X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 listopada 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali poczekaj do jutra. Rano zatestuj będzie pewniejszy wynik ♡

    Olciuska pewnie, że forum na of nie pomaga nie myśleć. Ale z drugiej strony kto tak dobrze zrozumie jak druga staraczka?

    Mama Ali, aaagaaa89, kate88:) lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Mama Ali poczekaj do jutra. Rano zatestuj będzie pewniejszy wynik ♡

    Olciuska pewnie, że forum na of nie pomaga nie myśleć. Ale z drugiej strony kto tak dobrze zrozumie jak druga staraczka?
    Wiem wiem macie racje! ❤ przez ta miesiaczke tez bredze, bol taki, ze az mdli ! ;( my kobiety latwo nie mamy oj nie nie nie !!!

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam do was bo kto inny jak nie wy mnie rozumiecie mąż już leży jula śpi ja oglądam mam talent i coś bym zjadła ale nie wiem co hehe dziś cały dzień jadłam placki ziemniaczane dostalam do nich tonę czosnku a po usmażeniu jadłam je z cukrem hehe mąż tylko stwierdził że cos jest że mną nie tak a teraz mnie kurcze dusi coś w żołądku od tych placków siedzę i myślę co by tu teraz zjeść i chyba wiem mam słonecznik luskany
    Dziękuje wam za każde mile słowo jesteście kochane
    A tych do których przylazla franca tule mocno
    U mnie cisza nic oprócz cyckow mnie nie boli więc jest jeszcze nadzieja i tak myślę że może rano sobie silne przynajmniej małpę wywołam jak nie będzie dwuch kresek hehe

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    przez ta miesiaczke tez bredze, bol taki, ze az mdli !

    Olciuska a Ty pijesz inofem lub miovarian ? Jeśli masz takie bolesne miesiączki to może spróbuj? Ja pierwsza miesiaczke z inofemem przeszlam śpiewająco , bólu prawie nie było, jeden dzień tylko a zazwyczaj 1 dzień wcześniej i trzy dni krwawienia mnie bolało. Nie wspominając o tym ze w pierwszym dniu cyklu wyglupialam sie z mężem (co raczej nie zdarza się w czasie okresu) :-D

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski odebrałam wyniki badań i mam tsh 4,31 przy normach do 4,2. Do kogo z tym uderzyć, do gina czy do endokrynologa? Kurczę ja zawsze miałam takie tsh w sumie i nie leczylam, ale teraz myślę że może stąd poronienia i trudności z zajściem...

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    Laski odebrałam wyniki badań i mam tsh 4,31 przy normach do 4,2. Do kogo z tym uderzyć, do gina czy do endokrynologa? Kurczę ja zawsze miałam takie tsh w sumie i nie leczylam, ale teraz myślę że może stąd poronienia i trudności z zajściem...
    Do endokrynologa najlepiej :)

    Karola, najważniejsze byś przetrwała te trudne dni. My Ci w tym pomożemy ♡♡
    A na boleści tak jak AiCha napisała Miovarian albo inofem. Możesz też spróbować z castagnusem jeśli masz podwyższoną prolaktyne :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Sikaj te dwie krechy! :)

    jutro kochana, jutro troszkę cierpliwości ;-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Ikciu Znajoma
    Postów: 29 55

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam dziś bete - wynik 395 :)

    I dopiero dziś wyszedł mi pozytywny test sikany - a jest to 17 dpo, a w 15 dpo wyszedł mi test z krwi.

    Dziewczyny jak mogę wam coś poradzić to sprawdźcie sobie porządnie tarczyce, mi 2 ginekologów i internista mówili, że TSH i wszystkie wyniki mam super, ale ja nie czułam się tak fantastyczne i nasiliły mi się plamienia po @, uparłam się, że chce to skonsultować z endokrynologiem. Miałam wynik TSH 3, ale po szczegółowych badaniach jednak wyszła mi niedoczynność, jak tylko TSH spadło do 2 czyli po 1,5 m-c braniu leków udało się. Robiłam TSH jeszcze dziś i mam wynik 0,9. A i Pani Endokrynolog na wejściu mi powiedziała, że jak dobrze, że ginekolog mnie do niej wysłał bo takiego wyniku i objawów nie można bagatelizować. Prawda jest taka, że ja wykłóciłam sobie to skierowanie od ginekologa, bo ona powiedziała, ze to szkoda czasu i badań dodatkowo bo endokrynolog nic tu nie pomoże oraz, że dla mnie to już tylko klinika zostaje. Oczywiście zmieniłam ginekologa i trafiłam na super Panią Endokrynolog.

    mika1987, AJA_S, Effy, kaka470, kate88:), Annie1981 lubią tę wiadomość

    9 cs.
    [img][/img]atdci09kknf9dqaa.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powtorze pytanie, :) czy jak wzrasta progesteron to moga wystapic mdlosci? Dzis mnie mdlilo, wczoraj odrzucilo na zapach smazonego boczku..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Ikciu Znajoma
    Postów: 29 55

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    Laski odebrałam wyniki badań i mam tsh 4,31 przy normach do 4,2. Do kogo z tym uderzyć, do gina czy do endokrynologa? Kurczę ja zawsze miałam takie tsh w sumie i nie leczylam, ale teraz myślę że może stąd poronienia i trudności z zajściem...

    Koniecznie do endokrynologa - te normy do 4,2 są przestarzała, dla kobiet starających się TSH maksymalnie powinno być 2,5 a najlepiej ok. 1.

    9 cs.
    [img][/img]atdci09kknf9dqaa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Olciuska a Ty pijesz inofem lub miovarian ? Jeśli masz takie bolesne miesiączki to może spróbuj? Ja pierwsza miesiaczke z inofemem przeszlam śpiewająco , bólu prawie nie było, jeden dzień tylko a zazwyczaj 1 dzień wcześniej i trzy dni krwawienia mnie bolało. Nie wspominając o tym ze w pierwszym dniu cyklu wyglupialam sie z mężem (co raczej nie zdarza się w czasie okresu) :-D
    Nie nie pije, ale od teraz sproboje... bo zwariowac mozna.
    AJA prolatyne mam ok 14 wiec nawet super :) a ja do endo wybieram sie w styczniu jak bede w Pl. Bo jeszcze musze zrobic DHEA a w srode mam wyniki powtorzonego testo. Tez jestem ciekawa niby gibekolodzy mowia ze on nie ma znaczenia ale jednak poslucham endo zobaczymy Co mi powie.

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    Laski odebrałam wyniki badań i mam tsh 4,31 przy normach do 4,2. Do kogo z tym uderzyć, do gina czy do endokrynologa? Kurczę ja zawsze miałam takie tsh w sumie i nie leczylam, ale teraz myślę że może stąd poronienia i trudności z zajściem...
    Tak jest to bardzo wysokie tsh. I jak najbardziej, to może być przyczyna.
    Najlepiej endokrynolog-ginekolog będzie wiedział co robić, ale z dwojga złego poszłabym do endo, jeśli jeszcze w ciaży nie jesteś.

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikciu super wieści i bardzo ładna beta ;-) moje gratulacje mamusiu ;-)

    Mika ja nie jestem w stanie ci dokładnie powiedzieć bo nie jestem ekspertem od takiego czegoś ale wydaje mi się że takie mdłości mogą wywoływać podwyższony progesteron.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Dziewczyny powtorze pytanie, :) czy jak wzrasta progesteron to moga wystapic mdlosci? Dzis mnie mdlilo, wczoraj odrzucilo na zapach smazonego boczku..

    Tak :) Nawet wrażliwość na zapachy, a nawet (u siebie to zaobserwowałam) obrzmienie piersi jak w ciąży :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos o TSH.
    U kobiet leczonych z powodu niedoczynności tarczycy przed zajściem w ciążę, zazwyczaj istnieje konieczność zwiększenia dawki leku podczas ciąży. Przed zajściem w ciążę celowe jest osiągnięcie poziomu TSH poniżej 2,5 mIU/l.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikciu wrote:
    Powtórzyłam dziś bete - wynik 395 :)

    I dopiero dziś wyszedł mi pozytywny test sikany - a jest to 17 dpo, a w 15 dpo wyszedł mi test z krwi.

    Dziewczyny jak mogę wam coś poradzić to sprawdźcie sobie porządnie tarczyce, mi 2 ginekologów i internista mówili, że TSH i wszystkie wyniki mam super, ale ja nie czułam się tak fantastyczne i nasiliły mi się plamienia po @, uparłam się, że chce to skonsultować z endokrynologiem. Miałam wynik TSH 3, ale po szczegółowych badaniach jednak wyszła mi niedoczynność, jak tylko TSH spadło do 2 czyli po 1,5 m-c braniu leków udało się. Robiłam TSH jeszcze dziś i mam wynik 0,9. A i Pani Endokrynolog na wejściu mi powiedziała, że jak dobrze, że ginekolog mnie do niej wysłał bo takiego wyniku i objawów nie można bagatelizować. Prawda jest taka, że ja wykłóciłam sobie to skierowanie od ginekologa, bo ona powiedziała, ze to szkoda czasu i badań dodatkowo bo endokrynolog nic tu nie pomoże oraz, że dla mnie to już tylko klinika zostaje. Oczywiście zmieniłam ginekologa i trafiłam na super Panią Endokrynolog.
    Kochana gratuluje super bety! Dbaj o Was. Moje TSH to 2.24, wiec raczej ok.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola przytulam Cie mocno!
    Wiem jak sie czujesz.
    Ja mialam 18 sierpnia tulic swoje dziecie <3 nie dane nam bylo w tym terminie ale wieze ze przytulimy je w nastepnym <3 i nie potrwa to juz dlugo <3

    AJA_S, Annie1981 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Tak :) Nawet wrażliwość na zapachy, a nawet (u siebie to zaobserwowałam) obrzmienie piersi jak w ciąży :(
    O to byloby super gdyby to byl u mnie powod:) mam btlrac prog od 15-25dc ale ja nie wiem co z moja ovu:)) bochyba jej nie bylo, a czy bedzie? No nic czekam do 20dc i biore prog

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny ja uciekam już lulu padam z sił :-( także do jutra dobrej nocy życzę ;-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Dziewczyny powtorze pytanie, :) czy jak wzrasta progesteron to moga wystapic mdlosci? Dzis mnie mdlilo, wczoraj odrzucilo na zapach smazonego boczku..
    Tak. U mnie mam mdlosci, sennosc , zapachy, smaki i wiele innych czynnikow mogacych swiadczyc o ciazy a wraca malpa w terminie ;D
    Progesteron to zdradliwa malpa ktora tworzyc moze milion objawow podobnych do hcg ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ