X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 października 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Ja też 2dpo i też bym chciala wiedziec czy się udalo :D Jestem dobrej myśli.
    A takie pytanie a propos seksu, czy takie ostre szaleństwa po owulacji jakby sie mialo cos zapladniac czy zagniezdzac nie przeszkodza w tym. Tak sie zastanawiam;)
    Nic nie będzie. Mozna szalec. Musiałabys kilka razy skoczyć ze spadochronem lub cos podobnego, żeby mogło zaszkodzic (choć wcale nie jest powiedziane ze zaszkodziloby ;p).

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 30 października 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, trochę mnie tu nie było ;) sporo do nadrobienia hehe. Dziś byłam u gin i jestem w 13dc i albo już po owu albo to cykl bezowulacyjny albo przez plamienia które miałam do 10dc wszystko się przesunie i owulacja dopiero będzie bo po prawej stronie jest jeszcze jakiś pęcherzyk ale gin stwierdziła ze jak na jej oko to już po.... no nic dopóki nie ma @ to wiadomo nadzieja jest hehe :) Kolejny cykl monitorowany co 2 dzień od 11 dc ;)

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 31 października 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki... u mnie dziwny cykl.... mam pytanie czy może być cykl bezowulacyjny jak testy ovu wychodziły pozytywne? u mnie dalej nie ma skoku temp. świadczącego o owulacji... więc pewnie cykl pójdzie na straty... @ powinnam dostać 12-13 listopada zobaczymy. Jakiś dziwny u mnie ten wykres....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2017, 09:13

    Akceptacja!
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 października 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    hej babeczki... u mnie dziwny cykl.... mam pytanie czy może być cykl bezowulacyjny jak testy ovu wychodziły pozytywne? u mnie dalej nie ma skoku temp. świadczącego o owulacji... więc pewnie cykl pójdzie na straty... ovu powinnam dostać 12-13 listopada zobaczymy. Jakiś dziwny u mnie ten wykres....

    Oczywiście że moze byc. Testy pokazują ze sie szykuje do owulacji ale nie mówi ze będzie. Dopiero temperatura potwierdza. A jesli nie ma wyższych to znaczy ze sie jajeczko rozmyśliło ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 31 października 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie się chyba rozmyśliło.... Ehhh może grudzień będzie mój....

    Akceptacja!
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 31 października 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL - jak byłam teraz u gina, to mówiła że trzeba zrobić progesteron w 21 dc, jeśli jest powyżej 10 to oznacza że owu była, jeśli poniżej to że nie. Może zatem w ten sposób sprawdź :) Będziesz wiedziała wtedy czy jest problem z cyklami bezowulacyjnymi.

    Ja dziś jednak zrobiłam pierwszy krok w kierunku badań. Własnie jestem po zbadaniu progesteronu, prolaktyny i profilaktycznie TSH ( w 5dc). Zdecydowałam że więcej badań nie robię na własną rękę, te zaproponowała ginekolog, więc te robię, nie będę szalała z wieloma badaniami skoro w sumie cykle są regularne, bezbolesne.. więc zaczynam od podstaw :) i potem właśnie ten progesteron 21 dc.

    MałaMi90, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 31 października 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 21dc to we czwartek zrobię chyba że popołudniu można...

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 31 października 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    No to u mnie się chyba rozmyśliło.... Ehhh może grudzień będzie mój....

    KAL, tulę :* i mam nadzieję, że może ten cykl nie jest do końca stracony. Trzymam kciuki &&

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Dzisiaj na pobraniu krwi (beta) w laboratorium facet pobierał krew. Wchodzę i mówię do niego „boje się”. A on - czego? Tego, ze jest pani w ciąży? A ja- nie, pierwszy raz będzie mi mężczyzna pobierał krew, a kobiety są delikatniejsze. On- spokojnie to tylko mit, a mam pobrać tak żeby była pani w ciąży czy nie. A ja: nie wiem, nie będę się nastawiać, bo powiem ze chce ciaze i nie będę i co wtedy? A on - No to będę musiał się wywiązać i cos dorobić, ale nie wiem co zona na to. :-)))))))

    :0 dla mnie to nie śmieszne...

  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 31 października 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    No to u mnie się chyba rozmyśliło.... Ehhh może grudzień będzie mój....
    KAL, a jak wyglądały poprzednie cykle? mierzyłaś już temp.?
    Ja w tym miesiącu po raz pierwszy mierzę, właśnie wkraczam w dni płodne, umieram z ciekawości co się stanie później, czy tempka potwierdzi owu.

    Nie martw się, wiesz przecież, że póki nie ma @, jest jeszcze nadzieja :)

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm a to nie jest tak z tą temperaturą że u różnych kobiet może byc różnie i pomiary mogą byc zaburzone przecież jakaś lekka infekcja osłabieniem? Czytałam ze to nie jest wcale taki twardy dowód na potwierdzenie owulacji lub jej braku. Tylko monitoring może dać pewność.
    A druga sprawa ze ile dziewczyn tu pisalo ze im tempa swiruje i spada albo nie rosnie a potem sie okazywala ciąża to niby jak to jest?
    KAL ja bym nie panikowala tylko zbadala proga w 7 dpo. Sama będę badac w tym cyklu żeby wiedzieć czy byla owu czy nie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    :0 dla mnie to nie śmieszne...
    Życie :-) trochę dystansu i pozytywnej energii przesyłam

    Magda - mbc, MałaMi90, Helenka_mała, Almond, Kitkat lubią tę wiadomość

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 31 października 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój drugi cykl z mierzeniem temp. wstawiam wykres z zeszłęgo msc. Tam mi chyba źle wyliczyło ovu... i moze teraz skok też bezie później? zajrzyjcie proszę :)

    2zxperq.jpg

    Akceptacja!
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 31 października 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    to mój drugi cykl z mierzeniem temp. wstawiam wykres z zeszłęgo msc. Tam mi chyba źle wyliczyło ovu... i moze teraz skok też bezie później? zajrzyjcie proszę :)

    2zxperq.jpg

    Na moje oko to owu bylo 21-23 dc

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 31 października 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    nie będę szalała z wieloma badaniami skoro w sumie cykle są regularne, bezbolesne.. więc zaczynam od podstaw :) i potem właśnie ten progesteron 21 dc.

    No możesz się bardzo zdziwić w przyszłości, bo cykle regularne i bezbolesne o nicz6m nie świadczą. Naiwne myślenie tylko wydłuża czas starań.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • kasienka1188 Przyjaciółka
    Postów: 80 23

    Wysłany: 31 października 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    No możesz się bardzo zdziwić w przyszłości, bo cykle regularne i bezbolesne o nicz6m nie świadczą. Naiwne myślenie tylko wydłuża czas starań.

    Ale przecież Paulinaaa jest pod opieką ginekologa, który chyba wie co robi?
    Mi też gin zlecił tylko podstawowe badania krwi + TSH i prolaktyna.

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

    fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    No możesz się bardzo zdziwić w przyszłości, bo cykle regularne i bezbolesne o nicz6m nie świadczą. Naiwne myślenie tylko wydłuża czas starań.

    Nie ma co straszyć dziewczyny bez podstawnie. Wychodzi sie z zalozenia ze jest młoda i zdrowa bo jednak zdrowe dziewczyny przeważają.
    Dorzucilabym LH i FSH do 5 dnia cyklu, potem estradiol i proga, można jeszcze testosteron i tą resztę tsh ft3 ft4. Nie ma co panikowac i wmawiac sobie chorób od razu.

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos proga, to 7dpo wypada mi w sobotę. Tu w sobotę badan nie zrobię wiec mam iść w piątek czy w poniedzialek jak myślicie?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 31 października 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Nie ma co straszyć dziewczyny bez podstawnie. Wychodzi sie z zalozenia ze jest młoda i zdrowa bo jednak zdrowe dziewczyny przeważają.
    Dorzucilabym LH i FSH do 5 dnia cyklu, potem estradiol i proga, można jeszcze testosteron i tą resztę tsh ft3 ft4. Nie ma co panikowac i wmawiac sobie chorób od razu.

    Ja bym zrobiła jeszcze monitoring, zobaczyła czy mam owulację... bo to też jest ważne.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja bym zrobiła jeszcze monitoring, zobaczyła czy mam owulację... bo to też jest ważne.

    Słusznie.
    Ja myślę ze teraz jest najlepszy czas, przed nami Boże Narodzenie i koniec roku będziemy świętować w dwupaku! :)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ