X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Nie wiem co dostaje, ale pytałam, nie ma innej możliwości, tylko ten lek. Trochę pobolalo pierwsza go dnia, potem brązowe plamienie. Drugiego dnia trochę skrzepow bez bolu? Dzisiaj nic... macica nie chce współpracować. ..
    Ech....
    Przykro mi.
    Tym bardziej że lepiej jak naszybciej wyjść do domu i tam dochodzić do siebie...
    Pozdrawiam i tulę!

    Monia85 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( żadne słowa tu nie pomogą dlatego wiedz tylko, że masz tu osoby, które zawsze Cie wysłuchają i pomogą... choć mało rozmawiałyśmy też jestem..

    Kamilka, Monia85 lubią tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ogólnie pierwsza wizyta dała mi wielkie nadzieje, ale już kolejne nie :( narazie zrobię hsg i pójde do niej, jeśli dalej będzie mi to samo wmawiać to dam sobie z nią spokój, ale dam jej ostatnią szansę bo jakoś ją polubiłam :)

    Wiem jak to jest... dlatego ja na pewien czas odpuściłam sobie wszystko bo już miałam dość nadziei, wiary w lekarzy we wszystko.. teraz zdałam się na to co ma być to będzie...

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymaj się, nic nie jest tu dobre na pocieszenie. Pamietam to uczucie, dostałam 1 globulke jakąś i w nocy obudził mnie zalało. Może masz jakiś lepszy lek który działa stopniowo.

    neomi34 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Marleni ja mam podobnie ja Ty!
    Mimo iż jeszcze się nie staramy, to już męczona jestem tym życiem od wizyty do wizyty. Od badania do wyników i znowu w oczekiwaniu na wyniki.... męczące to strasznie....
    Tylko siedzę i wyszukuje wolnych terminów u dobrych lekarzy.. teraz próbuję się zapisać na usg tarczycy... i wycelować dobry termin u endo i tak w kółko.
    Jeszcze żeby się coś działo w sensie starania... a ty nic. Wielkie czekanie.
    A jeszcze jak byłam u mojej pani profesor to ona mówi idź spokojnie do reumatologa do marca powinnaś zdążyć to jeszcze mamy czas... i tak się zastanawiam do jakiego marca? co ona sobie założyła? marzec? wiosna? hihihihi
    mówię mężowi o tym to się śmieje że da mi zastrzyk pod tytułem ciąża w marcu. i po co mi tyle stresu? :)
    jeśli chodzi o dr Włach, to ja byłam z niej bardzo zadowolona. Nie ściemniała mi wcale, jak coś nie wiedziała to mi kazała sie skonsultować i podawała nazwiska (tak mi kazała iść do tej mojej obecnej pani profesor).
    A jak mi w ciąży robiła usg to poprosiła o konsultację dr Gąsiora i on przychodził i mi robił usg (a za żadne wtedy nie zapłaciłam :) )
    Także uważam że jest niezła i to mi się w niej podobał, że nie chciała uchodzić za wszech wiedzącą - co niestety lekarzom się często zdarza...

    Marleni lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tylko nie odbierajcie mnie źle. Ja ją też lubię, ma wiedzę jest sympatyczna ale może tak faktycznie jest, im człowiek się dłużej stara to traci wiarę już w każdego lekarza. Nic jutro idę do doktorka i zobaczymy co powie :)

    Marleni, hipisiątko lubią tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Dziewczyny tylko nie odbierajcie mnie źle. Ja ją też lubię, ma wiedzę jest sympatyczna ale może tak faktycznie jest, im człowiek się dłużej stara to traci wiarę już w każdego lekarza. Nic jutro idę do doktorka i zobaczymy co powie :)
    Noemi ja już nie.mam siły do naszego doktorka też jestem ciekawa.co mi powie ale już powoli.tracę wiarę w niego i w jego wiedzę ale mam dosyc szukania eh mam dosyc wszystkiego

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Juz po zabiegu, jutro do domu.

    Trzymaj się Monia, dobrze że już jesteś po, a jutro odpoczniesz sobie już w domciu :)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia,
    Buziaczki <3
    Cieszę się że już jesteś po wszystkim, bo zdecydowanie za długo to trwało.
    Teraz odpoczywaj spokojnie :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Juz po zabiegu, jutro do domu.

    Bądź silna, i odpocznij bo tego Ci teraz potrzeba najbardziej.
    Trzymaj się cieplutko, ja również jestem z Tobą :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Neomi wysłałam Ci zaproszenie :) Odbierz je bo mam coś dla Ciebie :) :)

    Już :)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ja Cie nie odbieram źle :) Ja przeszłam przez wielu lekarzy, i dr niczym specjalnym się wg mojej oceny nie wyróżniła :)

    Każda z nas ma swoje kryteria oceny lekarza :)
    Ja nie oczekuję głaskania po głowie, tylko merytorycznych kroków, rozmów.
    Ja mówiłam dr że CLO na mnie źle działa, że mam słabe endo itp, a i tak mi zapisała CLO, mówiła mi że mąż ma słabe DNA plemnika - gdzie 15 % to super, a mój miał 18%.
    Fajne jest to, że jako jedyna zainteresowała się mężem jego sposobem życia, i zaleciła witaminki (to jest na plus)
    Jest tylko człowiekiem i też może być już zmęczona itp, :)

    No właśnie, ja już też przeszłam przez wielu. Każdy na początku miły, zainteresowany a potem jest jak jest. Ja też oczekuję konkretów dlatego dwie ostatnie wizyty trochę mnie zawiodły i odpuściłam.
    Nie mówię, że nie jest miła, nie ma wiedzy, ale nie wiem. Zastanawiam się nad Białymstokiem bo nawet doktorek mówił, że oni mają tam największą wiedzę tylko, że to cholernie daleko :(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi ja bylam u słynnego Mrugacza..
    .

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim,

    Neomi, ja też słyszałam wszystko co najlepsze o Białymstoku. Moja kuzynka roniła 9 x (przykra sprawa). W końcu trafiła do Białegostoku i teraz ma 2 córki. Nie wiem co tam się u niej dokładnie działo, ale z tego co mi jest wiadomo to wyszło na to, że nie mogli mieć dzieciaczka płci męskiej(jakiś problem u męża). Dostali dokładną instrukcję, kiedy płodzić córkę, no i wyszło - najpierw jedna, po jakimś czasie druga. Wprawdzie to było dawno, bo ta starsza córka ma już 16 lat, ale wiedzę tam mają wielką.
    A daleko to fakt, ale może warto to rozważyć.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi ja bylam u słynnego Mrugacza...

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Neomi ja bylam u słynnego Mrugacza...
    I jak wrażenia?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm po pierwszej wizycie która z badaniem nasienia.i moich hormonów wyniosła nas 645 zł plus dojazd to byłam pod wrażeniem zrobił usg dowcipne hormony tarczycy wyszły nie bardzo.to zrobił usg tarczycy wykrył guzki ale nie robię z tym nic i jako pierwszy gin zbadał piersi to była wizyta w 2 dniu cyklu więc inaczej niż u Lubelskich doktorów on wykrył podwyższona prolaktyne dostałam Euthyrox i Bromergon ale czy to było potrzebne nie wiem.to były delikatne wachniecia a wyjechaliśmy o 5 rano więc może przez to hormony szalaly no ale ok fajnie dał czas 3 miesiące jak ciąży nie będzie to przyjedzie i kolejna wizyta moje hormony i już było w normie nie miał się czego czepic i wymyślił laparoskopie u niego prywatnie chyba za 5 tys a po laparo inseminacja jak.się nie uda invitro po tej propozycji za taką kasę daliśmy sobie spokój ale jeśli zdecydujemy się na invitro wrócę.do.niego bo.ma.największą skuteczność w Polsce tak gdzieś czytałam

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Neomi ja bylam u słynnego Mrugacza..
    .
    I?

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Hm po pierwszej wizycie która z badaniem nasienia.i moich hormonów wyniosła nas 645 zł plus dojazd to byłam pod wrażeniem zrobił usg dowcipne hormony tarczycy wyszły nie bardzo.to zrobił usg tarczycy wykrył guzki ale nie robię z tym nic i jako pierwszy gin zbadał piersi to była wizyta w 2 dniu cyklu więc inaczej niż u Lubelskich doktorów on wykrył podwyższona prolaktyne dostałam Euthyrox i Bromergon ale czy to było potrzebne nie wiem.to były delikatne wachniecia a wyjechaliśmy o 5 rano więc może przez to hormony szalaly no ale ok fajnie dał czas 3 miesiące jak ciąży nie będzie to przyjedzie i kolejna wizyta moje hormony i już było w normie nie miał się czego czepic i wymyślił laparoskopie u niego prywatnie chyba za 5 tys a po laparo inseminacja jak.się nie uda invitro po tej propozycji za taką kasę daliśmy sobie spokój ale jeśli zdecydujemy się na invitro wrócę.do.niego bo.ma.największą skuteczność w Polsce tak gdzieś czytałam
    5 tys hahaha.
    Prolaktynę i tarczycę można zbadać tutaj trochę taniej.... cóż tak to jest z tymi dochtorami....

    hewa81 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A Ty miałaś inseminację?

    4 w Provivo u pani doktor Kaczmarczyk :(

    neomi34
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ