X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 10 listopada 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli owu była i nie muszę się już martwić? :)
    Dziewczyny są już też wyniki powtórne nasienia i morfologia skoczyla z 2% na 4% a ilość calkowita 23,4 mln a było 5,5 mln :D wiem że dalej kiepsko ale taka jestem szczęśliwa ze poszło w górę :D suplementy i zmiana diety i o to efekt :) poprawa po 2 miesiącach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2017, 15:12

    MałaMi90, pumka1990, Enii, 1000, Roza86, Helenka_mała lubią tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 10 listopada 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie suplementy? :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 10 listopada 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super informacja ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 10 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi90 salfazin, selen organiczny, kwas foliowy i witamina C1000 :) no i wcinamy pestki dyni i orzechy brazylijskie :). Rzucił mąż też palenie i je więcej owoców głównie cytrusowe :) odrzucił fast-foody :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 10 listopada 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę to wprowadzić u swojego; )

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 10 listopada 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cieszę się bardzo mimo że wiem że rewelacji nie ma ale ważne ze do przodu :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 10 listopada 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia super wiadomości :) :) :)

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ ma przyjść we wtrorek i już aż mnie świerzbi żeby zatestować ale się wstrzymuje bo to bez sensu jeszcze jest

    Roza86 lubi tę wiadomość

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 10 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 to czekamy razem cierpliwie do wtorku :D chociaż ja myślę czy nie zrobić testu w poniedziałek :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 10 listopada 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy sobie wmawiam ale naprawde czuje bol calego podbrzuszabi jajnikow. Wtf ?

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Dziewczyny nie wiem czy sobie wmawiam ale naprawde czuje bol calego podbrzuszabi jajnikow. Wtf ?
    @ albo ciąża :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od tygodnia bolą piersi jak na @ i też nie wiem czy sobie wmawiam czy co

  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 10 listopada 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na @ za wczesnie bo to 3 dni od zalania formy :D

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten czas w drugiej fazie cyklu jest wykańczający czekanie na testowanie obawa przed małpiszonem i jeszcze wyszukiwane wszelkiego rodzaju nawet najmnejszych symptomów wskazujących, że mogło się udać i rośnie Fasolka. Przynajmniej ja tak mam :)

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 10 listopada 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Hej u mnie dziś 32 dc bez małpy i bez testu pozytywnego. Zawsze moje cykle wahały się od 29 do 31 dni max. W poprzednim cyklu w 17 dc byłam już po owulacji, bo na usg zapadal się pecherzyk a cykl trwał 39 dni. W tym cyklu również miałam usg 17 dc bo zmieniłam lekarza i robił usg „od nowa” i mówił ze owulacja była Ok 14 dnia. Czy to normalne, ze faza lutealna tyle trwa? Powinnam zrobić jakieś banaia czy na razie wrzucić na luz? Przed staraniami o dziecko okres regularny, czułam płodny śluz a od 2 miesięcy kiedy się staramy to nic, mim ze nie podchodzę do tego nerwowo. Lekarz mówił, ze o ile długość fazy folikularnej jest ciężka do ocenienia i owulacja nie zawsze jest jak w zegarku, tak ta druga faza jest stała. Wytłumaczcie mi to na chłopski rozum, bo usg pokazuje na 14/15 dc owulacje a miesiączka się spóźnia kolejny cykl :*
    Faza folikularna czyli faza niskich temperatur potem mamy fazę lut.czyli wyższych temperatur.Faza druga jest zazwyczaj stała powinna trwać min 10 dni czyli 10 wyższych temperatur pierwszy jej dzień to dzień owulacji a ostatni to dzień przed @. Jak obserwujesz swoje cykle to będziesz wiedziała kiedy była mniej więcej owulacja i jak długie miałaś cykle. Faza druga powinna trwać min 10 do 16 dni.Mozesz sobie obliczyć ile trwa u ciebie bierzesz długość cyklu na przykładzie poprzedniego twojego cyklu trwał 39 dni- dokładny dzień owulacji pisałaś, ze 17 było już po wiec mogła być 15,16 weźmy 15 dzień czyli 39-15=24 tyle trwała twoja faza lut w tym cyklu. Im dokładniej będziesz znała dzień owulacji najlepiej potwierdzone monitoringiem tym dokładnie będzie Tobie zaobserwować długość drugiej fazy.Wiem, ze krótka faza poniżej 10 dni plus plamienia przed @ mogą świadczyć o problemie z progiem ,ale nie wiem co w przypadku długiej fazy lut jak u Ciebie.cykl powyżej 35 dni jest długim cyklem warto spróbować go skrócić. Ja zaczynałam od 39 dni dostałam Ovarin i cykl skrócił mi się do 28 dni:)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Faza folikularna czyli faza niskich temperatur potem mamy fazę lut.czyli wyższych temperatur.Faza druga jest zazwyczaj stała powinna trwać min 10 dni czyli 10 wyższych temperatur pierwszy jej dzień to dzień owulacji a ostatni to dzień przed @. Jak obserwujesz swoje cykle to będziesz wiedziała kiedy była mniej więcej owulacja i jak długie miałaś cykle. Faza druga powinna trwać min 10 do 16 dni.Mozesz sobie obliczyć ile trwa u ciebie bierzesz długość cyklu na przykładzie poprzedniego twojego cyklu trwał 39 dni- dokładny dzień owulacji pisałaś, ze 17 było już po wiec mogła być 15,16 weźmy 15 dzień czyli 39-15=24 tyle trwała twoja faza lut w tym cyklu. Im dokładniej będziesz znała dzień owulacji najlepiej potwierdzone monitoringiem tym dokładnie będzie Tobie zaobserwować długość drugiej fazy.Wiem, ze krótka faza poniżej 10 dni plus plamienia przed @ mogą świadczyć o problemie z progiem ,ale nie wiem co w przypadku długiej fazy lut jak u Ciebie.cykl powyżej 35 dni jest długim cyklem warto spróbować go skrócić. Ja zaczynałam od 39 dni dostałam Ovarin i cykl skrócił mi się do 28 dni:)

    Dziękuje bardzo za odpowiedz :-) Te 39 to jakiś jedyny przypadek jaki mi się przydarzył, najwiecej miałam 33dc. Jak dostanę miesiączkę, to zacznę mierzyć temperaturę. Ale jestem zielona w temacie, wiem ze codziennie zanim się wstanie z łóżka o tej samej porze. A jakie termometry się najlepiej nadają? Elektronicznym trochę nie wierze ;) I lepiej w ustach czy na dole mierzyć? Bo rozumiem, ze od 1 dnia okresu, wiec chyba lepiej w ustach :-D
    Pozdrawiam

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie z poniedziałkowego testowania jednak nici. To jednak nie była implantacja, tylko plamienia przed @. Dzisiaj przyszedł okres :( :( Więc przed nami 11 cykl starań.
    Coś za szybko ta @ przyszła. Jak poczytałam co pisałaś Ineczka to u mnie ta druga faza trwała 8 dni. Miałam plamienia przez 2 dni, a dzisiaj już krwawienie się pojawiło. W poprzednim cyklu plamienie 5 dni przed @, z tym że wtedy cykl miał 37 dni, a teraz 21 (?!).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2017, 18:26

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex głowa do góry. Może za to będziesz mieć wspaniały prezent pod choinkę :)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chyba kolejny cykl też będzie stracony. 11 grudnia mam iść na badania do szpitala, w 2-3 dc. Okres mam wywołać wtedy Duphastonem. Chyba, że udałoby się jakimś cudem w tym cyklu to wtedy odstawienie Duphastonu po 5 dniach nie wywoła mi tego okresu? Nie wiem jak to działa, brałam go na wywołanie tylko raz.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    U mnie @ ma przyjść we wtrorek i już aż mnie świerzbi żeby zatestować ale się wstrzymuje bo to bez sensu jeszcze jest

    Hmmm... wg mnie wielce prawdopodobne, że test już wyjdzie... Oglądałam sporo wykresów z pozytywnymi testami w 10, 11 dpo!

    Ale czy warto? Stracisz kasę i sporo nerwów. Jak wyjdzie biało to będziesz się stresować, a przecież za dwa dni mogą być już dwie kreski. A jak wyjdą dwie kreski to za dwa dni też wyjdą ;)

    Ja osobiście czekam do dnia spodziewanej miesiączki i tym sposobem nie zrobiłam żadnego testu, haha. Ale mam zakusy masochistyczne. Wyznaję zasadę, że wyczekiwane lepiej smakuje ;)

    A tak na serio to robię testy, jak chcę się upewnić, że nie jestem w ciąży, kiedy np. chcę się napić. Podobno pierwszy okres po zajściu w ciążę może się pojawić...

    3jgxikgnd94s7ub1.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ