X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki że mnie nie ma często na forum, ale robota mi daje ostatnio w kość :( wczoraj 11 godzin w pracy, a przed wczoraj 10 :( masakra, jeszcze dziś Zuzia miała rano zły humor ;/ mała zołza mnie podrapała aż pod okiem ;/ ggrrr ;/ jestem wyrodną matką, bo cieszę się że jest w źłobku a ja mogę sobie odsapnąć po rannym darciu.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Gratulacje dla nowych Mamusiek:*
    Czy ktos wie czy jest szansa przy serduchowaniu na dwa dni przed owulacja na ciaze?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Witajcie :)
    Gratulacje dla nowych Mamusiek:*
    Czy ktos wie czy jest szansa przy serduchowaniu na dwa dni przed owulacja na ciaze?

    To chyba dużo zalezy od śluzu jaki wtedy miałaś. Bo jak był płodny, to plemniki mogą przezyc, jak średniej jakości, to tez średnio z żywotnościa niestety.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Ja to zazdroszczę moim koleżankom, które, jak opowiadały swoje historie, jak odkryły, że są w ciąży to coś w stylu: cycki mi jakos urosły, ale myslałam, ze przytyłam po prostu, a potem policzyłam, że z 40 dni już nie mam okresu... no i wtedy nie ma zabawy z cieniami cienia cieniów itd ;)

    Ale mi przypomniałaś xD, kumpelka któa tydzień temu urodziła synka, opowiadała mi tak, pojechali w miesiąc poślubny gdzieś tam, i ona balowała, piła rum, następnego dnia żyga XD, myślała że się zatruła, po żygała tydzień, wrócili z stąd szybciej, a ona nadal wymioty XD coś ją ruszyło, zrobiła test, a tam 2 kreski, i panika bo przecież tyle rumu wypiła i nawet zapaliła sobie maryśkę XD. Ja miałam z niej bekę jak ona to opowiadała, a ona przerażenie w oczach.
    Druga kumpela urodziła miesiąc wcześniej, pamiętam jak opowiadała ona nie chce dziecka, kupiła sobie psa, kota, i to są jej dzieci XD 3 tyg później do mnie przychodzi i mówi, że jest w ciąży, a ja łzy w oczach ze śmiechu i mówię jej: nie oszukasz mnie xD prima aprilis już dawno minął. Myślałam że mnie w balona robi. A ona wyciągnęła wyniki betę. Wtedy do mnie dotarło że nie żartowała. xD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Witajcie dziewczyny.
    Deliah trzymam kciuki żeby kreseczka ciemniała ! :)
    Podczytuje was ale piszecie jak szalone hihi
    Stokrotka czytam o Twoich problemach. Myślę, że koniecznie musisz porozmawiać ze swoim mężem jeśli chcecie uratować swój związek i małżeństwo. Ja miałam tak w swoim niestety że seks stał się chyba głównym powodem rozstania, od tego się zaczęło. Tylko że w naszym przypadku to M nie chciał się ze mną kochać... Zawsze jakaś wymówka. Przestałam się czuć dla niego atrakcyjna, było mi bardzo przykro. Zaczęły się kłótnie, nieporozumienia. Oddalaliśmy się od siebie a później już było za późno na ratowanie czegokolwiek mimo że prosiłam żebyśmy coś z tym zrobili, ale on nie chciał iść do żadnego lekarza.
    Życzę żeby w Twoim przypadku wszystko skończyło się szczęśliwie.
    Tak jak piszą dziewczyny seks jest bardzo ważny w związku. Nie wyobrażam sobie inaczej. Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Porozmawiaj szczerze z mężem i działajcie dla dobra was wszystkich. Tulę :)


    Wiesz moj ma jakieś głupie jazdy do mnie np to że chodzę w domu w dresie albo że się nie umaluje. Sorry ale po co mam to robić jak cały boży dzień do 18 jestem sama w domu z dzieckiem nikt do mnie nie przychodzi bo nie mam tu koleżanek na wsi. Do sklepów nie chodzę bo mąż robi zakupy rano przed praca na spacer z dzieckiem to wychodzę na podwórko a do rodziców nie jeżdżę bo mam 50 km w jedną stronę. Jak jeździmy to razem w weekend na trzy godziny i wracamy.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja mimo ze ciaza byla planowana z synem odpuscilismy cykl. Calkowicie o tym zapomialam ze w ogole chce miec dziecko. I kiedys tak lezalam z siostra w pokoju a ona mowi "ty ja juz mialam @, mama tez a ty? Przeciez ty masz pomiedzy nami.. I tak oto mi przypomiala. A rano mama przy sniadaniu mowi" czy ty wiesz ze w ciazy jestes? " a ja mowie no nie jeszcze kilka dni do @ przeciez mam. Mama dala mi test i mowi nasikaj. Bo jestes. I faktycznie bylam. Nawet nie wiem jak moglam tak bardzo o tym zapomiec ;D kreski byly tak mocne ze bardziej juz nie mogly ;D za tydz poszlam do gina i bylo 7+1 ;D
    Strasznie wtedy wyluzowalismy i zajelismy sie innymi rzeczami. Imprezy tez byly niestety... ;D i sie okazalo ze ciazunia jest.
    Test robilam w dzien urodzin dziadka i mam synka, teraz robilam w dzien urodzin syna i mam wielka nadzieje ze bedzie mial rodzenstwo w koncu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 10:46

    AJA_S, Lady Savage, mi_lejdi lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka ale czasem warto się wystroić dla partnera :) Spróbuj też zrobić coś dla partnera i dla siebie ;)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Stokrotka ale czasem warto się wystroić dla partnera :) Spróbuj też zrobić coś dla partnera i dla siebie ;)

    Dokładnie. Mąż pewnie chce żebyś czasem i dla niego się czasem umalowała i ładnie ubrała nie tylko jak do rodziców jedziecie. :)

    Karola555, dobuska lubią tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Wiesz moj ma jakieś głupie jazdy do mnie np to że chodzę w domu w dresie albo że się nie umaluje. Sorry ale po co mam to robić jak cały boży dzień do 18 jestem sama w domu z dzieckiem nikt do mnie nie przychodzi bo nie mam tu koleżanek na wsi. Do sklepów nie chodzę bo mąż robi zakupy rano przed praca na spacer z dzieckiem to wychodzę na podwórko a do rodziców nie jeżdżę bo mam 50 km w jedną stronę. Jak jeździmy to razem w weekend na trzy godziny i wracamy.
    Wiem, ja też nie jestem typem kobiety która zawsze jest wymalowana ;) Chociaż powiem Ci że mój małż ostatnio jak właśnie w domu w dresie sobie chodziłam bo miałam gorszy dzień, zimno mi gdzieś było mówi a Ty dla mnie to się nie ubierzesz ;) Faceci są wzrokowcami, lubią popatrzeć jak ich kobieta ładnie wygląda. Założy kieckę, pomaluje się. Rozumiem, że jesteś cały czas sama. To pewnie ciężkie dla Ciebie. Ile ma Twój maluch? Może spróbuj zorganizować wieczór dla was. Jakaś kolacja, makijaż, sukienka ;) Przepraszam bo nie powinnam może nawet Ci o tym pisać. Ale to tak z mojego doświadczenia ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Wiem, ja też nie jestem typem kobiety która zawsze jest wymalowana ;) Chociaż powiem Ci że mój małż ostatnio jak właśnie w domu w dresie sobie chodziłam bo miałam gorszy dzień, zimno mi gdzieś było mówi a Ty dla mnie to się nie ubierzesz ;) Faceci są wzrokowcami, lubią popatrzeć jak ich kobieta ładnie wygląda. Założy kieckę, pomaluje się. Rozumiem, że jesteś cały czas sama. To pewnie ciężkie dla Ciebie. Ile ma Twój maluch? Może spróbuj zorganizować wieczór dla was. Jakaś kolacja, makijaż, sukienka ;) Przepraszam bo nie powinnam może nawet Ci o tym pisać. Ale to tak z mojego doświadczenia ;)


    Ja wiem że powinnam dziecko ma dwa lata ale mnie się najzwyczajniej nie chce. Dodatkowo mieszkamy z tesciami i nie będę ukrywać ze w tym domu czuję się jak u kogoś obcego. Nie na tyle swobodnie żeby się w nim panoszyc. Mąż nie chce iść na swoje. Mamy w domu dwa pokoje i tyle prywatności z czego jeden pokój zajmuje córka. Sypialnia teściów jest obok naszego pokoju więc jak się kochamy to też słyszą. Takie to wszystko bez sensu.
    Co z tego że się dla niego wystroje jak on wróci o 18 zje obiad i idzie coś tam robić na podwórko i wraca o 21:00 jak ja już jestem wykąpana. Praktycznie wcale go nie ma. Z córką też niewiele ma wspólnego bo ona praktycznie go cały dzień nie widzi chociaż jest w niego zapatrzona jak w obrazek.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola we wrześniu pękło mi 23lata i mój kochany narzeczony stwierdził, że to "ten wiek" i mogłabym zacząć się malować by wyglądać dorośle... tak malowałam się całe 2 tyg... (w sensie tylko oczy i usta) teraz zapominam. Ale gdy wychodzimy gdzieś razem to staram się malować :) gdy jestem w domu to ubieram się luźno... tyle, że to ja wtedy biorę się pierwsza za te sprawy :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wam tu nie będę marudzić i smecic :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka czas z nim poważnie porozmawiać!
    Bez wykręcania się, a mamisynek musi wziąć dupe w troki i zrobić coś dla swojej rodziny. A ty weź się za siebie. Zrób coś byś była nadal atrakcyjna dla swojego M.
    I najważniejsze pogadaj z nim i jakimś specjalistą na temat seksu!

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowym zafasolkowanym mamom :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy przed ślubem możliwość zamieszkania na jednym podwórku z moimi rodzicami ale w zupełnie oddzielnym domu nawet kotlownia osobna . Tyle tylko że wspólne podwórko i szambo to nawet słyszeć nie chciał a tam nie ukrywajmy nowy dom stał. Skorzystała na tym moja siostra a my się gniezdzimy kątem teraz

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam , ale... co za cymbał :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Karola we wrześniu pękło mi 23lata i mój kochany narzeczony stwierdził, że to "ten wiek" i mogłabym zacząć się malować by wyglądać dorośle... tak malowałam się całe 2 tyg... (w sensie tylko oczy i usta) teraz zapominam. Ale gdy wychodzimy gdzieś razem to staram się malować :) gdy jestem w domu to ubieram się luźno... tyle, że to ja wtedy biorę się pierwsza za te sprawy :)
    Hihi to nieżle. Prąd nam wyłączyli i wiadomość zniknęła, ja to jak do pracy lecę to nie zawsze się pomaluję bo wolę 5 minut dłużej poleżeć. Ale fakt że nawet dzieci zauważą i mówią mamusia jak ty ładnie wyglądasz. Mój już mały men Gabryś to wyjmuje mi czerwoną szminkę i mówi maluj hehehe. Pierwszy raz jak miałam pomalowane usta czerwoną szminką to mówi mamusia wyglądasz jak klaun hahaha

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • birdy-n Przyjaciółka
    Postów: 119 83

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Birdy. A moze jak tempka Ci skakala to jednak mialas owu?
    Z tego co czytalam to skok tempki jest potwierdzeniem owu, ale moze ja czegos nie wiem. Chyba, ze organizm sie szykuje do owu, ale pecherzyk nie peka to podobno temperatura tego nie pokaze.

    No właśnie u mnie temperatura skakała, ale i na USG i na testach owu była cisza. Pęcherzyki rosły, ale nie pękały.

    7v8rcsqv0odqdxtr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/3cd6d003e37f.jpg.html

    Tak z głupoty. Ciemnieje ten na dole czy nie ? A może jest wyrazniejszy dlatego że dłużej nie byłam siku ?

    Ktoś musiał ustąpić w sprawie Domu

    She86 lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka ewidentnie widzę ciążę ;) gratuluję

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ