X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie:)
    ja mam problem,bo od 15dc do 25dc mam brac progesteron..tyle ze wiem ze powinno sie go brac po ovu..i tu mam najwiekszy problem..bo nie wiem czy byla czy bedzie a raczej czy to cykl bezowulacyjny..testy ovu od 8dc ciagla pokazuja druga kreske czyli wciaz jest jakis tam wyrzut Lh ale nic z tego nie rozumiem:(

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżu mój na szczęście aż tak wredny nie jest. Pomagają nam jak mogą i życzą jak najlepiej ale nie o wszystkim wiedzą stąd takie przykre sytuacje się biora

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika wstaw testy zobaczymy jak to u Ciebie wygląda :)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowa miałam cudowna i złego słowa o niej nigdy nie powiem owszem zdarzały się jakieś konflikty ale trwały kilka godzin bardzo mi jj brakuje jej kursowania i bezpośredniego wowieniantego co myśli wiedziała że chcemy drugie dziecko i bardzo nam kibicowała ale tesc to totalna pomyłka od 3 mięs cały czas chleje mam nadzieję że się kiedyś zachleje bo inaczej i my i szwagierka się wykonczymy psychicznie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Mika wstaw testy zobaczymy jak to u Ciebie wygląda :)
    Stokrotko nie ma sensu chyba,bo druga kreska od 10dc jest caly czas slabsza od kontrolnej..jak cos sie zmieni to wrzuce:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kobietki :*
    Ja miałam ciężki wieczór :( po super dniu z synkiem wieczorem dostałam takiej migreny że szok :/ myślałam że umrę... A tu dwulatek w domu. Dzięki Bogu jest już praktycznie samoobslugowy....
    Dziś wstałam i od razu lepiej.

    Dziewczyny jakie macie piękne wykresy!!! Ciazami mi tu pachnie <3 czekam na testy!!

    Mika kurde ciężko tak na "pałe" stwierdzić czy ta owu była bo testy nie wychodzą, temp też chyba średnio... może u ciebie monitoring by się sprawdził...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 09:39

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh można zbadać w jakimkolwiek dniu cyklu. Jedyna zasada to nie pić dużo i nie przyjmować leku przed ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola. Bardzo przykry tekst od Twojego tescia. Najlepiej nie zwracac na niego uwagi, bo to chory czlowiek. Wiem, ze latwo sie mowi, ale postaraj sie.

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pod tym wzgledem rodzicow i tesciowa cudownych...wiedza o tym ze sie staramy wiedza o poronieniu sprzed 2 lat. no i moi rodzice wiedza o klinice tesciowa jeszcze nie wie.ale pewnie niedlygo powiemy. :) nie pytaja sie co miesiac czy sie udalo czy nie nie dopytuja nie nakrecja. i to jest cudowne :) ja mam wieksze parcie na ciaze bo moj tata ma 72 lata mama 63 maja juz 5 wnukow...wczoraj oglądaliśmy stare wigilie z lat 2000-2004 jak dwojka nastarszych wnukow byla mala to sie poplakalam ze moje dzieci moga tego niedoczekac...ze nie bed tego pamietaly jakich ja mialam cudownych rodzicow....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 09:51

  • Marti... Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Dziewczyny!
    chcialam podpytac Was.. kiedy najwczesniej mozna / powinno sie isc na bete? nie chce zapeszac, ale czuje sie inaczej w tym cyklu po owulacji, ktora mialam w pitaek/sobote. wiem, ze na testy zwykle apteczne za wczesnie. wiem, ze mozliwe to urojona ciaza, ale pierwszy raz mam takie przeczucie i nadzieje. doradzcie jesli wiecie, kiedy warto isc na pierwsze testy bety.
    milego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 09:42

    Marti

    31 l. , 2cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti... wrote:
    czesc Dziewczyny!
    chcialam podpytac Was.. kiedy najwczesniej mozna / powinno sie isc na bete? nie chce zapeszac, ale czuje sie inaczej w tym cyklu po owulacji, ktora mialam w pitaek/sobote. wiem, ze na testy zwykle apteczne za wczesnie. wiem, ze mozliwe to urojona ciaza, ale pierwszy raz mam takie przeczucie i nadzieje. doradzcie jesli wiecie, kiedy warto isc na pierwsze testy bety.
    milego dnia!

    u kazdej zadnezdzenie moze byc w innym czasie im pojdziesz pozniej tym bedziesz miala wieksza pewnosc. ile masz teraz dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaola...:/ przykro mi bardzo ze masz takiego Tescia...to nie jest normalny czlowiek...

  • Marti... Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ze to bardzo wczesnie.. nie smiejcie sie. 5dpo

    Marti

    31 l. , 2cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti... wrote:
    wiem, ze to bardzo wczesnie.. nie smiejcie sie. 5dpo

    to zdecydowanie za szybko....ja bym poszla na Twoim miejscu najwczesniej za tydzien. jesli jest ciaza to i beta wykaże ja 8-9 dpo ale jesli nie bylo jeszcze zagniezdzenia to beta tego nie pokaze Ty sie rozczarujesz i bedzie "klops" bo do zagniezszenia moglo poprostu nie dojsc..A wogole najlepiej jak bys poszla w terminie @

    Marti do dopiero 2 cykl staran u Ciebie... wyluzuj nie nakrecaj sie bo to nie ulatwia napewno

  • Marti... Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie potrzebowalam tego zimnego prysznica. serio! wiem, ze musze zluzowac, ale chyba wiekszosc z Was przechodzilo faze nadmiernej eksytacji. ja mam ja teraz :)

    Marti

    31 l. , 2cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti... wrote:
    wlasnie potrzebowalam tego zimnego prysznica. serio! wiem, ze musze zluzowac, ale chyba wiekszosc z Was przechodzilo faze nadmiernej eksytacji. ja mam ja teraz :)

    tak ja tez to mialam ale napewno nie na etapie 2 cs :) tylko duuuzo pozniej

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mogę dołączyć ? Jeśli jajeczko pękło to będę testować 10 listopada, może jakimś cudem się uda choć staram się nie nastawiać, bo od wczoraj boli mnie podbrzusze i krzyż jak na @, więc może nie pękło i cykl mi się wydłużył i okres tuż, tuż...

    Madziulla lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim Witaj i powodzenia!! :) :*

    Fatim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :*
    Zerknijcie proszę na mój wykres - niepokoją mnie te dziwne skoki temperatury... Tłumaczę sobie, że to przez wstawanie na siku mogą być niewiarygodne, jak uważacie? Czy to może być cykl bezowulacyjny? Śluz delikatnie rozciągliwy pojawił się jednego dnia, wczoraj był raczej lepki, dziś jeszcze żadnego nie zaobserwowałam. Zazwyczaj mam spadek tempki do owu i dopiero później wzrost, a teraz takie skoki :/

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zalewa biały śluz, podbrzusze mierzi, sutki bolą ehhh...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ