trzeba czekać na wizytę :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Ja na twoim miejscu już jutro z rana bym zrobiła test niektórym dziewczynom się udało przed planowanym testowaniem :-)

    I chciałabym i boję się... ;) biały śluz też już ustąpił... echhhhhhh :( :( :(

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Mona już nie dużo zostało do niedzieli. Będzie dobrze ♡

    Mama Ali rozumiem doskonale. No to trzeba czekać na wizytę :)

    Niestety tak :-) Ale jestem dobrej myśli zawsze test można powtórzyć na to jeszcze mam :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie:)gratulacje dla nowych ciazy:)a dla tych co smutukuja sle przytulasy:*

    u mnie leci bialy sluz a owu ni widu ni slychu:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Lisa wrote:
    I chciałabym i boję się... ;) biały śluz też już ustąpił... echhhhhhh :( :( :(

    Trzeba być dobrej myśli ja też się strasznie bałam jak już wkropiłam te 2 krople do studzienki testowej i od razu odłożyłam test na półkę :-) Bałam się spojrzeć na wynik a potem taki szok mnie ogarnął że chyba 30 sekund patrzyłam na niego i nie mogłam uwierzyć ;-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zabije ... miałam zacząć dziś testować owu. Wymyśliłam sobie że w południe o 12 będę testować a właśnie wypiłam kawę ... ja mam sklerozę.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi już śluz ustąpił... Widocznie było jednorazowe "chlup". A teraz mimo wszystko szyjka nisko i twarda. Chociaż to nie daje mi żadnych złudzeń... Chcę 15.11 i zacząć cykl z Ibichinolem :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Trzeba być dobrej myśli ja też się strasznie bałam jak już wkropiłam te 2 krople do studzienki testowej i od razu odłożyłam test na półkę :-) Bałam się spojrzeć na wynik a potem taki szok mnie ogarnął że chyba 30 sekund patrzyłam na niego i nie mogłam uwierzyć ;-)

    A czekałaś do terminu @ czy wykonałaś test wcześniej? Ja chyba jednak jeszcze zaczekam...

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Lisa wrote:
    A czekałaś do terminu @ czy wykonałaś test wcześniej? Ja chyba jednak jeszcze zaczekam...


    Ja czekałam do terminu chociaż powiem ci że niepotrzebnie bo mogłam wcześniej zrobić :-)

    Ale zawsze lepiej jest poczekać jest wtedy większa szansa na tą drugą kreseczkę :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax ja nie mam pojecia który mam dpo, bo nie wiem kiedy owu była. zobacz na moj wykres. nie denerwuj sie, masz progesteron moze teraz bedzie wszystko dobrze :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Miałam jutro testować ale dziś coś mi się wydaje czuje to będzie @ a tak się nastawilam bo 19dpo i bede dzis miala depresje ehhh.
    Czemu ja się wogole dziwię, przecież za każdym razem co miesiąc mam @

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    rosax ja nie mam pojecia który mam dpo, bo nie wiem kiedy owu była. zobacz na moj wykres. nie denerwuj sie, masz progesteron moze teraz bedzie wszystko dobrze :)
    Aha no ja tak z ciekawosci pytalam bo wykres twoj bez temp. Myslalam moze ze po dlugosci cykli bedziesz wiedziala mniej wiecej ktory ;D a ty juz po terminie czy jeszcze przed terminem?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    U nas ja 86, mąż 81.

    Różnica wieku jak u nas, tylko że my 87 i 82 ;)


    I serdeczne gratulacje dla nowych ciążuni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 11:33

    santoocha lubi tę wiadomość

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Aha no ja tak z ciekawosci pytalam bo wykres twoj bez temp. Myslalam moze ze po dlugosci cykli bedziesz wiedziala mniej wiecej ktory ;D a ty juz po terminie czy jeszcze przed terminem?

    Wiesz co jestem juz raczej po terminie, aczkolwiek moje cykle były różne. Ostatni był jakiś wydłużony bo trwał 40 dni, ale dwa wczesniejsze były po 31 - 32 dni. A przed rozpoczęciem staran miałam 29 dniowe. Nie chce gdybać ale wydaje mi sie że owulke mogłam mieć koło 22- 23 dnia cyklu, bo w czwartek wyszedł cień kreski wiec pewnie było jakieś 8-9 dpo, no to dzisiaj by wyszło chyba 13 - 14 dpo. Ale to takie gdybanie Rosax :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    mi już śluz ustąpił... Widocznie było jednorazowe "chlup". A teraz mimo wszystko szyjka nisko i twarda. Chociaż to nie daje mi żadnych złudzeń... Chcę 15.11 i zacząć cykl z Ibichinolem :)


    Oo.. ja też zamówiłam ubichinol :D
    Właśnie czekam na przesyłkę :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuuś wrote:
    Coś mi mówi, że się udało ;)
    Co do objawów to przede wszystkim dużo białego śluzu- nigdy czegoś takiego nie miałam, do tego ból głowy i takie mrowienie/ swędzenie piersi, temp tez obiecująca ;) Staram się nie nakręcać ale liczę, że moje przeczucia się sprawdzą.
    A jak u Ciebie?

    Karola555 trzymaj mocno, przydadzą się!!! No i zarażaj nas tymi swoimi II kreseczkami ;)

    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!
    U mnie ten cykl napewno jest inny niż poprzednie, ale może to być efekt brania ovarinu. Choć oby nie :P
    Z nowości to są: ból piersi, dużo wodnistego śluzu, czasem pobolewa dół brzucha.
    Wczoraj było mi mega zimno mimo że mąż w domu nagrzal tak że chodzili w samych podkoszulkach haha :)

    Aguuuś, santoocha lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ