X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja siostra zrobiła kilka dni przed okresem, biel wizira a teraz rodzi w grudniu :)
    Moja przyjaciółka zrobiła chyba w dzień miesiączki tylko po popołudniu i biel wizira a rodzi w styczniu :)
    Mi wyszło bardzo szybko, ale nie ma pewności, że drugi raz też tak by było więc czekam :)
    Ja nie testowałam bo najpierw dostałam plamienia i byłam pewna, że to okres. I w ten dzień podpisałam nawet oświadczenie u dentysty, że w ciąży nie jestem. Ale jeśli plamienie było oznaką zagnieżdzenia to u mnie to baardzo szybko poszło. Testowałam 3 dni po tym plamieniu i już kreska była mocna i beta wysoka a to było chyba dopiero 25 dzień cyklu a ovu była 14-15 dnia cyklu (tylko wtedy był stosunek). Ale u każdej to inaczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 12:12

    Olciuska lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Dziewczyny moja siostra zrobiła kilka dni przed okresem, biel wizira a teraz rodzi w grudniu :)
    Moja przyjaciółka zrobiła chyba w dzień miesiączki tylko po popołudniu i biel wizira a rodzi w styczniu :)
    Mi wyszło bardzo szybko, ale nie ma pewności, że drugi raz też tak by było więc czekam :)
    Ja nie testowałam bo najpierw dostałam plamienia i byłam pewna, że to okres. I w ten dzień podpisałam nawet oświadczenie u dentysty, że w ciąży nie jestem. Ale jeśli plamienie było oznaką zagnieżdzenia to u mnie to baardzo szybko poszło. Testowałam 3 dni po tym plamieniu i już kreska była mocna i beta wysoka a to było chyba dopiero 25 dzień cyklu a ovu była 14-15 dnia cyklu (tylko wtedy był stosunek). Ale u każdej to inaczej.

    Podtrzymujesz na duchu! :* Obys tym razem tez szybciutko ujrzala 2 kreseczki :)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na forum (tym jak starałam się o synka) tez była sytuacja ze dziewczyna długo po terminie @ nic nie miała na teście.. Beta też nic nie pokazała...
    Ale ona czuła że coś się dzieje po piersi jej urosły i po jakimś czasie okazało się że ciąża jest :) Teraz jest w 10 tyg ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Pewnie jest git dlatego ze jeszcze siemie pijesz ;) ja na początku brałam 3 i nie widziałam efektu. I dużo dziewczyn pisało ze widzą efekty po 5-6 tabletkach

    To może i ja zwiększe ilosc nie zaszkodzi a może być jeszcze lepiej :-)

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    ja miałam testować miedzy 7 a 8 listopada,ale jak się okazało to lekarka powiedziała mi na wizycie że to będzie cykl bez owulacji bo pecherzyk był ale nie pękł i nazwała to mała torbiel,ale był jeszcze lewy jajnik który najpierw dominował a potem prześcignął go prawy . ostatnie zdj z usg w 12 dc pokazywało że lewy ma pecherzyk o wymiarach prawie 17 mm a prawy 20mm po czym w 14 dc cykl o lewym nie powiedziała nic a o prawym ze mała tobriel nie dała mi nadziei zbytniej że owulacja bedzie wrecz przeciwnie powiedziała ze nie będzie już. po czym ja nie przestałam mierzyć tempki i ona sobie skoczyła i rośnie dalej nawet bo dzisiaj 37.1 ale na nic sie nie nastawiam co będzie to będzie.

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska - zgadzam się z Madziulla. Zdecydowanie mogło być za wcześnie na test. Ja 11dpo miałam bardzo delikatny cień! Nie wiesz kiedy doszło do zagniezdzenia,więc najlepiej powtórz za 2 dni :-)

    Olciuska lubi tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Dziewczyny moja siostra zrobiła kilka dni przed okresem, biel wizira a teraz rodzi w grudniu :)
    Moja przyjaciółka zrobiła chyba w dzień miesiączki tylko po popołudniu i biel wizira a rodzi w styczniu :)
    Mi wyszło bardzo szybko, ale nie ma pewności, że drugi raz też tak by było więc czekam :)
    Ja nie testowałam bo najpierw dostałam plamienia i byłam pewna, że to okres. I w ten dzień podpisałam nawet oświadczenie u dentysty, że w ciąży nie jestem. Ale jeśli plamienie było oznaką zagnieżdzenia to u mnie to baardzo szybko poszło. Testowałam 3 dni po tym plamieniu i już kreska była mocna i beta wysoka a to było chyba dopiero 25 dzień cyklu a ovu była 14-15 dnia cyklu (tylko wtedy był stosunek). Ale u każdej to inaczej.

    Ja miałam tak samo w trzech ciążach.
    24 grudnia miałam owulacje i tylko tego dnia było bzykanko. Wiedziałam że będę w ciąży. 13 stycznia zrobiłam test ciazowy i nic nie wyszło a później dopiero jak zaczęły się mdłości to się okazało ze jestem w 6tc.

    Tak samo było z synem 14 lutego miałam owulacje a test wyszedł mi dopiero 10 marca także no :-)

    Effy lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia. Wiesiolek powinno sie brac w dawce 3000mg dziennie, wiec czesto to jest 6 tabletek.
    Ja mam tabletke w duzej dawce 1000mg to biore tylko 3 dziennie.
    Wiesiolek jednak na mnie nie dziala. Od 2 tyg pije siemie lniane i dopiero teraz zauwazylam poprawe.
    U Ciebie moze tez tylko siemie dziala a nie wiesiolek, nie wiadomo jak bierzesz razem ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Tusia. Wiesiolek powinno sie brac w dawce 3000mg dziennie, wiec czesto to jest 6 tabletek.
    Ja mam tabletke w duzej dawce 1000mg to biore tylko 3 dziennie.
    Wiesiolek jednak na mnie nie dziala. Od 2 tyg pije siemie lniane i dopiero teraz zauwazylam poprawe.
    U Ciebie moze tez tylko siemie dziala a nie wiesiolek, nie wiadomo jak bierzesz razem ;)

    No właśnie nie mam porównania bo oba zaczęłam brać jednakowo. Ogólnie poprawiła się u mnie jakość śluzu nie tylko płodnego :D
    Mam OEPAROL nie wiem ile w jednej kapsułce jest mg aż muszę sprawdzić
    Od wczoraj pijemy po lampce czerwonego wina na noc z mężem na pogrubienie endometrium bo ostatnio po owulacji miałam 6mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 12:35

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale produkujecie :) Ja brałam wiesiołka 2 razy dziennie 1 tabl... po 2ms dopiero zauważyłam. Teraz piłam len mielony jest po 5dniach było widać efekty :)
    Tule dziewczynki z wredną @ ♡

    17.11.17-poronienie całkowite
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się udało :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/827016947418.jpg

    Niesia86, Basik83, KarolaFasola, Agula92, Olciuska, Agnieszka93, kate88:), aaagaaa89, Aguuuś, bulkaasia, Bella1412, MalaMi*, mika1987, kaka470, InBlue, roslinka, Migracja lubią tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po marchewkach mam sluz idealny , jest go duzo. :D Robie codziennie swiezy sok z marchwii i jablek - to daje rade :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 12:45

    f2w39jcgync8jov1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany jest 3 listopada a ja dzisiaj już widziałam druga reklamę w klimacie świątecznym. Kurde jak wcześnie ... chyba trzeba się już zastanowić nad prezentami dla dzieci

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Chyba się udało :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/827016947418.jpg

    Aaaa gratulacje! !!!

    stokrotka92, She86 lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Chyba się udało :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/827016947418.jpg
    w końcu pierwsze testy lecą bravo!!!! :)

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Chyba się udało :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/827016947418.jpg

    w koncu pierwsza ciaza! Gratuluje!

    f2w39jcgync8jov1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje. Nareszcie jakaś ciąża !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She <3 gratulace!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Chyba się udało :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/827016947418.jpg
    GRaTULACJE :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 12:45

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Gratulacje. Nareszcie jakaś ciąża !

    Tak! Przełamuję złą passe! Teraz sikamy tylko II kreseczki!!

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ