X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! Ciche gratulacje przyjmuję, ale cieszyć sie na całego zacznę po powtórzonej becie :)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Lottinka kciuki za betę ;)

    Rosax wpisz mi @

    :( przykro mi :(

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) gratuluję wszystkim zafasolkowanym :) daaawno mnie tu nie było...
    Coś mi się poprzestawialo znowu i dopiero wczoraj miałam owu... jakos nie czuje, żeby to był ten szczęśliwy cykl, ale poprosze o zmianę testowania z 20 na 28, wtedy lekarz mi kazał przyjść na betę :)
    Powodzenia dla reszty kobietek :*

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas oczekiwania na betę do 48h...gdzie to sie robi żeby bylo szybciej?

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diagnostyka ?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka. Trzymam kciuki za bete :)

    Deliah. Piekna beta. Gratulacje! :)

    Rzepakowepole. Lepiej poczekaj do terminu @. Z cykli spisanych na straty czesto sa ciaze, wiec nie trac nadziei :)

    Stokrotka. Super to wszystka sobie wyjasniliscie?
    Czasami tak jest, ze sluzu nie widac, bo jest tylko przy szyjce i to jest ok.

    Nadey. Tez tak mam, kazda wolna chwile spedzam na forach, co mnie niepokoi, ale tak mnie ciagnie, ze na razie nie jestem w stanie tego powstrzymac ;)
    U mnie 7dpo.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w diagnostyce po 4-5 godz

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę. Poczekam juz do jutra, ale zla jestem. Dzwonilam właśnie do szpitala i pani mówi ze do 15 miałabym wyniki. Nic nimi nie zmienię wiec nie będę sie kluc na druga rękę ;) ale wiecie jak to jest z moja cierpliwością.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 08:48

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Lottinka. Trzymam kciuki za bete :)

    Deliah. Piekna beta. Gratulacje! :)

    Rzepakowepole. Lepiej poczekaj do terminu @. Z cykli spisanych na straty czesto sa ciaze, wiec nie trac nadziei :)

    Stokrotka. Super to wszystka sobie wyjasniliscie?
    Czasami tak jest, ze sluzu nie widac, bo jest tylko przy szyjce i to jest ok.

    Nadey. Tez tak mam, kazda wolna chwile spedzam na forach, co mnie niepokoi, ale tak mnie ciagnie, ze na razie nie jestem w stanie tego powstrzymac ;)
    U mnie 7dpo.


    No większość sobie wyjaśniliśmy. Kłótnia bo ciężko to rozmową nazwać trwała dobre kilka godzin.

    Co do śluzu. Ale żeby aż tak sucho? Zero poslizgu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 30 dc i test negatywny. Jutro planowa @ więc już się nie łudzę :( Jestem już zła i syczę do każdego z kim rozmawiam :/ Również popatrzyłam na test wczorajszy z rana i wieczorem była II kreska taka słaba trochę się ucieszyłam dlatego dzisiaj rano powtórzyłam ale biel jak nic :/ Nie nadążam z Waszymi wpisami ale doczytałam ,że koleżanka też tak miała i przyszedł okres i rozczarowanie :/ ... Więc lipa jak nie wiem ;(

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka cieszę sie! Znaczy nienz kłótni, ale w sumie tez bo to jakaś forma komunikacji :) trzymam kciuki żebyście sie dogadali! (i żyli długo i szczęśliwie hehe)

    Aja, jesteś jeszcze gdzies z nami? Trochę bez Ciebie smutno...mam nadzieję że po burzy wstaje właśnie słońce :* kochacie sie, będzie dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 08:55

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja_S mam nadzieję, że tą chwilę załamania przebijesz w sukces i ruszycie z diagnostyką, bo moim zdaniem, to już czas, bez względu na wiek!

    lottinka gratulacje! <3

    Annie1981, nadey 6 dpo, to jest moment, kiedy człowiek zaczyna się najbardziej nakręcać, więc uważajcie ;) wzdęcia, zakłucia jajników, zawroty głowy... czegóż ja znowu nie miałam w tym cyklu. nawet brodawki jakoś mi się powiększyły i pociemniały ;)

    A ja wciąz nie mam @, i to oznacza dla mnie, że prawdopodobnie następną owulację mam podczas wyjazdu, w gościach. A w związku z tym niewykluczone, że kolejną też... czyli na dłuższy czas pewnie stąd zniknę, bo to nie ma sensu :(

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie raczej nici w tym cyklu, wczoraj miałam silne bóle i skurcze jak na @, a dziś zaczęlo się plamienie. Ehh, w środę mam badanie HSG może coś się ruszy po. Trzymam kuciki za Was dziewczynki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 08:57

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Stokrotka cieszę sie! Znaczy nienz kłótni, ale w sumie tez bo to jakaś forma komunikacji :) trzymam kciuki żebyście sie dogadali! (i żyli długo i szczęśliwie hehe)

    Aja, jesteś jeszcze gdzies z nami? Trochę bez Ciebie smutno...mam nadzieję że po burzy wstaje właśnie słońce :* kochacie sie, będzie dobrze!


    Nie podoba mi się ta forma komunikacji ale no cóż zrobić. Jajniki zaczyna mnie kluc albo mi się wydaje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    I teraz sobie cholernie te surowa rybę z wczoraj wyrzucam :/
    Ale chyba nie powinno nic sie stać zakladajac ze jesli jestem, to w 4 tyg..?

    Ja nie rozumiem jednej rzeczy- podobno kobiety w ciazy mają ciągąty do śledzia :D. A śledź, jak to śledź, najlepszy jest w smietanie lub oleju u wtedy jest surowy...20 grudnia dowiedziałam się o ciąży, 22 grudnia nawpierdzielałam się surowego śledzia bo jak zobaczyłam na stole to dosłownie dostałam ślinotoku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Czas oczekiwania na betę do 48h...gdzie to sie robi żeby bylo szybciej?

    Laboratoria Bruss, Diagnostyka.

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w tym cyklu nic nie czuje, nic mi nie dolega. Jak co miesiąc bolały mnie jajniki, czułam podbrzusze... tak w tym cyklu nic się nie dzieje... Moze to dobrze wróży, kto wie.. :) Kiedy najwcześniej można zrobić betę ? 9 dpo ? :D

    10 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Laboratoria Bruss, Diagnostyka.

    Sylwia nie wiem skad jest lottinka ale brus jest tyko u nas na pomorzu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 09:05

    mika1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zapomnę jak już mąż wiedział że jestem w ciąży ale jeszcze wynajmowal pokój w mieście na okres zimy ja do niego przechodziłam tylko ( byliśmy jeszcze narzeczenstwem) to miałam taką ochotę na cytrynowe lody z kauflanda że go o 21:30 do tego kauflanda wysłałam. Akurat zdążył chwilę przed zamknięciem. :) i teraz lody cytrynowe to nasz kod :) ,, nie chce Ci się lodów cytrynowych z kauflanda"?

    Tyle tylko że do sklepu nie ma teraz 3 KM a 40 :/ więc jak coś mi się zachce to tak szybko nie dostanę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Dziękuję dziewczyny! Ciche gratulacje przyjmuję, ale cieszyć sie na całego zacznę po powtórzonej becie :)
    Kochana, ja nic nie widze niestety, ale skoro twierdzisz ze jest to, wierze :)
    Mnie na szczęście w tym miesiącu ominą testy bo mam bunt, wiem, ze i tak nic z tego, i zrobie dopiero wtedy gdy @ bedzie sie mocno spoźniać. Już to chyba gdzies pisałam ;).

    A poza tym, powiem Wam, ze nawet jakby po terminie miesiaczki wyszedł mi pozytywny test, to chyba oprócz proga na razie bety bym nie robiła ;), dopiero pare dni po terminie, zeby miec pewnosc ze wszystko ładnie sie utrzyma ;)

‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ