Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Hej wszystkim,

    Neomi, ja też słyszałam wszystko co najlepsze o Białymstoku. Moja kuzynka roniła 9 x (przykra sprawa). W końcu trafiła do Białegostoku i teraz ma 2 córki. Nie wiem co tam się u niej dokładnie działo, ale z tego co mi jest wiadomo to wyszło na to, że nie mogli mieć dzieciaczka płci męskiej(jakiś problem u męża). Dostali dokładną instrukcję, kiedy płodzić córkę, no i wyszło - najpierw jedna, po jakimś czasie druga. Wprawdzie to było dawno, bo ta starsza córka ma już 16 lat, ale wiedzę tam mają wielką.
    A daleko to fakt, ale może warto to rozważyć.

    Łał super :) no mi wiele osób mówiło o Białymstoku, dlatego zobaczymy może tam mnie los poniesie :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    5 tys hahaha.
    Prolaktynę i tarczycę można zbadać tutaj trochę taniej.... cóż tak to jest z tymi dochtorami....
    Jeśli dobrze pamiętam 35 albo 45 hormon jeden badanie męża 140 wizyta 250 chory kraj i chora na władza wycofuje projekt invitro skąd brać kasę nie wiem :-(

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Oj coś ściemniasz :P
    Dalej nie zasiliłaś grona mych zacnych przyjaciółek więc nie mogę wysłać Ci prywatnej wiadomości :)

    Sorki, miałaś rację coś się nie zaczytało ale już teraz możesz :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Hm po pierwszej wizycie która z badaniem nasienia.i moich hormonów wyniosła nas 645 zł plus dojazd to byłam pod wrażeniem zrobił usg dowcipne hormony tarczycy wyszły nie bardzo.to zrobił usg tarczycy wykrył guzki ale nie robię z tym nic i jako pierwszy gin zbadał piersi to była wizyta w 2 dniu cyklu więc inaczej niż u Lubelskich doktorów on wykrył podwyższona prolaktyne dostałam Euthyrox i Bromergon ale czy to było potrzebne nie wiem.to były delikatne wachniecia a wyjechaliśmy o 5 rano więc może przez to hormony szalaly no ale ok fajnie dał czas 3 miesiące jak ciąży nie będzie to przyjedzie i kolejna wizyta moje hormony i już było w normie nie miał się czego czepic i wymyślił laparoskopie u niego prywatnie chyba za 5 tys a po laparo inseminacja jak.się nie uda invitro po tej propozycji za taką kasę daliśmy sobie spokój ale jeśli zdecydujemy się na invitro wrócę.do.niego bo.ma.największą skuteczność w Polsce tak gdzieś czytałam

    Laparo za 5 tyś? o matko

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tylko prywatnie plus żel przeciw zrostom masakra ale biznes się kręci masę ludzi i młodych i starszych Przytlaczajace to że.tyle ludzi ma problemy

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kasa dajcie spokój. Nic tylko było iść na ginekologię :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszyscy się przygotowują do Świąt bo cisza tu jak nie wiem :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Chyba wszyscy się przygotowują do Świąt bo cisza tu jak nie wiem :)
    Neomi mi.się.nie chce świat nic nie szykuje ubieralismy choinkę to mi się płakać chciało że cały czas sami eh

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi, ja to dochodze do siebie bo po pracy zrobiłam sobie 1,5 godzinna drzemkę i nie dobrze to na mnie wpłynęło, bo niestety głowa mnie rozbolała :( Ale zaglądam TU do Was, ale to fakt - chyba obowiązki przedświąteczne wszystkie dopadły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 20:46

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja robie ozdoby na balkony :) jestem z siebie tak dumna że szok :) rozpiera mnie taka duma jakbym dwie kreski na teście zobaczyła :)

    No Pinkus BRAWO !!! Jestem z Ciebie dumna, bo mi by się nie chciało heheh

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wszystkich, ja tam leżę cały dzień i jutro wcale nie będzie inaczej

    Po Tobie Myszko to bym sie nie spodziewała jakichkolwiek prac, Ty masz wypoczywać i leżeć brzuchem do gory, żadnych przygotowań - masz zakaz !!!

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jakoś w ogóle tych świąt w tym roku nie czuję i nie mam ochoty na robienie czegokolwiek w ich kierunku :(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi może jutro doktorek nas podbuduje swoim pomysłem na.nasze problemy a jak nie ma pomysłu na mnie to wybiorę się do Polaka albo.Jakiela może.oni coś wymyśla

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty jutro na 18 tak?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak:-) może się zobaczymy :-D

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie tak :) Jak ja na 17:40 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    neomi34
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie, forumowe kumpele spotkają się się realu :D Powodzenie Dziewczyny na jutrzejszych wizytach :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no nie oby nam coś powiedział ciekawego :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieje ze coś wymysli w czym problem i zacznie leczyć Neomi to do jutra :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    neomi34
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ