X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:

    Wedmoczka mówił coś lekarz w jakim kierunku te diagnozy? Jakąś histerioskopie moze zechcą robic, czyli ogladac macice?

    Cos ten rok zle sie zaczal.

    Nic więcej nie powiedział..w środę do niego idę zobaczymy jakie dalsze kroki zaplanował

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia zostawia w karcie. Tylko grupę krwi dostałam. Jak chcesz wyniki do łapki to musisz napisać wniosek i opłatę za xero wnieść.

    Ewcia no powiem ci nieciekawe to twoje tsh.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Mam, i nie wiem o co chodzi. Jestem załamana, w sobotę było 3,8, a dziś ile jest ...... 5,2!!! Normalnie jestem głupia. Będę dzwonić po 20 do endo, niech mi wyjaśnia o co chodzi.
    Kurcze!!!! Szok. Tak duże skoki mogą faktycznie wskazywać na zapalenie tarczycy. Przypominam sobie jak moja stara endo kiedyś mi mówiła jak miałam skoki. Ale takich nigdy nie miałam. Nie spytałam jej wtedy skąd to się bierze....
    Przykro mi bardzo nie wiem czy dobrze że Ci mówiłam żebyś poszła dziś do tego luxmedu. Pluję sobie w brodę :(

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Wedmoczka też słabe te nowiny.....

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy w Luxmedzie mozna zrobic antykoagulant tocznia bo nie wyskakuja mi zadne informacje w wyszukiwarce badan..

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAMILKA, spokojnie jest ok. No poza tym wynikiem. Lepiej wiedzieć niż żyć w niewiedzy. Skonsultuje to wieczorem i będę wiedzieć o co chodzi

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Mikka czy to o to chidzi ale wpisz w wyszukiwarke w luxmedzie przeciwciała anty-SS. I tam beda A i B. Poczytaj sobie o nich.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa mam nadzieję że szybko się wyjaśni skąd te skoki masakra jakaś z tym wszystkim ja jutro też okupuje labolatorium bo jest źle dzisiaj pęcherzyk ma 26,4 mm i nadal jest a insem była w sobotę płakać mi się chce ze kasa wywalona a doktorek pow że nic z tego nie będzie mój mąż załamany nawet nie chce gadać że mną jak by to była moja wina:-( dziewczyny ja już wysiadam codziennie prawie u ginekologa i ciagle te badania tyle czasu już to trwa czy zobaczę kiedyś dwie kreski :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewciu z tego co mi kiedyś mówiła endo to może być zapalenie. Ja miałam wyższe tsh, bo okazało się, że anatomicznie mam małą tarczycę i nie daje rady. Dowiaduj się mam nadzieję, że to nic poważnego.

    Lady Wy miałyście z narkozą, a Wedmoczka, a ja wkrótce mamy na żywca. Ale dla bobasa warto.

    Bas a dostałaś zastrzyk na pęknięcie, kurczę też bym była zła. Może faktycznie spróbuj pójść do kogoś innego, możemoże kktoś będzie miał świeże spojrzenie na Ciebie, nowy pomysł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ewciu z tego co mi kiedyś mówiła endo to może być zapalenie. Ja miałam wyższe tsh, bo okazało się, że anatomicznie mam małą tarczycę i nie daje rady. Dowiaduj się mam nadzieję, że to nic poważnego.

    Lady Wy miałyście z narkozą, a Wedmoczka, a ja wkrótce mamy na żywca. Ale dla bobasa warto.

    Bas a dostałaś zastrzyk na pęknięcie, kurczę też bym była zła. Może faktycznie spróbuj pójść do kogoś innego, możemoże kktoś będzie miał świeże spojrzenie na Ciebie, nowy pomysł.
    Magdziulla nie bój się hsg dasz radę będzie dobrze :-* tak dostałam podwójna dawkę pregnylu jestem załamana ale hm nie mam już pomysłu gdzie mogę pójść no to jest pierwszy lekarz który zobaczył że coś jest nie.tak że nie pękł więc może zostanę jeszcze u niego, Mrugacz najlepszy ale on nie zajmie się mną bo nie mam zrobionej u niego laparoskopi a jak można leczyć że pęcherzyki nie pękają bo o tym nigdy nie czytałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja miałam ze znieczuleniem. Szczerze to nie wyobrażam sobie tego na żywca - ale to pewnie zależy od progu bólu :)
    Błagam nie pisz mi takich rzeczy, bo ja wątpię, żeżeby mój poziom bólu byłbył wystarczający. Mam nadzieję, że ccoś tam dadzą-jutro Wedmoczka Bidula zda mi relację.

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ewciu z tego co mi kiedyś mówiła endo to może być zapalenie. Ja miałam wyższe tsh, bo okazało się, że anatomicznie mam małą tarczycę i nie daje rady. Dowiaduj się mam nadzieję, że to nic poważnego.

    Lady Wy miałyście z narkozą, a Wedmoczka, a ja wkrótce mamy na żywca. Ale dla bobasa warto.

    Bas a dostałaś zastrzyk na pęknięcie, kurczę też bym była zła. Może faktycznie spróbuj pójść do kogoś innego, możemoże kktoś będzie miał świeże spojrzenie na Ciebie, nowy pomysł.


    Magdziulla ja też jestem przed hsg ale mam zapisane ze znieczuleniem dlatego, ze jestem 3 miesiace po laparatomii. Powiedziano mi ze po tej laparatomii bede im skakac i wynik badania bedzie nieprawidlowy i konieczne jest znieczulenie.



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady nie wiem. Dziś to samo przechodziła Wedmoczka jak dojdzie do siebie to mi napisze czy coś dają. Jak nie to zapytam jak będę dzwoniła ustalić termin, ale najpierw musi ta cholerna @ przyjść. Jak na złzłość się opóźnia.

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Magdziulla nie bój się hsg dasz radę będzie dobrze :-* tak dostałam podwójna dawkę pregnylu jestem załamana ale hm nie mam już pomysłu gdzie mogę pójść no to jest pierwszy lekarz który zobaczył że coś jest nie.tak że nie pękł więc może zostanę jeszcze u niego, Mrugacz najlepszy ale on nie zajmie się mną bo nie mam zrobionej u niego laparoskopi a jak można leczyć że pęcherzyki nie pękają bo o tym nigdy nie czytałam

    Bas taka znajoma byla u Mrugacza w Białymstoku po kilku inseminacjach z niepowodzeniem. Murgacz ją przebadał i powiedział wprost jak one mogą zakonczyc sie powodzeniem jak ona ma polipa w macicy. Usuną jej polipa i za 2 miesiace zaszła naturalnie po 7 latach bezowocnych starań. Co prawda bedąc w 10 tc dostała lekkiego plamienia ale teraz jest ok i jest juz w 24 tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 19:01



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Lady nie wiem. Dziś to samo przechodziła Wedmoczka jak dojdzie do siebie to mi napisze czy coś dają. Jak nie to zapytam jak będę dzwoniła ustalić termin, ale najpierw musi ta cholerna @ przyjść. Jak na złzłość się opóźnia.

    Mysle, ze warto sie zapytac i poprosic o znieczulenie nawet za opłatą jak bedzie taka mozliwosc.
    tez robisz w wojskowym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 19:04



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Bas
    A przy jakim pęcherzyku miałaś robioną inseminację? W sobotę była inseminacja - o której godzinie? A kiedy i o której godzinie dostałaś pregnyl?
    Lady 22mm pregnyl dostałam w pt ok 18 a insem w sobotę koło 19:-( już nie wiem co myśleć o tym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena82 wrote:
    Bas taka znajoma byla u Mrugacza w Białymstoku po kilku inseminacjach z niepowodzeniem. Murgacz ją przebadał i powiedział wprost jak one mogą zakonczyc sie powodzeniem jak ona ma polipa w macicy. Usuną jej polipa i za 2 miesiace zaszła naturalnie po 7 latach bezowocnych starań. Co prawda bedąc w 10 tc dostała lekkiego plamienia ale teraz jest ok i jest juz w 24 tc
    Hm kurcze u mnie Mrugacz zrobił badania hormonów które wyszły nie tak dostałam leki i czas na naturalne zajście ale nie udało się pojechałam znowu do niego i on pow że nie zrobi mi iui ani dalej nie zacznie leczyć jak nie zrobię u niego laparoskopi prywatnie kurcze jak mam płacić za zabieg to wole odłożyć to na invitro nie wiem już co mam zrobić żyłam nadzieja ze ta iui się uda ale zostałam pozbawiona nadzieji może to i dobrze że nie będę czekać i żyć nadzieja jutro mam zrobić prolaktyne Boże już tyle mnie to zdrowia i nerwów kosztuje że masakra już nie mówię o pieniądzach :-(

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Hm kurcze u mnie Mrugacz zrobił badania hormonów które wyszły nie tak dostałam leki i czas na naturalne zajście ale nie udało się pojechałam znowu do niego i on pow że nie zrobi mi iui ani dalej nie zacznie leczyć jak nie zrobię u niego laparoskopi prywatnie kurcze jak mam płacić za zabieg to wole odłożyć to na invitro nie wiem już co mam zrobić żyłam nadzieja ze ta iui się uda ale zostałam pozbawiona nadzieji może to i dobrze że nie będę czekać i żyć nadzieja jutro mam zrobić prolaktyne Boże już tyle mnie to zdrowia i nerwów kosztuje że masakra już nie mówię o pieniądzach :-(

    Laparoskopii w celu jakim ? O ile moge sie zapytac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 19:15



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla najlepiej to pod narkoza hsg, masz wtedy wszystko gdzies bo spisz. Ale bez narkozy to sądzę ze dają znieczulenie miejscowe.

    Ja juz po wizycie, od jutra będę brała letrox i jodid. No i dieta i jeszcze raz dieta. A o witamine d3 zapomnialam zapytac z tego wszystkiego.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Madziulla najlepiej to pod narkoza hsg, masz wtedy wszystko gdzies bo spisz. Ale bez narkozy to sądzę ze dają znieczulenie miejscowe.

    Ja juz po wizycie, od jutra będę brała letrox i jodid. No i dieta i jeszcze raz dieta. A o witamine d3 zapomnialam zapytac z tego wszystkiego.

    Dotek a teraz prowadzi Cie prof. Leszczynska czy endo?



‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ