X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka to powinno być tak że jedna czy druga pani dr powinna zaprosić ns oddział i w ramach nfz porobić specjalistyczne badania. A nie wysyłać na kolejne prywatne badania. A jak nie chcesz płacić to czekasx pół roku;( niestety podatki i składki płacimy ogromne a jak coś to i tak leczymy się prywatnie,tak jest nasze państwo urządzone.

    Monia widziałam wiele cudów i nawet wśród bliskich. Może i nam się kiedyś uda. Ale są chwile zwątpienia i sa chwile nadziei.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Kamilka to powinno być tak że jedna czy druga pani dr powinna zaprosić ns oddział i w ramach nfz porobić specjalistyczne badania. A nie wysyłać na kolejne prywatne badania. A jak nie chcesz płacić to czekasx pół roku;( niestety podatki i składki płacimy ogromne a jak coś to i tak leczymy się prywatnie,tak jest nasze państwo urządzone.

    Monia widziałam wiele cudów i nawet wśród bliskich. Może i nam się kiedyś uda. Ale są chwile zwątpienia i sa chwile nadziei.
    Tak masz rację!!!! Ale weź czekaj....
    Wiesz chodzi o kasę też ale o to ciągłe życie od wizyty do wizyty tu badanie tam usg tu pobranie krwi tu wizyta tu rodzinny tam wizyta i tak w kółko... masakra. Ale pewnie kiedyś będzie lepiej? ;)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jeśli w szczerze odpuszczonych cyklach się zachodzi to powinnam w tym zajść;) kompletnie absorbuje mnie urządzanie mieszkania. Ale podczytuję Was:)

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Kamilka a nie myślałaś o jakimś pakiecie medycznym PZU, czy Singal ? Zawsze to miesięcznie parę złotych ale w ogólnym rozrachunku opłaca się bardziej :)

    Dawno mnie nie było, ale już wracam :)

    Kamilka nie dziwie Ci się że się wkurzylaś, bo tyle płacimy a odpowiedzi coraz bardziej zdawkowe .. :/

    Dotek współczuje pracy od razu po sylwestrze.

    Monia ja dziś gadałam z dr nt poronień, i mówi mi że niestety medycyna jest na takim etapie że nie jest w stanie stwierdzić co jest przyczyną poronień, czy kiepskie nasienie, czy słaba komórka jajowa - czy być może za słaba śluzówka - i wtedy właśnie mówi się że jest to poronienie samoistne - inne genetyczne, czy dot krwi poronienia to mówi że da się zdiagnozować. To kurcze ból bo narobimy się tych badań, a tu może być po prostu przypadek dot. nieprawidłowego przygotowania warunków do rozwijania się maluszka.
    Mam nadzieje, że to pierwszy i ostatni raz i więcej nie będziesz musiała tego przechodzić.

    Ciekawe co się dzieje u Migotki :) mam nadzieje, że wszystko w porządku :)
    Tak Myślałam o takim pakiecie. Tylko że lekarze do których chodzę raczej nie przyjmują w luxmedzie ani w innej znanej przychodni tylko zupełnie prywatnie. Myślę że mimo tego i tak pakiet się opłaca. Choćby dla "sporadycznej" wizyty jak u ostatniej pani reumatolog. A do tego badania hormonów tarczycy co 3 miesiące.
    Pomyślę dzięki.
    A gdzie byłaś jak Cię nie było? :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Chcialam Wam napisac ze jestem ostatnio anty dzieciowa ... wszedzie kobiety z brzuchami i male dzieci a ja juz powoli tym zygam :/ tak sobie dalam na luz ze moj cykl trwal 24 dni, i wlasnie zaczelam nowy... wczoraj zdychalam takie bolesci mialam :( mam wizyte u Stettnera 5 stycznia .
    A jutro bede bawic sie na calego bo juz mam dosc, tych witaminek , cykli i wszystkiego ... bede pic Wasze zdrowie ;))

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia oby kolejny był lepszy od tego. Ja już podsumowałam i jest tragedia,wszystko pod górkę.


    Dreams dziękujemy, ja za Twoje, Wasze zdrowie dziewczyny też wypiję tyle że bez % bo rano do pracy a poza tym będę robić za taxi.

    Magdziula to trzymam kciuki żeby odpuszczony okazał się szczęśliwy. Powodzenia w urządzaniu mieszkania:)

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    I ja myślałam o pakiecie medycznym, ale wykupionym indywidualnie, bo w pracy mam za mało ludzi i to jeszcze samych facetów, więc oni nie są zainteresowani taki grupowym - tańszym. Agent PZU mówił mi że oni indywidualnych pakietów nie sprzedają, więc pozostaje szukać gdzie indziej. Jakoś się muszę temu przyjrzeć.

    MAGDZIA, życzę Ci z całego serducha żeby ten "lajtowy" cykl okazał się tym udanym. A kiedy będziesz się zbliżać do testowania? Bo nie chcesz się pochwalić wykresem i nie można podejrzeć :D :D :D

    MONIA, trafiłaś na bardzo fają doktorkę i to jeszcze przyjmującą na NFZ - tacy funduszowi to zazwyczaj z fochami przyjmują, bo uważają że za karę tam siedzą, także gratuluję. Teraz trzymam kciuki, żebyś znalazła przyczynę straty.

    MARLENI, witaj ponownie, dobrze, że nie zniknęłaś na zawsze ;) Mój M. po wybraniu antybiotyku, w końcu zdecydował się na Fertilman - jest tańszy jak profertil czy proxeed, ale ma dość fajny skład. Zobaczymy po 3 miesiącach, jak to się ma do poprawy parametrów nasienia, ale liczę na to, że nie będziemy musieli sprawdzać ;)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, to życzę Wam (i sobie w sumie też), żeby ten Nowy Rok przyniósł nam wiele szczęścia, pomyślności i siły w pokonywaniu wszelkich przeciwności, żeby każda z nas doczekała tego cudu, na który tak czekamy, żeby wiara i nadzieja nigdy nas nie opuszczały, a to co złe i przykre zostało w tym obecnym starym roku. Wejdźmy w Nowy Rok ze zdwojonymi siłami i z założeniem, że wszystkim nam się uda.
    Buziaczki Kochane <3 <3 <3

    1881935ct99x3thtu.gif

    Wedmoczka, DreAms86 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku!!!

    [QUOTE

    MAGDZIA, życzę Ci z całego serducha żeby ten "lajtowy" cykl okazał się tym udanym. A kiedy będziesz się zbliżać do testowania? Bo nie chcesz się pochwalić wykresem i nie można podejrzeć :D :D :D[/QUOTE]
    Kochana nawet nie zauważyłam, że nie udostępniłam. Już jest, ale ja nic nie zaznaczam, nie mierzę, nie wiem kiedy owu miałam.
    A kto teraz testuje, za kogo kciuki trzymać?

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego Najlepszego Dziewczyny w Nowym Roku:) duzo determinacji w dążeniu do celu, o ktorym tak wszystkie marzymy.. aby spelnily sie Wasze najskrytsze marzenia, i aby nigdy nie zabraklo nam wszystkim wiary ze sie uda i zostaniemy mamusiami.

    Ps. Glowa mi peka ;(((

    hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry. Mnie za to głowa nie boli bo miałm trzeźwy poranek z powodu dyzuru:)
    Zyczę wszystkim ciążowego blusa w bliskiej przyszlosci:)

    hewa81, DreAms86 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało mi się zapisać do dr Tkaczuk na nfz, czy robić wcześniej badania i iść z nowymi? czy raczej ona wszystko zleci? chce maksymalnie wykorzystać wizytę, pewnie następna z racji odległych terminów będzie prywatna

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    udało mi się zapisać do dr Tkaczuk na nfz, czy robić wcześniej badania i iść z nowymi? czy raczej ona wszystko zleci? chce maksymalnie wykorzystać wizytę, pewnie następna z racji odległych terminów będzie prywatna

    Ja zrobilam tak ze na pierwsza wizyte poszlam prywatnie, dostalam skierowanie na hormony do szpitala a jak byly wyniki to dostalam kartke z terminem wizyty na nfz. Ja od siebie moge nap.ze na nfz wizyty sa bardzo zdawkowe, malo informacji bo kolejne pacjentki czekają. Nie rob badan bo robi sie je w roznych dniach cyklu i jak czytalas na forum kazda z nas miala rozne badania...zalezy od przypadku , wiec mysle ze dr.skieruje Cie na badania na oddzial.

  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizytę mam na na początku kwietnia - także termin dość odległy, ale 8 stycznia idę do innego lekarza - także tam zapisałam się asekuracyjnie ;)

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    wizytę mam na na początku kwietnia - także termin dość odległy, ale 8 stycznia idę do innego lekarza - także tam zapisałam się asekuracyjnie ;)
    Wow!!!! Kwiecień!!! Masakra.
    Strasznie długo....
    Boję się że z tej wizyty możesz wyjść rozczarowana.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Marleni dziękuję za pamięć... :*
    U mnie niestety bez zmian z przewagą tych negatywnych...
    Odrzuciło mnie na jakiś czas od forum...nie wchodziłam tu prawie w ogóle, jakoś nie mogłam, musiałam odpocząć i nabrać dystansu...
    Niestety przewaga negatywnych rzeczy, bo przez bromergan rozwaliłam sobie wszystko...
    Od kiedy zaczęłam brać, zablokował mi owulację - a miało być tak pięknie... odstawiłam go sama, bez żadnej konsultacji i szczerze mówiąc mam to gdzieś... bez niego miałam wszystko idealnie, więc uważam, że błędem było wprowadzenie go, tym bardziej, że okropnie się po nim czułam, nie wspomnę o wymiotach...
    Co dalej??
    Zobaczymy, co będzie w tym cyklu...biorę CLO i po raz pierwszy Encorton i być może podejdę do 3-ostatniej IUI tak, aby nie mieć żadnych wyrzutów sumienia, przed rozpoczęciem następnego etapu...
    A następny etap...jesteśmy prawie zdecydowani na IVF komercyjnie...Klinika wybrana :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Hej dziewczynki :)
    Marleni dziękuję za pamięć... :*
    U mnie niestety bez zmian z przewagą tych negatywnych...
    Odrzuciło mnie na jakiś czas od forum...nie wchodziłam tu prawie w ogóle, jakoś nie mogłam, musiałam odpocząć i nabrać dystansu...
    Niestety przewaga negatywnych rzeczy, bo przez bromergan rozwaliłam sobie wszystko...
    Od kiedy zaczęłam brać, zablokował mi owulację - a miało być tak pięknie... odstawiłam go sama, bez żadnej konsultacji i szczerze mówiąc mam to gdzieś... bez niego miałam wszystko idealnie, więc uważam, że błędem było wprowadzenie go, tym bardziej, że okropnie się po nim czułam, nie wspomnę o wymiotach...
    Co dalej??
    Zobaczymy, co będzie w tym cyklu...biorę CLO i po raz pierwszy Encorton i być może podejdę do 3-ostatniej IUI tak, aby nie mieć żadnych wyrzutów sumienia, przed rozpoczęciem następnego etapu...
    A następny etap...jesteśmy prawie zdecydowani na IVF komercyjnie...Klinika wybrana :)
    Niestety bromergon ma skutki uboczne w postaci mdłości lub wymiotów... ja brałam też ale jak wzięłam pierwszą tabletkę i to na noc to rano czułam się jak po zatruciu. Zmieniłam trochę sposób brania. Przez kilka dni brałam ćwiartkę potem kilka dni połówkę i dopiero potem całą i jakoś poszło. Chyba organizm się przyzwyczaił i nie miałam już takich dolegliwości. A z tego co czytałam to jest inny zastępczy lek.
    A jeśli można spytać jaką klinikę wybraliście?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw brałam bromka doustnie na noc, potem dr kazała mi brać dopochwowo - lepiej się czułam, ale jak poszłam na USG to się załamałam, więc go wyrzuciłam i już...
    Wybraliśmy klinikę Bocian w Białymstoku...zastanawialiśmy się jeszcze nad GynCentrum w Katowicach, która coraz bardziej się rozwija i ma sporą skuteczność, ale jednak Bocian :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Ja najpierw brałam bromka doustnie na noc, potem dr kazała mi brać dopochwowo - lepiej się czułam, ale jak poszłam na USG to się załamałam, więc go wyrzuciłam i już...
    Wybraliśmy klinikę Bocian w Białymstoku...zastanawialiśmy się jeszcze nad GynCentrum w Katowicach, która coraz bardziej się rozwija i ma sporą skuteczność, ale jednak Bocian :)
    Czytałam o Białymstoku i faktycznie świetne opinie!!! A z tym bromkiem to faktycznie jak szkodzi to po co brać. Moja pani prof też mi Kazała odstawić. Bo wyniki wskazują na potrzebę brania ale owulacja jest to kazała odstawić.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry, avera daleko do tej wizyty.

    Migotka myślę że masz bardzo dobry plan. Popieram w 100 % ja też pomału myslę o białymstoku ale jeszcze dam sobie szsnsę i po wizycie u endo 23.01 zobaczymy.

    f08af289ff.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ