X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 31 października 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Wyglada obiecująco :) Miałam podobne objawy a temp w 14dpo 37,10. z tego co pamietam :)

    Ineczka a jakieś bóle np. okresowy typowy czy nic?:)

    2cs :)
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 31 października 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tych bólach poznałam ze coś może być na rzeczy.Nigdy mnie przed @ nie bolało,bolących okresow tez nie miałam a w tym cyklu już tydzień przed @ pojawiły się bóle co dla mnie było nowością.Cos takiego jak ból przy hsg, sle oczywisice mniejszy :)

    Agatella88 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 31 października 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja przed okresem miałam raczej takie nic nowego u mnie :) no ale dopóki nie ma okresu to jest nadzieja :) pewnie przez te ciągłe myślenie spóźni mi się :)

    2cs :)
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 31 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZiewczyny ja juz po wizycie.. no wiec na lewym jajniku pecherzyka juz nie widac a w zatoce douglasa jest plyn, gins stwierdzil ze owulacja byla.. tylko tak zaczelam sie zastanawiac, nie powinien zobaczyc w takim razie cialka zoltego? Bo nic nie wspominal i juz sama bie wiem.. jak bylo u Was??

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 31 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dostałam jeszcze wyniki swojego posiewu... Czy to może zagrozić bardzo dziecku? Do gina dopiero idę w piątek... boję się, że bakterie zagrożą ewentualnemu dziecku...
    Wynik:
    - flora saprofityczna obfita (+++)
    - wyhodowano: enterocosus species, e.coli, staphykococus koagulo-ujemny i bakterie z grupy Proteeae. Prawdopodobna kolonizacja pochwy. Nie potrzeba leczenia antybiotykiem.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Życie :-) trochę dystansu i pozytywnej energii przesyłam

    dopóki kobiety uważają takie teksty za śmieszne, dopóty męzczyzni będą uważali, że krzyczenie "fajna dupa" to komplement i co ona chce.

    Uwierz mi, mam dystans do siebie i poczucie humoru :) nie mam tylko przyzwolenia na przekraczanie granic.

    Ale to wątek nie o tym. Co najwyżej o granicach okresu i naszej wytrzymałości ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Agatella, kciuki! wyczuwam II :)
    z tego co wiem, tempka po owulacji w wyniku działania progesteronu utrzymuje się na poziomie ok 37 stopni i wzrasta, dopiero tuż przed okresem jest spadek. u Ciebie rośnie wiec wszystko wygląda super !

    nie u każdego ;) ja mam zwykle przed owu do 36, a po 36,7 maks.

    czy wy macie apki w telefonie? ja mam i ona ładniej jakos pokazuje wykres niż ta tutaj.

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 31 października 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUng jaka madz apke? Ja mam flow

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 października 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie można z 3.11 wypisać ;) dzisiejsza betka sprawiła ze jeszcze o październik zahaczyłam ;)

    Kasiulka90, MARIKA12, Agatella88, MałaMi90, Ikulinka29, patuniek86, Helenka_mała, anecz_kaa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    dopóki kobiety uważają takie teksty za śmieszne, dopóty męzczyzni będą uważali, że krzyczenie "fajna dupa" to komplement i co ona chce.

    Uwierz mi, mam dystans do siebie i poczucie humoru :) nie mam tylko przyzwolenia na przekraczanie granic.

    Ale to wątek nie o tym. Co najwyżej o granicach okresu i naszej wytrzymałości ;)

    Oj trochę przesadzasz. Niuansom rozmów damsko męskim nie trzeba od razu plakietki szowinizmu przybijac. Jak się będziemy stawiać w pozycji ofiary za kazdym niewinnym żartem to pokaże raczej naszą słabość a nie siłę. A świat nie jest czarno bialy SUNG.

    Agatella88, MałaMi90, Fi0lecik, cestlavie lubią tę wiadomość

  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 31 października 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam flow :) w ogóle mam 2 apki plus na stronie tutaj i kazda mi pokazuje inaczej okres.z temperatura to tak myślę że może to być indywidualna sprawa. Będzie dobrze jak dostanę okres nie będę płakać moze dlatego że to dopiero pierwszy cykl starań.

    Narazie to ból brzucha na okres taki jakbym już co najmniej pierwszy dzień okresu miała :(

    2cs :)
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 31 października 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż nie zmienia to faktu że marzę by zobaczyć dwie kreseczki na teście :)

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    2cs :)
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 31 października 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i chyba okresik zawitał :( planie na brązowo :) więc dzialamy dalej :)

    2cs :)
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 31 października 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatella88 wrote:
    No i chyba okresik zawitał :( planie na brązowo :) więc dzialamy dalej :)


    Ojjj, trzymam kciuki za kolejny cykl :*

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsung czy tam sung. Odbieraj sobie to jak chcesz, mam nadzieje, ze nie dawałaś się zbyt często szufladkować i aż boje się myśleć w jakim kręgu mężczyzn się obracasz, bo ostatni raz określenia jakie przytaczasz słyszałam chyba w gimnazjum. Jeżeli jesteś staraczka, to mam nadzieje, ze to hormony ciążowe daje się we znaki a nie PMS :-)

  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 31 października 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ojjj, trzymam kciuki za kolejny cykl :*

    Dziękuję:*

    2cs :)
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 31 października 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można mi tam okresik zaznaczyć i przepisać jak mogę prosić na 28listoada :)

    2cs :)
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 31 października 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    DZiewczyny ja juz po wizycie.. no wiec na lewym jajniku pecherzyka juz nie widac a w zatoce douglasa jest plyn, gins stwierdzil ze owulacja byla.. tylko tak zaczelam sie zastanawiac, nie powinien zobaczyc w takim razie cialka zoltego? Bo nic nie wspominal i juz sama bie wiem.. jak bylo u Was??

    Moze widział, ale ograniczył sie do najistotniejszej informacji :D ja idę w czwartek, ale to bedzie dopiero 13 dc wiec racze do owulacji jeszcze kilka ładnych dni...

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 31 października 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to powiem wam ze mi srednio te starania idą, miało byc co dwa dni a tu nic z tego, padam na twarz i jedyne o czym marze to kołderka pod która wlasnie wskoczyłam :P dobrze ze jutro wolne :D wyspie sie i sie nadrobi :D tymczasem dobranoc! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2017, 22:38

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 31 października 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatella88 wrote:
    Można mi tam okresik zaznaczyć i przepisać jak mogę prosić na 28listoada :)

    załatwione i trzymam &&&&&& za olejny cykl :)


    Terka Gratulacje :)

    Agatella88 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ