X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informację o temacie na forum :) póki co będę się trzymała mojej pani doktor.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena85 wrote:
    Mona M a na zmniejszenie tego progesteronu nic innego nie ma jak tabletki anty? Nic Ci lekarz nie mowil? Kurcze jakos nie mam ochoty wracac do antykoncepcji, jesli sie okaze to co u Ciebie to juz calkiem sie zalamie, ja do tego mam jeszcze podwyzszona prolaktyne :-(
    Mi powiedziała, ze nie ma innego wyjścia i że inaczej nie zbije progesteronu.
    Ja już się oswoiłam z tą sytuacją i odpoczywam psychicznie.

  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz, a ze mna nie wiem co sie dzieje dzis mam 29 dc a sutki mnie bola od kilku dni, mam gladka twarz bez zadnych krost a zawsze mialam przed okresem, a niby w 11 dc lekarz stwierdzil ze owulacji nie bedzie a znowu tego co pamietam w 15 dc strasznie mnie bolaly jajniki, juz ssama nie wiem moze ta owulacja byla. A z drugiej strony ta podwyrzszona prolaktyna i progesteron. Jak myslicie cos jest na rzeczy??czy to tylko moje wymysly

    Marzena85
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ilu dniowe masz cykle?

    neomi34
  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    31 takze jeszcze poczekam

    Marzena85
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to już test możesz robić bo pewnie by coś może już wyszło jakby się udało :)

    neomi34
  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wiem ze moglabym zrobic, eh boj sie znowu rozczarowania, chyba wiesz jak to jest robisz test serce bije mocniej a jak zobaczysz jedna kreske nadzieji juz nie ma. Jak w pon nie przyjdzie to zrobie oczywiscie dam znac, chyba ze mnie cos wczesniej podkusi:-) jakos mi sie w to wierzyc nie chce ze moglbyby byc dodatni, a moze natura mi jakiegos psikusa zrobila zeby sie wyluzowac i na troche odpuscic i rzeczywiscie w tym cyklu odpuscilam i nawet o tym nie myslalam, kto wie.
    Dam znac jak zrobie:-)

    Marzena85
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki wiem jak to jest te chwile czekania a potem..ale trzymam kciuki i mam nadzieję, że się uda:)

    neomi34
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny, dopisuje się do grona staraczek z Lubelszczyzny

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj:)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć witaj.
    U mnie już 37 dc. Drugi dzień bez luteiny. Mogłaby już ta @ przyjść, bo im szybciej tym lepiej. Ale nie... bo teraz na złość nie przyjdzie.

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena85 ja tez sie zbuntowalam i nie robie juz testow ciazowych. Za duzo to ksztuje nerwow ogladanie za kazdym razem jednej kreski. Jak myslicie czy owulacja mogla byc jak nie mialam skoku temperatury? Sluz plodny byl jak zwykle i plamienie okolo owulacyjne a skoku temperatury nie bylo.

  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozdrawiam woj. lubelskie, ja też z niego ale 100 km od Lublina


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może coś powiecie co warto brać na obniżenie przeciwciał ATPO?

    neomi34
  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny niedawno zrobilam test, wyszly dwie kreseczki:-) to jest jakis cud, jestem taka szczesliwa, jestescie pierwsze, nawt maz nie wie bo w pracy:-)mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

    lovely, kasiaiic, Mona_M, Lemon_drop lubią tę wiadomość

    Marzena85
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam !!!!GRATULACJE!!!super bardzo się cieszę i w głębi serca tak myślałam a Ty nie chciałaś robić testu. Teraz uważaj na siebie:)

    lovely lubi tę wiadomość

    neomi34
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kochana!!!!! Na pewno wszystko będzie dobrze MUSI BYĆ DOBRZE!☺

  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochane, bede na siebie uwazac:-)jestem szczesliwa a z drugiej strony sie zastanawiam jak to sie stalo, mialo nie byc owulki a tuasz taka niespodzianka, teraz za was trzymam kciuki i zycze powodzenia wam tez sie kiedys uda:-)

    Marzena85
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena85 GRATULACJE!!! :)

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podeslij nam ciazowego wiruska! :)

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ