X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • mihito Koleżanka
    Postów: 60 30

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenko ależ niespodzianka! Super, wielkie gratulacje!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenko - już wiadomo skąd ten wysoki progesteron. Gratuluję :)

  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki niestety wyladowalam w szpitalu, w niedziele dostalam silnych boli brzuha kolo pepka, prawie nocy nie przespalam a w pon. dostalam taki silny skurcz na samym dole a do tego potworny bol krzyza. Plakac mi sie chcialo, maz zawiozl mnie na lubartowska,zrobiono mi usg ale ni jeszcze niebylo widac, i podobno bylo to przestulowanie jajnikow. Nie wiem co sie stalo zrobiono mi bete na szczescie powyzej 700 czekam do czwartku i powtorka. Mam nadzieje ze sie wszystkouspokoi. Jeszcze mni miesni brzuha bola ale juz jest lepiej. Trzymajcie kciuki:-)

    Marzena85
  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki za bledy pisze z telefonu

    Marzena85
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze;) a czego akurat lubartowska? masz lekarza prowadzącego który akurat tam pracuje?


  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby jest ale i tak go zmienie, poprostu tak wyszlo, trzeba bylo szybko myslec

    Marzena85
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:30


  • mihito Koleżanka
    Postów: 60 30

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenko trzymam kciuki, na pewno będzie ok.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastała cisza jak makiem zasiał :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka jak się czujesz? mam nadzieje, że wszystko w porządku.

    neomi34
  • Marzena85 Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim przepraszam ze nie pisalam, ze mna juz wszytko w porzadku, dzis wrocilam do domu. Nasze malenstwo ma 9mm:-) ale nie bilo jeszcze serduszko za wczesnie poprostu bylo usg zrobione. Biore duphaston i nospe bralam w szpitalu bo troszke brzuszek pobolewa i w sumie nie pytalam czy moge nadal, jak myslicie?oglnie juz dobrze i mam nadzieje ze tak pozostanie. Zycze wam spokojnych i wesoluch Swiat Bozego Narodzenia oraz prezentu taki jak ja dostalam :-)pozdrawiam was goraco

    Marzena85
  • Niespodzianka Koleżanka
    Postów: 57 51

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam prośbę, temat jest dla mnie bardzo ważny, proszę te z was, które mogą go jakoś przełknąć nawet bez poparcia i oddać swój głos na moje pytanie. Nie mam możliwości uzyskania odpowiedzi w inny sposób.
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/przebyta-aborcja-a-starania,5492.html

  • weronq Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, dołączam do was i mam pytanie- leczyła się może któraś z was u dr Barczentewicza z Czechowskiej ? Macie jakieś opinie ?

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:30


  • weronq Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki.. :) Ja byłam u niego 2 razy ale chciałam poznać jeszcze jakieś opinie, na pewno jest bardzo dokładny jeśli chodzi o badania i rozpoznanie...;)

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:30


  • weronq Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę do niego bo mam pcos, staramy się o dziecko i oczywiście nic. Pierwsza wizyta to bardzo szczegółowy wywiad, choroby przebyte, choroby (jeśli taki to jakie? rak, cukrzyca itd)w rodzinie, jeśli ktoś ma jakieś wcześniejsze badania może pokazać( ja miałam usg, cytologię). zleca mnóstwo badań( miałam 13)np poziom hormonów, krzywa cukrowa, prolaktyna itd, można je zrobić u niego ( u mnie wyszło ok 300 zł, poszczególne badania od 10 do 80 zł), miałam też usg dopochwowe u niego w gabinecie. Wizyta to 100, za usg 60. Jestem dość zadowolona ale chciałabym wiedzieć czy faktycznie jest taki dobry...

  • weronq Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badania zlecił mi już na pierwszej wizycie.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby spełniły się Wam Wasze marzenia te Świąteczne i te wszystkie :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu ktoś jeszcze :(

    neomi34
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ