X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    Oczywiście kochana,Twoje teraz za to razy dwa!!!!!

    X2 czyli za mnie i za fasolkę? To dla wszystkich dziewczynek tu obecnych x2 ❤❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 22:40

    lady_pink, Marta29, Marleni lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    X2 czyli za mnie i za fasolkę? To dla wszystkie dziewczynki tu obecne x2 ❤❤❤❤
    Ok,wchodzę w to! Nie wiem czy rano wstanę ale co tam.....

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady,rozwaliłaś mnie!!!! :D :D :D

    lady_pink lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja jestem już w 9dc i wyżłopałam 6 flaszek :) Wpieprzyłam 3 paczki migdałów a endometrium jest tylko w normie :)

    Eeee..... szacun :D
    Że mnie to taka alkoholiczka ze hej ... I tak się M. dziwi, że tyle poszło. Ale endo mam całkiem niezle, a czy to zasługa wina, to nie wiem, ale niech będzie ze tak ....

    Marleni, lady_pink lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dziewczyny za dużo wina nie można,bo zakwaszacie sobie śluz ;) pisze tak z dorywki bo na telefonie,a to wyzwanie dla mnie

    O to dobrze wiedzieć...
    Marleni, a ja myślałam ze Ty już odleciałaś do łóżeczka... do mężusia pobaraszkować ;)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dziewczyny za dużo wina nie można,bo zakwaszacie sobie śluz ;) pisze tak z dorywki bo na telefonie,a to wyzwanie dla mnie
    No,dobrze kochana że tu zajrzałaś. Bo tu rozpusta się szykowała :)
    A tak na poważnie-czasem mam taką ochotę napisać coś korzystając z telefonu i odpuszczam,bo się najzwyczajniej w świecie albo nie udaje,albo to za długo trwa! Dorwałam laptopa i proszę-istne szaleństwo!!!!

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o baraszkowanie ... to spadam do pytonga mego, bo ovu się zbliża i trza działać :D :D :D :D :D :D :D :D

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale rozpisałyście się :)

    jutro poczytam sobie...czas męża z molestować a z rana do dr idę ...więc zazdroszczę wam sobotniego spania do południa...

    dobrej nocki kochane :*

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Nawet bardzo dobrze wiedzieć, bo pewnie ja już mam tak kwaśny, że włożenie palca do fredki a potem do oka mogłoby skutkować wypaleniem spojówki :) Kończę z winem! Definitywnie :)

    No nie mogę... wymiatasz Lady, normalnie posikalam się i poplakalam jednocześnie

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poryczałam się ze śmiechu!
    No laseczki,meczyk się skończył,wygraliśmy więc radosne żołnierzyki czekają :D
    Lecę do małża kochane!!!!! Dobrej nocki <3

    lady_pink, hewa81, Wedmoczka, Marleni lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Ale rozpisałyście się :)

    jutro poczytam sobie...czas męża z molestować a z rana do dr idę ...więc zazdroszczę wam sobotniego spania do południa...

    dobrej nocki kochane :*

    Ja też z rana idę, także też sobie nie poleniuchuje. Powodzenia i miłej randki z mężem ❤❤❤

    Marleni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 listopada 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk jest tam kto?

    U mnie chyba już po owu i tak się zastanawiam czy brać luteine czy poczekać?

    Lady, ładnie rośnie jajo teraz na pewno pęknie i będzie idealne do fasolkowania.

    Uciekam do pracy, miłej soboty. Znowu będe miała zaległości jak wrócę.

    Marleni lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Mój M. tez dopiero ma zamiar zrobic to badanie, ale moj dr polecil mi luxmed i od razu badanie rozszerzone (stwierdzil ze nie ma sensu robic podstawowego). Koszt to 140 zł i trzeba się umowic.
    Kochana słyszałam, że luxmed to akurat najgorsza opcja na badania nasienia, bo nie robią od ręki i są niedokładne wyniki. Kilka razy o tym czytałam.
    Mój robił w Ovum rozszerzone, wyniki tego samego dnia, trzeba wcześniej umówić, chyba też ccoś ok 140 zł.

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co już po imprezie, kacujecie;)

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 listopada 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kochana słyszałam, że luxmed to akurat najgorsza opcja na badania nasienia, bo nie robią od ręki i są niedokładne wyniki. Kilka razy o tym czytałam.
    Mój robił w Ovum rozszerzone, wyniki tego samego dnia, trzeba wcześniej umówić, chyba też ccoś ok 140 zł.

    Hej Magdziulla,
    Dzięki za info. Przemyśle sprawę z luxmedem i pewnie wybierzemy się do innej placówki.
    Wczoraj wieczorem działo się na forum, oj działo, poszłam spać z bananem na gębie☺
    Ja się teraz zbieram na monitoring, ale jakoś dziwnie jest. Niby ovu powinna być jutro, a wczoraj jajcory mnie strasznie męczyły, że hej. No i dzisiejszy skok temp dziwny. Ale ... co będę gdybac, za godzinę wszystko się wyjaśni.
    Spokojnej soboty☺

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 listopada 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Hej, ja jestem w Wawie. Czytam Was,ale sama nie mam o czym pisać, bo nic się nie dzieje. To dobrze :). Dzisiaj mam w planach zakupy i oglądanie rzeczy do domu. Przeglądałam ta listę badań i to jednak nie będzie aż takie drogie wiec zrobię w luxmedziw. Moja miejscowość jest mała i jak pójdę do rodzinnej to zaraz wszyscy będą wiedzieli. Kusi mnie żeby się komuś pochwalić,ale muszę wytrzymać jeszcze 2 tyg do następnego usg. Bardzo dużo piszecie i ciężko mi nadrobić.

    Hej Kochana,
    Jeszcze zdążysz się pochwalić ☺ komu trzeba. Trzymaj się cieplutko i owocnych zakupów.
    Pozdrawiam ❤❤❤❤

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia najlepsze teraz przed Tobą:)

    Wiecie Dziewczyny wszystkie moje wyniki wskazują jednak na niedoczynność tarczycy. I jak czytam jak wiele ona daje objawów stosunkowo niewielkich, których w życiu bym z tą chorobą nie powiązała (tylko jak to się mówi, taka moja natura) ale utrudniających życie, to jestem pełna nadziei, że jak to wyreguluję to nie tylko zajdę, ale też dużo się poprawi w moim życiu.
    Taka dygresja musiałam to napisać, mam nadzieje,ze żże dr Tkaczuk we wtorek mi to potwierdzi.

    hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 14 listopada 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Ja staram sie obudzić i zaraz mam się zbierać na monitoring...ale jestem śpiąca masakra...potem zakupy...a jak wrócę to znów będę miała duuużo lektury...

    Miłego dnia :*

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Marleni. Mi się zapaliło światło w tunelu. Jestem pełna nadziei.
    a Ty masz już tą @?
    Też czekam na jakieś rewelacje od Was, a nikt nie szykuje się do testowania?

    Mówię oficjalnie może w końcu się zmuszę - idę pakować się do przeprowadzki. Jak będę na forum to mnie pogoncie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mam plan, jeszcze mam msc, ale to pewnie szybko zleci.
    Marleni znam ten ból ja w moim 1szym msc starań tak się stresowałam, że przedłużyłam sobie cykl do o ile dobrze pamiętam chyba 43 dni. Ja jedna wiem co się w mojej głowie wtedy działo. Także współczuję. Pomogło odstresowanie;)

    Marleni lubi tę wiadomość

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ