X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    Neomi witaj ponownie wśród nas :)

    Witaj :) co słychać?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Witaj Naomi fajnie ze jesteś mamy tego samego.doktorka jaki ma.on plan na Ciebie?
    Hmm powiem Ci, że wystawił mi skierowanie na laparoskopię bo 3 lata temu miała zabieg laparoskopii po raz drugi i teraz chce sprawdzić czy tam jest wszystko ok. Niby hsg u niego robione wyszło ok ale jakoś nic się nie udaje. Więc stwierdził, że na inseminację nie chce mnie naciągać tylko sprawdzić i wtedy albo inf albo inseminacja.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm u mnie robił już dwie insem ale chyba bezskutecznie jutro idę na betę... Boje się strasznie rozczarowania i doktorek nie ma na mnie pomysłu i wymyśla insem a jak nie wyjdzie laparo a Kochana kiedy masz ją mieć?

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    hej.
    Lady powodzenia!!!!!!!!!!

    ciekawe co u Neomi?
    Dawno się nie odzywała.

    Kamilka Kochana dzięki :)) wróciłam musiałam odpocząć bo już myślałam, że oszaleje :(każda obok mnie zachodziła a ja nie :(

    Kamilka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Też ostatnio znów myślałam o Noemi gdzież ona się podziewa. Mam nadzieje że u niej wszystko oki :)

    Kamilka robiłaś badanie na mutacje mthfr ?

    :* dzięki, podziewałam się w pracy, w domu z samymi problemami ale brakowało mi Was okropnie i odważyłam się wrócić. Choć nie powiem już nie wierzę, że kiedyś w końcu uda mi się zostać mamą :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Hm u mnie robił już dwie insem ale chyba bezskutecznie jutro idę na betę... Boje się strasznie rozczarowania i doktorek nie ma na mnie pomysłu i wymyśla insem a jak nie wyjdzie laparo a Kochana kiedy masz ją mieć?

    A miałaś hsg u niego? Idę do niego, bo nie mogę się tam dodzwonić i umówić :(
    u mojej szwagierki zadziałała inseminacja za pierwszym razem po dwóch latach starania i teraz już jest w 5 miesiącu :) a wyniki szwagra były bardzo kiepskie.

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A duże masz te Tsh? ja też z tym tsh mam rewelacje ale jakoś ostatnio w miare stanęło w miejscu :)
    We wrześniu miałam 3.26. W listopadzie ok. 2,110. W styczniu idę do endo.

    U mnie dokladnie tak samo, wszystkie znajome w ciąży albo na macierzyńskim, albo po macierzyńskim. Zaraz będą święta, wszyscy będą mi życzyć dziecka i znowu będzie dół i ryczenie.

    neomi34 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A miałaś hsg u niego? Idę do niego, bo nie mogę się tam dodzwonić i umówić :(
    u mojej szwagierki zadziałała inseminacja za pierwszym razem po dwóch latach starania i teraz już jest w 5 miesiącu :) a wyniki szwagra były bardzo kiepskie.
    Kochana to mnie pocieszylas
    Więc wierzę dalej w doktorka nie drożność miałam robioną w Top Medicalu u innego lekarza no ja do doktorka.muszę.na wtorek się.zapisać :-)

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Cześć dziewczyny :) dawno mnie tu nie było ale musiałam trochę ochłonąć odpocząć i zastanowić się co dalej. Do pani doktor Tkaczuk jakoś przestałam chodzić bo po ostatniej wizycie i standardzie, który mi zalecała co miesiąc stwierdziłam, że szkoda czasu. Pan doktor Stettner opiekuje się spoko więc u niego pozostanę :) a co tam u Was moje drogie?
    Halo! Neomi!
    Cudnie że się odezwałaś! Dobrze że nie wierzysz w ciążę swoją ;) to trochę znaczy że odpuściłaś. Ja w nią wierzę. I zobaczymy że coś z tego będzie hehe he!!!!

    neomi34 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Kochana to mnie pocieszylas
    Więc wierzę dalej w doktorka nie drożność miałam robioną w Top Medicalu u innego lekarza no ja do doktorka.muszę.na wtorek się.zapisać :-)

    Ja właśnie śmigam do niego na 17:40 na Chodźki :) chodzę bo go lubię za szczerość. Jedyny, który nie chciał naciągnąć mnie na kolejną inseminację. Zresztą od mojej szwagierce pomógł a starali się dwa lata po pierwszym dziecku i to po pierwszej inseminacji. Więc moim zdaniem jest szczery kiedy coś mówi :)

    Bas1990 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    We wrześniu miałam 3.26. W listopadzie ok. 2,110. W styczniu idę do endo.

    U mnie dokladnie tak samo, wszystkie znajome w ciąży albo na macierzyńskim, albo po macierzyńskim. Zaraz będą święta, wszyscy będą mi życzyć dziecka i znowu będzie dół i ryczenie.

    Dotek a Ty podejdź do tego tak, że jak się w końcu uda to będzie to najbardziej ukochane dzieciątko niż inne :)Będzie to cud, którego nam wszystkim życzę Kochane :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Noeemiii :)))))))))))))))

    Jak miło Cie widzieć :***

    Cześć Marleni :* a Ty jak tam się miewasz?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Halo! Neomi!
    Cudnie że się odezwałaś! Dobrze że nie wierzysz w ciążę swoją ;) to trochę znaczy że odpuściłaś. Ja w nią wierzę. I zobaczymy że coś z tego będzie hehe he!!!!

    Kamilka a co innego mi pozostało :) wierzyłam wiele miesięcy, po tylu próbach każdy by się poddał i teraz już wiem, że mój płacz, rozpacz, wysiłek nic nie da bo nie dał do tej pory a wręcz przeciwnie zabrał energię. Dlatego musiałam odpocząć od forum, od lekarzy od myśli o dziecku. I jak widać trochę pomogło.
    Pójdę na tą laparo do doktorka, niech zobaczy i w końcu powie czy w te czy we wte :)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście KOCHANE :*, że o mnie pamiętałyście i myślałyście dlatego tym bardziej się cieszę, że do Was wróciłam :* :*

    Marleni, Kamilka, Bas1990, hewa81, Mona_M lubią tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Ja właśnie śmigam do niego na 17:40 na Chodźki :) chodzę bo go lubię za szczerość. Jedyny, który nie chciał naciągnąć mnie na kolejną inseminację. Zresztą od mojej szwagierce pomógł a starali się dwa lata po pierwszym dziecku i to po pierwszej inseminacji. Więc moim zdaniem jest szczery kiedy coś mówi :)
    O Kochana to się spotkamy hehe ja mam na 18 ja też go lubię bo jest taki normalny ale myślę że on ma mnie dosyć bo ja mu ciągle wymyslam i kiedy mnie widzi to mówi o nie znowu pani :-D mnie na siłę.na insem nie namawiał ale ja w gorącej wodzie kapana i tak go meczylam a kiedy masz.mieć laparoskopie?

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Jesteście KOCHANE :*, że o mnie pamiętałyście i myślałyście dlatego tym bardziej się cieszę, że do Was wróciłam :* :*
    Ja w głębi duszy wierzyłam (może liczyłam) na to że nas po cichutku podczytujesz...
    ja jak znikałam z forum to też "ukradkiem" - hihihi podczytywałam...
    może jakoś po mału po mału się uda....?


    mi się udało jakimś cudem dziewczyny zapisać na 29 grudnia do reumatologa. oczywiście nie do tego polecanego przez panią profesor. Dała mi 4 nazwiska i do tego nr 4 się udało. :) ostatnie okienko było! Cóż. zobaczymy co mi powie numer 4... skoro to tez profesor to może coś powie? :)

    hewa81, Marleni, Magdziulla lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAMILKA,
    Super :) Cieszę się, że Ci się udało tak szybciutko, co z tego, że to nr 4, skoro i tak polecany przez Leszczyńską.
    Jeśli uznasz, że wizyta przebiegła nie tak jak trzeba to spróbujesz najwyżej z nr 3 czy nr 2 heheh -jeszcze tak doktorków to nie określałam.
    POWODZENIA bo to już niedługo

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    KAMILKA,
    Super :) Cieszę się, że Ci się udało tak szybciutko, co z tego, że to nr 4, skoro i tak polecany przez Leszczyńską.
    Jeśli uznasz, że wizyta przebiegła nie tak jak trzeba to spróbujesz najwyżej z nr 3 czy nr 2 heheh -jeszcze tak doktorków to nie określałam.
    POWODZENIA bo to już niedługo
    nie wiedziałam że reumatolodzy są tak oblegani!!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NEOMI,
    Nie miałyśmy jeszcze przyjemności, bo jak ja TU zawitałam to Ciebie już niestety nie było, ale zanim dołączyłam na forum, to czytałam Was od samego początku.
    Muszę przyznać, że jak tak Was wcześniej ukradkiem czytywałam, to stałaś się bliska memu sercu - jesteśmy w podobnym wieku, też musiałam zrobić sobie przerwę w staraniach (Ty miałaś wypadek, ja uraz kręgosłupa, który wyłączył mnie na dość długo) no i mamy sznaucerki :) Ty suczkę - dobrze pamiętam? Ja pieska.
    No i muszę przyznać, że szkoda mi się trochę zrobiło jak "uciekłaś" z OF. Ale wierzę, że tak musiało być. Dlatego cieszę się, że wróciłaś i że będziemy mogły pokonwersować i o sprawach ważnych i o pierdołach - bo niby mówią, że w grupie raźniej :) :) :)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    nie wiedziałam że reumatolodzy są tak oblegani!!!!

    Ci najlepsi to tak, i pewnie nie tylko reumatolodzy, ale szlag człowieka trafia i nóż się w kieszeni otwiera, że tak się dzieje.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ