X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorupski mi robił laparo i histero

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie chodziłam rok do niego...jestem mu wdzięczna za to, że wykrył mi polipa i skierował do szpitala i na tym koniec...reszty nie skomentuję...ale słyszałam, że jest dobrym chirurgiem...:)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Hipisiątko trzymam kciuki za operację!
    czytam na bieżąco ale jakoś wenę straciłam do pisania.....
    oczywiście jest powód....
    z mojej ciąży chyba nic nie będzie...
    robiłam betę 25 sierpnia i 976 a po 48 godzinach przyrosła o 15% na 1126.
    wizytę mam w poniedziałek o 17.30.
    jutro powtarzam betę.
    jestem załamana, zła, rozczarowana.... nie wiem nawet jak mam opisać swój stan...... a było tak pięknie.... całe 16 dni cieszyłam sie ciążą!!!
    i dupa.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Kamilka mam nadzieje ze jeszcze skoczy beta i będzie oki . Nie trać wiary.

    Hipisiatko jak poczucie?

    próbuję... ale jest ciężko!
    i jeszcze tsh mi skoczyło w ciągu dwóch tygodni z 1,29 na 3,2 mimo dużo dużó zwiększonej dawki...
    może to wina tarczycy???

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam do dr tkaczuk wczoraj. i wiem że miała pacjentki z czwartku i z poniedziałku i nie dobierała. napisałam jej sms że może cos sie da jeszcze zrobić na szybko żeby tą bete zatrzymać. i odpisała żeby powtórzyc jeszcze betę i byc spokojną i przyjechac na wizyte tak jak jesteśmy umówione w poniedziałek. a do endo dzwoniłam dzis (miałam wczoraj ale mnie ta wiadomość zwaliła z nóg) i sporo mi jeszcze zwiększyła dawki leków na tarczycę.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • ja...) Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czy ktos mi podpowie gdzie przyjmuje dr Joanna Tkaczuk-Włach?
    czy przyjmuje prywatnie i czy mozna dostac sie do niej szybko?
    jestem z okolic Lublina

    iwona
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dziewczyny byłam dziś u dr Joanna Tkaczuk-Włach.
    I zdaje relacje:

    Jeśli chodzi o podejście to widać zainteresowanie przypadkiem, zrobiła wywiad bardzo szczegółowy. Super miła nie była, ale to nie o to chodzi:)
    Zupełnie inny pogląd co do wyników mojego męża, powiedziała że nie są złe. I wypytała dokładnie o niego, o jego tryb życia, o przebyte ostatnio choroby itp... mówiła, że USG nie jest konieczne przy jego przypadku bo nic nie wskazuje z wyników aby było źle. Przepisała mu Poxeed plus, kwas foliowy, salfazin,wit C, wit E. I powiedziała że na te wyniki mogła wpłynąć gorączka która miał jakiś czas temu, zwłaszcza że wcześniejsze były dobre.
    Co do mnie to zainteresowała się moimi wynikami TSH, i powiedziała że musze je powtórzyć (choć nikt więcej nie widział w moim wyniku zastrzeżeń) Jutro musze zrobić TSH i toxoplazmoze IgG, i IgM. Przepisała mi dodatkowo acard, infolic, femibion natal, jeśli po 3 miesiącach nic nie będzie to znów stymulacja CLO.

    Dla męża to ważne, że może faktyccznie nie są takie złe te wyniki (psychika) i że jak narazie nie będzie musiał powtarzać USG jąder (miał pare lat temu i nie wspomina tego jakoś dobrze)

    No zobaczymy co z tego będzie, ale widać, że chce jej się chcieć, aczkolwiek oschłość pomimo uśmiechu da się wyczuć. Ale przy tym zawodzie to chyba normalka, oby była skuteczne:)
    a to byłas prywatnie?
    czy na nfz?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    ja mam pakiet z PZU - więc prywatnie.
    przepraszam że cie tak wypytuję. ale gdzie dziś u niej byłaś? w żagiel-medzie?
    miałam nadzieję że mnie dziś lub wczoraj jednak przyjmie... ale nie zaproponowała tego...
    i dlatego sie dopytuję...

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
    Hipisiątko - trzymaj się. Płacz to nie powód do wstydu.

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przepraszam ze wcinam się w rozmowę mam pyt poniewaz wczoraj byłam u endo i Pan doktor zadzwonił do Pani doktor Włach rozmawiał na mój temat czy mogę przyjechac do niej i Ona powiedziała zebym zgłosiła sie 9 wrzesnia w wojskowym i teraz moje pyt czy ja musze dodatkowo w rejestracji sie zapisywać czy odrazu isc na 1 pietro i czekac na swoja kolejke bede wdzięczna za odpowiedz bo bede u Pani Doktor pierwszy raz wiec boje sie zeby na pierwszym spotkaniu od razu nie zdenerwowac Lekarza Dziękuje za wiadomośc
    Hipisiątko i Kamilka bardzo mocno trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Witam przepraszam ze wcinam się w rozmowę mam pyt poniewaz wczoraj byłam u endo i Pan doktor zadzwonił do Pani doktor Włach rozmawiał na mój temat czy mogę przyjechac do niej i Ona powiedziała zebym zgłosiła sie 9 wrzesnia w wojskowym i teraz moje pyt czy ja musze dodatkowo w rejestracji sie zapisywać czy odrazu isc na 1 pietro i czekac na swoja kolejke bede wdzięczna za odpowiedz bo bede u Pani Doktor pierwszy raz wiec boje sie zeby na pierwszym spotkaniu od razu nie zdenerwowac Lekarza Dziękuje za wiadomośc
    Hipisiątko i Kamilka bardzo mocno trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze

    Idź od razu na 1 piętro, najlepiej do sekretariatu, który jest pod koniec korytarza po prawej stronie, tam powiedź miłej pani sekretarce, że jesteś umówiona do pani doktor. Do rejestracji nie masz po co iść, bo doktor w środy nie przyjmuje w poradni, więc dziewczyny z rejestracji mogłyby Ci udzielić błędnych informacji.


    Kamilka trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Nie denerwuj się, bo w ten sposób możesz sobie tylko zaszkodzić.

    Hipsiątko trzymaj się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 17:13

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioweczka bardzo dziekuje za cenne wiadomości zabiorę wszystkie dokumenty mam nadzieje ze mi Pani doktor pomoże

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    vioweczka bardzo dziekuje za cenne wiadomości zabiorę wszystkie dokumenty mam nadzieje ze mi Pani doktor pomoże

    Nie ma za co :)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko dobrze, że już po wszystkim. Obyś szybko do siebie doszła. Mówił coś dr po operacji?
    Kamilka dawaj znać, ale na pewno będzie dobrze, kiedy powtarzasz betę?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko trzymaj się <3
    Kamilka - wierzę, że wszystko dobrze się skończy!!!

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni, czy dr robiła Ci USG? Jaki jest u Was problem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 08:11

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja juz po wszystkim ciężko jest ale daje rade

    A co masz nie dawać rady jak silna babka jesteś :), nie daj się i wracaj szybko do siebie :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    ja mam pakiet z PZU - więc prywatnie.
    Marleni pakiet PZU działa też w Żagiel Medzie?!!! A ja myślałam, że żeby dostać się do dr Tkaczuk muszę liczyć się ze sporym wydatkiem. Jakbym mogła na mój abonament to byłoby świetnie!

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Hipisiątko super że już po. Wracaj do zdrowia!!!!
    Dziś powtorzyłam betę może wynik jeszcze dziś będzie. Powtórzyłam jeszcze progesteron i tsh. U mnie z tą tarczycą to jakieś cyrki. Po tym jak dowiedziałam się że ciąża od razu tel do endo i mi zwiększyła dawki leków. I mimo tego po dwóch tygodniach tsh urosła z 1.29 na 3.2.
    I znowu zwiększone dawki.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja juz po wszystkim ciężko jest ale daje rade

    Trzymaj sie i aby do domu!

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    hchyflw14swai9ho.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ