X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Hej wszystkim,

    Neomi, ja też słyszałam wszystko co najlepsze o Białymstoku. Moja kuzynka roniła 9 x (przykra sprawa). W końcu trafiła do Białegostoku i teraz ma 2 córki. Nie wiem co tam się u niej dokładnie działo, ale z tego co mi jest wiadomo to wyszło na to, że nie mogli mieć dzieciaczka płci męskiej(jakiś problem u męża). Dostali dokładną instrukcję, kiedy płodzić córkę, no i wyszło - najpierw jedna, po jakimś czasie druga. Wprawdzie to było dawno, bo ta starsza córka ma już 16 lat, ale wiedzę tam mają wielką.
    A daleko to fakt, ale może warto to rozważyć.

    Łał super :) no mi wiele osób mówiło o Białymstoku, dlatego zobaczymy może tam mnie los poniesie :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    5 tys hahaha.
    Prolaktynę i tarczycę można zbadać tutaj trochę taniej.... cóż tak to jest z tymi dochtorami....
    Jeśli dobrze pamiętam 35 albo 45 hormon jeden badanie męża 140 wizyta 250 chory kraj i chora na władza wycofuje projekt invitro skąd brać kasę nie wiem :-(

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Oj coś ściemniasz :P
    Dalej nie zasiliłaś grona mych zacnych przyjaciółek więc nie mogę wysłać Ci prywatnej wiadomości :)

    Sorki, miałaś rację coś się nie zaczytało ale już teraz możesz :)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Hm po pierwszej wizycie która z badaniem nasienia.i moich hormonów wyniosła nas 645 zł plus dojazd to byłam pod wrażeniem zrobił usg dowcipne hormony tarczycy wyszły nie bardzo.to zrobił usg tarczycy wykrył guzki ale nie robię z tym nic i jako pierwszy gin zbadał piersi to była wizyta w 2 dniu cyklu więc inaczej niż u Lubelskich doktorów on wykrył podwyższona prolaktyne dostałam Euthyrox i Bromergon ale czy to było potrzebne nie wiem.to były delikatne wachniecia a wyjechaliśmy o 5 rano więc może przez to hormony szalaly no ale ok fajnie dał czas 3 miesiące jak ciąży nie będzie to przyjedzie i kolejna wizyta moje hormony i już było w normie nie miał się czego czepic i wymyślił laparoskopie u niego prywatnie chyba za 5 tys a po laparo inseminacja jak.się nie uda invitro po tej propozycji za taką kasę daliśmy sobie spokój ale jeśli zdecydujemy się na invitro wrócę.do.niego bo.ma.największą skuteczność w Polsce tak gdzieś czytałam

    Laparo za 5 tyś? o matko

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tylko prywatnie plus żel przeciw zrostom masakra ale biznes się kręci masę ludzi i młodych i starszych Przytlaczajace to że.tyle ludzi ma problemy

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kasa dajcie spokój. Nic tylko było iść na ginekologię :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszyscy się przygotowują do Świąt bo cisza tu jak nie wiem :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Chyba wszyscy się przygotowują do Świąt bo cisza tu jak nie wiem :)
    Neomi mi.się.nie chce świat nic nie szykuje ubieralismy choinkę to mi się płakać chciało że cały czas sami eh

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi, ja to dochodze do siebie bo po pracy zrobiłam sobie 1,5 godzinna drzemkę i nie dobrze to na mnie wpłynęło, bo niestety głowa mnie rozbolała :( Ale zaglądam TU do Was, ale to fakt - chyba obowiązki przedświąteczne wszystkie dopadły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 20:46

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja robie ozdoby na balkony :) jestem z siebie tak dumna że szok :) rozpiera mnie taka duma jakbym dwie kreski na teście zobaczyła :)

    No Pinkus BRAWO !!! Jestem z Ciebie dumna, bo mi by się nie chciało heheh

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wszystkich, ja tam leżę cały dzień i jutro wcale nie będzie inaczej

    Po Tobie Myszko to bym sie nie spodziewała jakichkolwiek prac, Ty masz wypoczywać i leżeć brzuchem do gory, żadnych przygotowań - masz zakaz !!!

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jakoś w ogóle tych świąt w tym roku nie czuję i nie mam ochoty na robienie czegokolwiek w ich kierunku :(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi może jutro doktorek nas podbuduje swoim pomysłem na.nasze problemy a jak nie ma pomysłu na mnie to wybiorę się do Polaka albo.Jakiela może.oni coś wymyśla

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty jutro na 18 tak?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak:-) może się zobaczymy :-D

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie tak :) Jak ja na 17:40 :)

    Bas1990 lubi tę wiadomość

    neomi34
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie, forumowe kumpele spotkają się się realu :D Powodzenie Dziewczyny na jutrzejszych wizytach :)

    Bas1990, Marleni lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no nie oby nam coś powiedział ciekawego :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieje ze coś wymysli w czym problem i zacznie leczyć Neomi to do jutra :-)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    neomi34
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ