X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dzięki Marleni. Mi się zapaliło światło w tunelu. Jestem pełna nadziei.
    a Ty masz już tą @?
    Też czekam na jakieś rewelacje od Was, a nikt nie szykuje się do testowania?

    Mówię oficjalnie może w końcu się zmuszę - idę pakować się do przeprowadzki. Jak będę na forum to mnie pogoncie;)


    Ja się szykowałam do testowania, ale moja temp. leci sobie w kulki i pewnie na dniach mnie @ zaskoczy i nie zdąże zatestować;)


    Zakupów ubraniowych NIENAWIDZE to jest dla mnie kara, za to mój mąż może latać po sklepach 10h:)


  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczynki,

    Wypizdow na dworze faktycznie nieziemski - wczoraj było spokojnie, nie wiało, głowa mnie nie bolała a dziś znów zmiana pogody i znów łeb napiepsza :(

    MARLENI, Ty też masz ten paskudny nałóg co Lady? Rzucić w pizd* a już!

    Więc tak, jestem po usg ...
    I .... rozpękłam ... wczoraj ... A powinnam jutro ...
    No cóż, bywa, Tak się tylko zastanawiam czy pecherzyk był na tyle dojrzaly żeby zafasolkować. W czwartek mial 17mm a w piatek bylo buumm, doszlo pewnie z 2mm. Dr mowil ze wszysko jest ok. Ale ja mam tam swoje watpliwosci... Endo 10mm i plyn w zatoce duglasa. A tak się rano zastanawiałam, czemu mi się temp. sporo podniosła?

    Także dziewczynki: proszę teraz o kciuki za moją fasolinkę ☺☺☺

    lady_pink, viowieczka, Marleni, Wedmoczka lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Mam tylko nadzieje, że od czwartku ostro działałaś?? Dla pewności popraw <3 jeszcze dzisiaj :D

    A co właściwie oznacza ten płyn w zatoce douglas'a? To dobrze jak on jest?

    Oj działałam, Kochana, działałam :D :D :D ale oczywiście dziś jeszcze poprawię ❤❤❤

    A że obecny jest plyn w zatoce to ok. Jest to plyn z pęcherzyka który po pęknięcie wylał się i uwolnilo się jajeczko.

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    U mnie też będzie szybciej owu niż ja sobie założyłam. Do tego SPA napewno nie dotrwam :/ Tylko mi ono samo nie pęknie, więc będę się kłuć zapewno we wtorek/środę :)

    No to powodzenia na kolejnym usg ☺☺☺

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 listopada 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to śniło mi się dzisiaj, że urodziłam dzieciaczka ☺☺☺
    Mam nadzieję ze to dobry znak ☺☺☺

    Marleni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja ale mega w***na

    Chyba zamienię tego Palacza na Wiktora...

    No więc dziś teższukał i szukał moich jajników a jak już znałazł to przez brzuch(!!!) stwierdził że pewnie w tym cyklu be z owu bo skoro w 13dc są pęcherzyki w prawym: 7mm i 4,9mm a w lewym :5,2 i 4,2 to raczej bez szans na owu.

    W poprzednim monicie w pon miałam w prawym jeden o średnicy 7,6 mm - już sama nie wiem...wymiary mięśniaka też mniejsze niż zawsze podawali mi...

    tylko endo trochę sie poprawiło bo dziś 6,5mm

    teraz tylko myślę mam jeszcze jedno skierowanie na USG iść jeszcze w przyszłym tyg do Wiktora, czy już odpuścić ten cykl??? Co sądzicie??

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Elena,ja bym poszla jeszcze do kogos innego. We wczesniejszych moich postach opisywalam moj jeden cykl ze kazdy dochtor mowil co innego i co monitoring to mi sie pecherzyk zmniejszal,a u palacza zaczelam w 10 dc od pecherzyka 25 mm !? A w 13 dc juz mialam 22 mm - no cud !!! Na odpierdziel robi te usg .....

    no to akurat potwierdzam bo u Palacza mój męsniak zaczął się cudownie zmniejszać jak przez tyle lat robił się większy...no że akurat on ma problem ze znalezieniem jajników...cała reszta jakoś z tym nie miała problemu...

    chyba sie zapiszę do tego Wiktora tylko nie wiem na kiedy dziś 13dc na poniedziałek czy środę??

    P.S Zapisałam się na 18:00 na poniedziałek do Wiktora

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 14:34

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Elena zapisz się i na poniedziałek i awaryjnie na środę. Jeśli nie będzie już do niego miejsc do zapisz się do dr Szafranka (mi go Wiktor polecił na piątek bo wtedy nie będzie Wiktora)

    ale ja już nie będę miała skierowania na środę jedno mi zostało:( a na wizytę do Wiktora tez nie ma szans najbliższy termin na 25.11

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 15:18

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Hmm ale jesteś zapisana do dr Wiktora na poniedziałek więc wysęp od niego skierowanie :) On jest naprawdę super gość i nie robi żadnych problemów :)

    I uprzedzę Twoje obawy - wiem, że jesteś wpisana na USG a nie na poradę, ale jak pójdziesz do niego na USG i poprosisz go o skierowanie to on coś zaradzi :) Albo każę Ci szybko pójść do rejestracji i zapisać się na już na poradę albo z pokoju USG Ci wypisze skierowanie :)

    Dzięki tak zrobię o ile będzie widział potrzebę kolejnego monitu poproszę o kolejne skierowanie...

    a brałaś do niego jakieś wyniki jak byłaś pierwszy raz?? bo ja tak się zastanawiam może do niego jako lekarza chodzić...pracuje w jakimś szpitalu np sama już nie wiem bo ta moja dr to chyba tez nie za bardzo jak jej kolega Palacz

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    ale Elena już się zapisz do tego Szafranka na środę, żeby się później nie okazało, że też nie będzie miejsc :)
    A skierowanie na bank da Ci Wiktor :)
    Jeśli jakimś cudem nie wypali, to ja mam w środę na 19.30 więc pójdziesz ze mną i powiem dr Wiktorowi, że koniecznie musisz się przed nim otworzyć :)

    do Wiktora są miejsca na środę np 18:40 :)zapisuję sie namówiłaś mnie :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Nie wiem czy pracuje w szpitalu :( moja gin dr tkaczuk też nie pracuje :( ale o to się będę martwić jak już będę zafasolkowana :)
    Ja na pierwszą wizytę poszłam z polecenia dr tkaczuk więc on mnie nie chce jako swojej pacjentki :) ale i tak pokazałam mu moje wszystkie badania i powiedział to samo co dr tkaczuk więc jestem spokojna :)

    już doczytałam na znanym lekarzu że pracuje na Kraśnickiej w szpitalu :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    A no widzisz ;)
    Już długo kombinuje z dr wiktorem i nigdy nie było sytuacji że się coś skrzywił albo nie chciał pójść na rękę ;)

    Myślę że jako lekarz prowadzący będzie dobry :)

    no może od niego dało by się dostać skierowanie na hsg do szpitala bo muszę to w końcu mieć a może tez mnie skieruje na badania do szpitala ??

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co się zastanawiać trzeba powiedzieć ze przychodzę do niego po ciąże bo mamy takie postanowienie z kolezankami...i ma zrobić wszystko by tak było :) tym bardziej ze ja tez lubię winko czerwone ...więc niech działa :)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • margaretta Przyjaciółka
    Postów: 88 47

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz mialam sie zbierac po test ale nie siadlam ooo nie dam sie

    matylda
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Pracuje na Krasnickich i Szafran tez,na początku do niego chodzilam. Szału nie ma, nie widział wodniaka chociaż byłam na usg gin a nie owulacyjny.

    ale Szafran nie widział czy Wiktor??

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretta a który masz dc?

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Szafranek

    to dzięki za info wybiorę się jednak do Wiktora bo same dobre opinie o nim czytałam no i dziewczyny chwalą :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 listopada 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, obecnym i nieobecnym ☺☺☺
    Bo coś czuję, że w ten niedzielny poranek to część jeszcze spiochaczy ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2015, 09:53

    Marleni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 15 listopada 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    ja już zwlokłam się z łóżka i siedzę z kawką...pogoda taka że leżał by człowiek pod kocem z kubkiem herbaty i kompem...i chyba tak zrobię :)

    Miłego dnia :***

    Marleni, hewa81 lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Nigiel Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 15 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich zgromadzonych na tym forum :) Dopisuje się. Jestem jak Wy z Lubelskiego, to mój 4 cykl starań :D

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ