X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Mieliśmy przed ślubem możliwość zamieszkania na jednym podwórku z moimi rodzicami ale w zupełnie oddzielnym domu nawet kotlownia osobna . Tyle tylko że wspólne podwórko i szambo to nawet słyszeć nie chciał a tam nie ukrywajmy nowy dom stał. Skorzystała na tym moja siostra a my się gniezdzimy kątem teraz
    To bardzo nie ciekawa sytuacja. W jednym domu i takie warunki gdzie mieliście możliwość mieć własny domek. Pora na poważną rozmowę.
    A ty makijaż i ubranie w pierwszej kolejności dla siebie kochana!!! I to zaraz marsz się malować :)
    Mój obecny małż rozstał się z byłą żoną gdyż ona nie chciała się wyprowadzić od mamusi gdzie do tej pory z nią mieszka i z ich córką.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Stokrotka ewidentnie widzę ciążę ;) gratuluję

    Ale to jest chyba owulacyjny chyba ze mi też już coś się pokrecilo... ;)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Stokrotka ewidentnie widzę ciążę ;) gratuluję


    Ale to owu test a nie ciążowy :)

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że ciemnieje ;)

    Ja się zastanawiam jak to teraz w tym cyklu z owu czy tego miesiąca nie brać pod uwagę wogóle, nie mam kiedy do gina lecieć sprawdzić czy wszystko ok.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    A to ja mimo ze ciaza byla planowana z synem odpuscilismy cykl. Calkowicie o tym zapomialam ze w ogole chce miec dziecko. I kiedys tak lezalam z siostra w pokoju a ona mowi "ty ja juz mialam @, mama tez a ty? Przeciez ty masz pomiedzy nami.. I tak oto mi przypomiala. A rano mama przy sniadaniu mowi" czy ty wiesz ze w ciazy jestes? " a ja mowie no nie jeszcze kilka dni do @ przeciez mam. Mama dala mi test i mowi nasikaj. Bo jestes. I faktycznie bylam. Nawet nie wiem jak moglam tak bardzo o tym zapomiec ;D kreski byly tak mocne ze bardziej juz nie mogly ;D za tydz poszlam do gina i bylo 7+1 ;D
    Strasznie wtedy wyluzowalismy i zajelismy sie innymi rzeczami. Imprezy tez byly niestety... ;D i sie okazalo ze ciazunia jest.
    Test robilam w dzien urodzin dziadka i mam synka, teraz robilam w dzien urodzin syna i mam wielka nadzieje ze bedzie mial rodzenstwo w koncu ;)

    I to jest klucz do sukcesu, zapomnieć, wyluzować...
    A u mnie dziś dołek, musze iść na zwolnienie i wziąć antybiotyk. biorę taki nie dla kobiet w ciązy, więc mam nadzieję, że test z niedzieli nie zrobił mnie w bambuko. Bo ten, który kupiłam dzisiaj, nie został przez mnie dość obsiusisany i nawet kontrola się pokazała. ale pieprznęłam go do kosza, nie chce mi się jechac po inny. ale naprawdę czuję, że nie jestem i już chcę @!!!

    delilah pomalutku gratuluję ;) co prawda wszystkie Twoje objawy miałam, ale po prostu myślę, że to nie są jeszcze objawy ciąży, te dopiero nadejdą ;)
    a co to za test?

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Myślę, że ciemnieje ;)

    Ja się zastanawiam jak to teraz w tym cyklu z owu czy tego miesiąca nie brać pod uwagę wogóle, nie mam kiedy do gina lecieć sprawdzić czy wszystko ok.

    Karola ja po biochemicznej poszłam do ginekologa jak mi sie krwawienie kończyło, jeszcze coś tam plamiłam. Mimo tego zrobiła mi USG i byłam spokojniejsza, że już tam nic nie ma i nie musieliśmy robić przerwy w staraniach. Owu możesz mieć normalnie, chyba że coś przyblokuje ale nie sądzę ;)

    Dziewczyny u mnie wczoraj był wielki alarm z wynikiem TSH 5,58. Dzwonili do mnie z luxmedu, zanim wynik do systemu wrzucili, ze kierują mnie na pilną konsultacje do endo no i dziś o 10 juz miałam wizytę. Dostałam Letrox 50 raz dziennie, pobrali krew na ft4 no i kontrola TSH i wizyta u endo znów za miesiąc. Tak mi wczoraj ciśnienie podniosło, że masakra :O

    ckaidqk34aroni5a.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie maluje jak mi sie chce. Kiedys sie malowalam ale po ciazy mi sie znudzilo ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Ale to owu test a nie ciążowy :)

    xD dobry znak ;) ten cykl będzie Twój,

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    xD dobry znak ;) ten cykl będzie Twój,
    Tylko pomyłka nic więcej :)żaden znak. Z mężem nic nie majstrujemy więc nie ma z czego być ciąży. Nawet się na żadne majstrowanie nie zanosi :)

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! U mnie dziś pozytywny test owu! Mam 20 dc i w końcu jest! A już myślałam, że nic z tego w tym cyklu. W pierwszych dniach chorowałam, brałam antybiotyk. Przedwczoraj wieczorem złapały mnie silne wymioty, a wczoraj cały dzień leżałam z wysoką gorączką. Gdyby nie wodnisty śluz, to nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby robić test. Ale się cieszę!

    santoocha, AJA_S lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super rzepakowepole! Działaj!!! :)))

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie masz :) działaj rzepakowepole

  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    delilah pomalutku gratuluję ;) co prawda wszystkie Twoje objawy miałam, ale po prostu myślę, że to nie są jeszcze objawy ciąży, te dopiero nadejdą ;)
    a co to za test?

    Sprawdze jak wrócę do domu, jakiś z rossmana na promo ;)

    Z tym wuluzowaniem łatwo powiedzieć, zdecydowanie gorzej wykonać...

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Karola ja po biochemicznej poszłam do ginekologa jak mi sie krwawienie kończyło, jeszcze coś tam plamiłam. Mimo tego zrobiła mi USG i byłam spokojniejsza, że już tam nic nie ma i nie musieliśmy robić przerwy w staraniach. Owu możesz mieć normalnie, chyba że coś przyblokuje ale nie sądzę ;)

    Dziewczyny u mnie wczoraj był wielki alarm z wynikiem TSH 5,58. Dzwonili do mnie z luxmedu, zanim wynik do systemu wrzucili, ze kierują mnie na pilną konsultacje do endo no i dziś o 10 juz miałam wizytę. Dostałam Letrox 50 raz dziennie, pobrali krew na ft4 no i kontrola TSH i wizyta u endo znów za miesiąc. Tak mi wczoraj ciśnienie podniosło, że masakra :O
    Dziękuję kochana :)

    To Cię wystraszyli, ale najważniejsze, że jest dobrze.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Dziewczyny! U mnie dziś pozytywny test owu! Mam 20 dc i w końcu jest! A już myślałam, że nic z tego w tym cyklu. W pierwszych dniach chorowałam, brałam antybiotyk. Przedwczoraj wieczorem złapały mnie silne wymioty, a wczoraj cały dzień leżałam z wysoką gorączką. Gdyby nie wodnisty śluz, to nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby robić test. Ale się cieszę!
    Do dzieła :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padam ze zmęczenia w tym cyklu... tyle dni, i biel na teście :(
    @ też się nie mogę doczekać :/

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla. Moze jest tak jak piszesz, ale na prawde wierze, ze moja temperatura dobrze wskazuje. Pokrywa mi sie z testami owu, bolem owulacyjnym i teraz ze sluzem. Niemozliwe, zeby ten wzrost moglby byc w innym momencie cyklu. Tak na prawde nigdzie nie jest napisane dlaczego nie mozna mierzyc pod pacha, oprocz tego ze to temp skory. Ale czy temp skory na bank nie pokazuje tych spadkow i wzrostow? Moze u jednym pokazuje a u innych nie i dlatego nie jest polecana. U mnie wszysko sie pokrywa. Nie zachecam nikogo, zeby mierzyl pod pacha, ale u mnie to dziala i pewnie bede to robic dopoki sie nie zepsuje ;)
    W grudniu zaczynam robic badania, wiec zobaczymy czy wszystko wyjdzie w porzadku :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole. Nareszcie pozytyw! Moze choroba opoznila Ci owu. Najwazniejsze, ze juz cos sie zaczyna :)

    Karola555. Moj byly maz tez nie chcial seksu za czesto z roznych powodow. Oddalalismy przez to, ale ogolnie nam sie tez nie ukladalo i skonczylo sie rozwodem.

    Stokrota. To jest wazne, zeby dbac o siebie i podobac sie facetowi. Oni sa wzrokowcami i nic tego nie zmieni. Mojej kolezanki kilkuletni synek od razu wychwytuje jak ona sie pomaluje i prawi jej komplementy. Oni juz sie tacy rodza ;)
    Mowisz, ze Ci sie nie chce malowac. A o zwiazek tez nie chce Ci sie dbac?
    To tez nie fajne, ze meza nie ma calymi dniami w domu. Zyjecie obok siebie. Na dluzsza mete to moze byc ciezko.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie jest ciężko. No nie będę wam się użalać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże cały weekend na uczelni. Jeszcze w sobotę do 21.00 ciekawe kto dziecko spać polozy

‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ