X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Jak było dziewczyny?
    Monia ja zadowolona bo mam plan działania tak jak chciałam ostatnia insem jak nie.uda się laparo i invitro dostałam dodatkowo do.zestawu clo i esrtrofenu encorton nie wiem czy dobrze słyszałaś coś i.nim może.któraś z.Was go.brała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    jestem w domu, nawet światełka na oknie powiesiłam. Dobrze zrobiły mi te kilka dni w szitalu... Nabrałam trochę dystansu.
    Monia musisz być silna :-* ja się pogoszialan z tym że się nie.udało i jakoś pozytywnie jestem.nastawiona :-) będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi to może spotkamy się w szpitalu na laparo no widziałam strasznie krótko aż w szoku byłam no ja trochę dłużej siedziałam doktorek w.szoku że się nie udało bo były idealne warunki dał nam.wybór że ona nie namawia na insem ale by zrobił po raz ostatni i chyba go posłucham bo nie będę szukać magikow

  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Mi Ciebie również :))
    Widziałaś ile byłam :( powiedział, że laparo a potem zobaczymy, dał skierowanie jeszcze raz i mam dać znać na kiedy się umówiłam, żeby ewentualnie przesunął. Wtedy po laparo zdecyduje co dalej :(
    A Tobie?

    oo daj znać jaki Ci termin wyznaczą bo ciekawa jestem ile się czeka teraz, gdzie będziesz robić?

    relgdf9hrp5i882w.png
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Monia ja zadowolona bo mam plan działania tak jak chciałam ostatnia insem jak nie.uda się laparo i invitro dostałam dodatkowo do.zestawu clo i esrtrofenu encorton nie wiem czy dobrze słyszałaś coś i.nim może.któraś z.Was go.brała?

    Encorton ja mam przypisany zaczne brać od 5 dc do 25 dc. Z tego co doktor mi powiedziała to wpływa dobrze na śluz w sensie neutralizuje przeciwciała (?) bo mam stwierdzoną wrogość śluzu i gdzieś jeszcze czytałam że blokuje odrzucenie zarodka czy coś takiego. Ja mam zestaw femara, acard, encorton.

    relgdf9hrp5i882w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki Lady będę się starać pisać dokładniej wybacz mi :-)

    lady_pink, hewa81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Tak, encorton podaje się żeby organizm nie odrzucił zarodka. Ja nie miałam badanej wrogości śluzu ale we krwi nie mam przeciwciał przeciw plemnikom a i tak dr przepisała mi go zapobiegawczo :)
    Ja nie miałam badanych przeciwciał bo doktorek twierdzi że to nie potrzebne bo robimy inseminacje mi też zapobiegawczo bo nie mam wskazań żeby go brać ale dziwi mnie to że dzisiaj 26 dzień cyklu a on mi każe brać go od jutra hm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    oo daj znać jaki Ci termin wyznaczą bo ciekawa jestem ile się czeka teraz, gdzie będziesz robić?
    Kowieczka termin mam na 1.04.2016 ale doktorek pow że przesunie mi na.luty bo ja nie mogę na wiosnę wtedy dużo obowiązków :-( na Jaczewskiego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm Lady to może wezmę tak jak Ty może był zakręcony i tak pow no nie mam pojęcia...

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    oo daj znać jaki Ci termin wyznaczą bo ciekawa jestem ile się czeka teraz, gdzie będziesz robić?

    Idę w poniedziałek to się dowiem :) oczywista sprawa, że dam, ale aż się sama boję...

    Marleni, hewa81 lubią tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    Encorton ja mam przypisany zaczne brać od 5 dc do 25 dc. Z tego co doktor mi powiedziała to wpływa dobrze na śluz w sensie neutralizuje przeciwciała (?) bo mam stwierdzoną wrogość śluzu i gdzieś jeszcze czytałam że blokuje odrzucenie zarodka czy coś takiego. Ja mam zestaw femara, acard, encorton.

    Tak mi dawkowała encorton pani doktor Tkaczuk i mówiła, że ma pomóc zagnieżdżeniu ale coś nie poskutkowało :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Fakt, dziwne dawkowanie. Ja mam od 5 do 24 dc (czyli całe opakowanie na jeden cykl)

    Ja też tak miałam, dziwnie a nawet bardzo dziwnie od 26...:)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Nie lękaj się :) Neomi będzie dobrze, laporoskopia wszystko wyjaśni, 2 dni i z głowy, a wiedzy że ho ho ho :)

    Wiem, musi hehe :) ale wiesz jak to jest, człowiek się boi, że go uśpią i się nie obudzi :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Neomi to może spotkamy się w szpitalu na laparo no widziałam strasznie krótko aż w szoku byłam no ja trochę dłużej siedziałam doktorek w.szoku że się nie udało bo były idealne warunki dał nam.wybór że ona nie namawia na insem ale by zrobił po raz ostatni i chyba go posłucham bo nie będę szukać magikow

    Szybki z niego Bil :( cóż poradzić. Może może zobaczymy, co Pani w rejestracji w poniedziałek powie :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Wiem, musi hehe :) ale wiesz jak to jest, człowiek się boi, że go uśpią i się nie obudzi :)
    Neomi też się tego boję że się nie obudze ale doktorek mówił że ta diagnostyczna trwa 5-10 minut patrzą czy kontrast poszedł i tyle mówi że nie powinno się nic dziać złego Kochana bądźmy dobrej myśli :-) Powodzenia z Panią w sekretariacie :-)
    A doktorek strasznie szybki ale jakoś tak pozytywnie mnie nakręcił na to wszystko :-D

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Neomi też się tego boję że się nie obudze ale doktorek mówił że ta diagnostyczna trwa 5-10 minut patrzą czy kontrast poszedł i tyle mówi że nie powinno się nic dziać złego Kochana bądźmy dobrej myśli :-) Powodzenia z Panią w sekretariacie :-)
    A doktorek strasznie szybki ale jakoś tak pozytywnie mnie nakręcił na to wszystko :-D

    Ale jak kontrast? kontrast to przy hsg wpuszczał mi już :) z tego co wiem i jak miałam to laparo, to kamerka i patrzy co się tam dzieje w środku :)a potem usuwa...
    A za Panią z sekretariatu trzeba sobie poradzić :)ale dzięki

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi mówił że puszczają coś w jajowody i oceniają pewnie dodatkowo drożność albo źle zrozumiałam :-) ale dziwi mnie to że nie chce zrobić mi odrazu histeroskopi przeraża mnie narkoza a później ból tych ran i cewnik aż strach pomyśleć ale Neomi może zaciazymy do tego czasu :-)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się martwić, nie jest tak strasznie :) głowa do góry :) a może się uda, oby :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to fakt głód, choć mnie po narkozie za każdym razem okropnie mdliło i wymiotowałam to najgorzej wspominam :(ale dwa razy przeżyłam :)

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki podczytuję Was ale nie mam jak się za bardzo udzielać bo do 16 w pracy a później pieczenie. Nie mogę jeść słodyczy to chociaż napiekę:) miłego dzionka.

    lady_pink, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ