X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06. W piątek jak nie dostaniesz @ ;)
    U mnie tempka spada jakoś dwa dni przed @ i wtedy wiem, że nie ma sensu testować. Ta tempka boli mnie zamiast negatywnego testu.

    lottinka. Faktycznie dziwna taka nagła wyraźna kreska, ale z testami to różnie może byc. Raz jest cień cienia, potem ciut wyraźniejsza, potem znowu nic a potem może znowu pojawić się słaba kreska. Ten przyrost nie jest taki oczywisty jak nam się wydaje ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Kea06. W piątek jak nie dostaniesz @ ;)
    U mnie tempka spada jakoś dwa dni przed @ i wtedy wiem, że nie ma sensu testować. Ta tempka boli mnie zamiast negatywnego testu.

    lottinka. Faktycznie dziwna taka nagła wyraźna kreska, ale z testami to różnie może byc. Raz jest cień cienia, potem ciut wyraźniejsza, potem znowu nic a potem może znowu pojawić się słaba kreska. Ten przyrost nie jest taki oczywisty jak nam się wydaje ;)


    Dzięki :) Nie mierzę temperatury więc muszę czekać do planowanej @ .. No dobra . Jakoś spróbuję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Dzieki Annie, tak zrobię :)
    Kurczę to niestety byl mój ostatni test wiec jutro nie porównam.
    Dziwi mnie tylko przejście z zupełnej bieli - na calkiem wyrazna kreskę.


    Kochana ja też tych testów nie ogarniam. Nie martw się. Dla mnie to zupełny absurd że jest jakaś kreska która raz ciemnieje raz się rozjaśnia i w ogóle...


    U mnie pewnie znów owu będzie w okolicach 30 dc o ile w ogóle bedzie

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06. Ja wolę czekać do 14 dpo z testowaniem, ale jak nie wytrzymasz to podobno w 12 dpo juz niby powinno wyjść.
    Tak na prawdę to i w 17 dpo dopiero może być widać, także reguły nie ma ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka robisz cuda :)
    Rosax kochanie teraz może być tylko lepiej ♡♡♡

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja_s studia tego wymagają :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz siedzę i znów się pojawiło to uczucie wilgotności w środku . Nie wiem co jest grane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Kea06. Ja wolę czekać do 14 dpo z testowaniem, ale jak nie wytrzymasz to podobno w 12 dpo juz niby powinno wyjść.
    Tak na prawdę to i w 17 dpo dopiero może być widać, także reguły nie ma ;)


    Wstrzymam się do piątku. Ale mój apetyt na wszystko dookoła wskazuje mi na @ , plus ten negatyw z rana . Ech ... poczekam i już nie marudzę ... :)

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno pytanie z serii debil. Czy jesli wcale nie miałam owu, a tylko mój organizm mnie wkrecil ;) to teoretycznie mozliwa jest owu podczas brania dupka?

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92. Może płodne dopiero się zaczynają i będziesz miała późną owu jak w poprzednim cyklu.

    lottinka. Na dupku się nie znam niestety.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra wróciłam.
    Niestety raczej nie z dobrymi wieściami. Wyszłam i łzy jakoś z bezsilności się polały.
    Na jajniku jest jakiś niepęknięty pęcherzyk, 2 cm. Lekarz podejrzewa, że to może byc z tego cyklu, ale wiecie, tydzień po spodziewanej owu niewiele zobaczy. Mi się coś wydaje, że tez może byc z poprzedniego, bo poprzedni cykl był dziwny.
    Cykle są za długie, dlatego tak kiepskawo to idzie, muszę brać dupka od 16 dc, żeby wymusić krótsze cykle, ja przez dwa cykle się nie uda to będę już monitorowana z CLO.
    Muszę też koniecznie zrobić porządek z TSH, jest za wysokie.
    Czyli hormony, hormony i hormony....

    mój mąż chce sobie zrobić badanie nasienia przy okazji, kojarzycie ile mniej więcej kosztuje?
    Wszystko prywatnie, więc kasy pójdzie.

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska, nie smuć się, a ciesz że jesteś pod opieką lekarza który tak Tobą pokieruje że zajdziesz w upragnioną ciążę :*

    dobuska lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak się stosuje clo? Musi być w tym czasie monitoring koniecznie czy jak ?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    dobuska, nie smuć się, a ciesz że jesteś pod opieką lekarza który tak Tobą pokieruje że zajdziesz w upragnioną ciążę :*
    dziękuję:*

    Stokrotka nie wiem, mam się zgłosic do 5 dc i pod jego okiem będę to stosować.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska. Przykro mi, że nie było dobrych wiadomości, ale tak na prawdę złych też nie ma. Czytałam już nie raz na forach, że lekarz pęcherzyka po owu nie widział a potem ciąża była :) Głowa do góry. Jak nie w tym cyklu, to potem z pomocą lekarza wszystko sobie wyregulujesz i będzie dobrze :)
    Nie wiem ile w PL kosztuje badania nasienia, ale ja mojego też już wysyłam. Na grudzień mamy umówione wizyty i mam nadzieję dostać skierowania. Jak nie, to też będziemy płacić.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    dobuska. Przykro mi, że nie było dobrych wiadomości, ale tak na prawdę złych też nie ma. Czytałam już nie raz na forach, że lekarz pęcherzyka po owu nie widział a potem ciąża była :) Głowa do góry. Jak nie w tym cyklu, to potem z pomocą lekarza wszystko sobie wyregulujesz i będzie dobrze :)
    Nie wiem ile w PL kosztuje badania nasienia, ale ja mojego też już wysyłam. Na grudzień mamy umówione wizyty i mam nadzieję dostać skierowania. Jak nie, to też będziemy płacić.
    No u mnie zobaczył jakiś zdechły pęcherzyk, który musiał zmaleć. Tak powiedział. Jak zapytałam czy była owu to nie umiał mi odpowiedzieć, jedynie endometrium już jest w drugiej fazie. Czy było? nie wiadomo. Poprzedni cykl był dziwny, bo w ogóle nie czułam się jakbym była w drugiej fazie i cykl sie wydłużył o prawie tydzień, może to był bezowulacyjny cykl i ten pęcherzyk sobie został.... kto to wie. Teraz wymyślam teorie wszelakie.

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No dobra wróciłam.
    Niestety raczej nie z dobrymi wieściami. Wyszłam i łzy jakoś z bezsilności się polały.
    Na jajniku jest jakiś niepęknięty pęcherzyk, 2 cm. Lekarz podejrzewa, że to może byc z tego cyklu, ale wiecie, tydzień po spodziewanej owu niewiele zobaczy. Mi się coś wydaje, że tez może byc z poprzedniego, bo poprzedni cykl był dziwny.
    Cykle są za długie, dlatego tak kiepskawo to idzie, muszę brać dupka od 16 dc, żeby wymusić krótsze cykle, ja przez dwa cykle się nie uda to będę już monitorowana z CLO.
    Muszę też koniecznie zrobić porządek z TSH, jest za wysokie.
    Czyli hormony, hormony i hormony....

    mój mąż chce sobie zrobić badanie nasienia przy okazji, kojarzycie ile mniej więcej kosztuje?
    Wszystko prywatnie, więc kasy pójdzie.

    dobuska, nie martw się <3 zobacz, jak szybko reagujesz i zaraz będzie wszytko dobrze :) niektórzy starają się rok w ślepo, a potem okazuje się wielki zonk. i jeszcze do tego jesteś taka młoda :)
    a do ginekologa też chodzisz prywatnie, w sensie płacisz, czy w ramach jakiś luxmedów itp.
    ja np. nie mogę znaleźć dobrego w medicoverze i chyba wróce do prywaty spoza, chociaz tam kasa za wszystko...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska. Jak nie umiał powiedzieć czy była owu to równie dobrze mogła być :) Tego się trzeba trzymać i dalej działać z lekarzem :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    dobuska, nie martw się <3 zobacz, jak szybko reagujesz i zaraz będzie wszytko dobrze :) niektórzy starają się rok w ślepo, a potem okazuje się wielki zonk. i jeszcze do tego jesteś taka młoda :)
    a do ginekologa też chodzisz prywatnie, w sensie płacisz, czy w ramach jakiś luxmedów itp.
    ja np. nie mogę znaleźć dobrego w medicoverze i chyba wróce do prywaty spoza, chociaz tam kasa za wszystko...
    kochana prywatnie ginekolog. Nie ufam żadnemu w moim mieście na NFZ. DO endokrynologa też pójdę prywatnie, bo czas oczekiwania minimum pół roku, a ja nie chcę marnować czasu...
    Mój lekarz sam mówił, że mam się tak szybko stawić, aczkolwiek sam był spokojny, że to dopiero 4 cykl. Mówi, że dwa cykle z dupkiem, a potem clo, ale ma nadzieję, że przyjdę szybciej.:)

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska witam w klubie, mi w pt lekarz tez pow o owulacja19mm pecherzyk, po czym jak powiedzialam ze tempki jakies niskie to powiedzial ze tomoze byc cialko zolte nie wchloniete z poprzedniego cyklu :/ i patrzac na moj wykres to juz tylko czekac na@,nawer prog mi nie podnosi tempki heh

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ