Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 15 listopada 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo delilah! Robiłam ten sam test dzisiaj i takiej krechy nie miałam.:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delilah gratuluję po cichu ;)

    tubispl super, ze ciemnieje :)
    a u mnie chyba nic z tego, bo dzisiejszy test negatywny, ide na bete dla swiętego spokoju :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULACJE .

    U nas ciąg dalszy cichych dni. Raczej ciąży w tym cyklu nie przewiduje. Maz nawet ze mną nie śpi.

  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 15 listopada 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krecha na razie ciężko to nazwać ale zobaczymy co będzie dalej... Dzięki Dziewczyny ze jesteście:) trzymam kciuki za nas wszystkie!

  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, czytałam Twoja historie parę stron wyzej. Musicie porozmawiać z mężem... Podejmujecie decyzję o dziecku, które może stać się katalizatorem Waszych niedomówień i kłopotów w związku... Nie odwlekajcie tego bo taka rozmowa prędzej czy później musi się odbyć.

    edka85, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delilah widać druga kreskę! :)

    Stokrotko, zadbaj najpierw o Wasz związek!
    Dziecko ma być owocem miłości, a między Wami jest pełno niedomówień....

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Widzę kochana, za dwa dni powinno być wyraźnie widać ;)

    Widać widać ;) powtórz za dwa dni

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl nowy się zacznie i wracam do tabletek.

    Powodzenia w staraniach dziewczyny

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane stokrotko kochanie głowa do góry ja miałam burzliwy dzień z mężem w poprzednim cyklu..
    W tym nadal nie ma @ a
    jedna kreska na teście.. wiec pewnie mi się tylko przesuneła;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola może idź na bete

    Viola999 lubi tę wiadomość

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pewnie się udam.. bo kurcze dziwna sprawa testy wszystkie negatyw a okresu nadal brak...
    A zawsze miałam przed plamienia i w sumie ich tez nie ma więc hgw:)

  • Aguuuś Ekspertka
    Postów: 137 121

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    delilah11 wrote:
    Hej Diewczyny, widzicie coś?

    https://zapodaj.net/d0f5253cb8d7a.jpg.html


    Gratuluję! Mój pierwszy test też tak wyglądał a z dnia na dzień kreska była coraz wyraźniejsza.
    <3

    Viola999 lubi tę wiadomość


    f2w3rjjgr8ib3mwr.png

    Aniołek 7t3d (*)
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delilah kochanie jak na fotce widac to pewnie w rzeczywistości kreseczka jest jeszcze mocniejsza;)

    Gratuluję:*

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Delilah ja trzymam kciuki by kreseczka ściemniała bym mogła i ja zobaczyć ;)

    Mam głupi problem... może pamiętacie moje problemy z szyjką w tamtym cyklu? Teraz jest jeszcze dziwniej. Wczoraj szyjka była w moim standardowym położeniu(nisko skierowana ku dołowi) teraz? Wysoko i obróciła się w stronę brzucha :/
    Przysięgam, jeśli to kolejny wybryk mojego organizmu przestanę tam zaglądać :P
    Wgl kiepski mam dzień :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S miałam dokładnie to samo.. w pewnym momencie poszła sobie na bok.. odwróciła się jakby..

    obecnie już jest na swoim miejscu ale bardzo wysoko...

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak wy to czujecie...nawet nie wiem w ktora stronę się tam kierować :D

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delilah widac! Trzymam kciuki by ciemiala <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka zacznij od 1dc... wiem nie przyjemne ale możesz więcej dowiedzieć się o swoim ciele :)
    Viola a np w poprzednim cyklu od kilku dni miałam wysoko ale ku dołowi i @ przyszła gdy była ciut niżej i w środku wszystko było rozpulchnione teraz jest znów inaczej.
    Oszaleć można :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra...to jak dla mnie dzis twarda jak kamień :)
    Matko nie spodziewałam sie ze zacznę robić takie rzeczy :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    delilah11 wrote:
    28dc, teoretycznie 14 dpo, choć nie wiem czy of nie wyznaczył owu 2 dni za wcześnie.


    A jakiekolwiek objawy świadczące o tym ,że mogą pojawić się II kreseczki były / są ? ;)

    Gratuluję :D

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ