X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Co do zdjęcia klatki to ja nie miałam. Przyjeta na oddział bylam na czczo bo. Krew pobierali do badania.

    Aha, nio mi tez powiedziano, ze mam byc na czczo.
    Teraz tak po chwili namysłu, zastanawiam sie czy isc na wizyte do pani prof. Leszczynskiej.
    Moze nie ma co skakac z kwiatka na kwiatek i narazie trzymac sie dr. Tkaczuk. Bo wiem, ze musze wykonac to badanie hsg.
    Tylko jakos nie daje mi to spokoju dlaczefo doszlo akurat do CP a nie prawidlowej. Pytałam sie juz ale nikt mi nic konkretego nie powiedzial, tylko jaki przed ciaza byl wynik cytologi i czy pale papierosy. Nigdy jakis infekcji kobiecych nie miałam. No i nie wiem co bylo przyczyną. Domyslam sie, ze moze zla budowa narządu. Dr Tkaczuk cos wspaniała ze nikotyna ma wplyw na ruch rzęsek jajowodu. No i tyle, zadnych badan dodatkowych tylko to hsg. Chyba, ze to tak ma byc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 21:58



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że miałaś jakieś nieprawidłości w jajowodzie. Moja znajoma zaszła w ciążę i miała cp. Trafiła podobnie jak Ty Lenka w ostatniej chwili na stół nawet nie bylo czasu na laparo, udalo sie wycisnąc ciąze i oszczedzic jajowód. Zaszla ponownie w ciaze i znowu cp w tym samym miejscu. Usuneli jajowod, potem hsg i w kolejnej ciazy wszystko zakonczylo sie pomyslnie.

    f08af289ff.png
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Możliwe że miałaś jakieś nieprawidłości w jajowodzie. Moja znajoma zaszła w ciążę i miała cp. Trafiła podobnie jak Ty Lenka w ostatniej chwili na stół nawet nie bylo czasu na laparo, udalo sie wycisnąc ciąze i oszczedzic jajowód. Zaszla ponownie w ciaze i znowu cp w tym samym miejscu. Usuneli jajowod, potem hsg i w kolejnej ciazy wszystko zakonczylo sie pomyslnie.

    Tak mi tłumaczył dr Swatowski ze nie ma co rozpaczac z powodu utraty jajowodu, poniewaz zazwyczaj trafiają sie kolejne CP w tym uszkodzonym. Wiec trzeb miec nadzieje, ze ten jedyny jest drozny i bedzie Ok. Takiej jestem mysli i mam nadzieje, ze badanie hsg to potwierdzi. Jestem juz spokojna odnosnie tego hsg bo duzo od Was kobietki dowiedziałam za co dziękuje.



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko będzie dobrze;) a po hsg podobno lepiej sie zachodzi:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Marleni Tobie tez milego;)

    Ja juz krew spuscilam dzisiaj wizyta u endo dzięki Kamilce:)

    hewa81, Marleni, Kamilka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta :)

    I ja ponownie zrobiłam badanie TSH i mam nadzieję, że w sobotę się pomylili :)

    DOTEK - powodzenia na wizycie :)

    Marleni, Kamilka, Magdziulla lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Miłego dnia dziewczyny. Ja zalegam w łóżeczku bo chora ale teraz już z górki.
    Dotek napisałam Ci na priv.
    Ewa kciukasy żeby wynik był lepszy. Daj znać jak będziesz miała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 08:35

    hewa81 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, kuruj się i nabieraj sił na swoją wizyte.
    Hewa gdzie pobieralas krew? Trzymam kciuki za Twoje TSH:)

    Brała któraś z Was metformine?

    Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTEK,
    Robiłam w luxmedzie :)

    Jak będę miała wynik to dam znać, ale pewnie to będzie ok 17

    Spokojnego początku tygodnia Laseczki :)

    Marleni, Dotek lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Hewa a teraz też robisz w luxmedzie ?

    Też robiłam w luxmedzie dla porównania, może błędnie, ale już po ptokach. Ale jeśli wyjdzie mi dalej takie wysokie, to zapewne będę miała podniesioną dawkę leku i za miesiąc też zrobię, więc może wtedy w innym laboratorium.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Wam ja po upuszczeniu krwi...Kilka badan i 115 zł poszło...ach ten LuxMed.. :)
    Powiedzcie mi czy do tego dr Stettnera długo się czeka? I gdzie przyjmuje, bo mi wyskoczyly jakies prywatne gabinety na Chodzki, tak? i ile kosztuje wizyta ? Z góry dziękuję za odp. :) Milego dnia :)
    PS. a badanie nasienia to gdzie wasi mężowie robili? Tak pytam na wszelki wypadek-chcoc mam nadzieje ze nie bedzie potrzeby...Bo myslalam o luxmedzie ale widzę, że chyba nie warto? A czy poza lux medem mozna robic np.w klinikach nie bedac pacjentem tej kliniki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 09:19

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę że dzisiaj wszystkie okupowałyśmy luxmedy. Ja też wydałam 115 na tsh, ft 4 i witamine d3.

    Mikka mój małż robił nasienie w luxmedzie na radziwiłłowdkiej wersje rozszerzoną. Wynik był dobry i lekarze ten wynik uznają. Nawet jak w ab ovo byliśmy to nie kazali powtarzać tylko zarówno dr Tkaczuk jak i prof Putowski uznali wynik z lrxmedu nikt nic nie mówił. Ale słyszałam że w ab ovo też dokładnie robią badanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 09:27

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    O widzę że dzisiaj wszystkie okupowałyśmy luxmedy. Ja też wydałam 115 na tsh, ft 4 i witamine d3

    Ja bylam dzis na królewskiej, zaparkowałam pod Katedra i...na dzień dobry wiwinęłam orła...tak sobie tyłek stłukłam i myślę " ocho cudny dzien się zaczyna..".
    Jesli zajdzie potrzeba to wysle męża na Radziwiłowską do LuxMedu, ale mam nadzieję, że nie bedzie trzeba...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    hej Wam ja po upuszczeniu krwi...Kilka badan i 115 zł poszło...ach ten LuxMed.. :)
    Powiedzcie mi czy do tego dr Stettnera długo się czeka? I gdzie przyjmuje, bo mi wyskoczyly jakies prywatne gabinety na Chodzki, tak? i ile kosztuje wizyta ? Z góry dziękuję za odp. :) Milego dnia :)
    PS. a badanie nasienia to gdzie wasi mężowie robili? Tak pytam na wszelki wypadek-chcoc mam nadzieje ze nie bedzie potrzeby...Bo myslalam o luxmedzie ale widzę, że chyba nie warto? A czy poza lux medem mozna robic np.w klinikach nie bedac pacjentem tej kliniki?

    Hej,
    Stettner przyjmuje na Chodźki, ale też w luxmedzie - chyba na Zwycięskiej. Wizyta pewnie coś ok. 100 zł. A czy długo się czeka to nie wiem - zajrzyj sobie na luxmed, bo tam to można podejrzeć.
    Mój M. robił badanie nasienia + posiew w ab ovo - koszt 150 zł. Wynik jest po ok 2 godz. a posiew po ok. 3 dniach. Wiem właśnie, że różnie zaopatrują się na wynik z luxmedu. Szkoda bo tam wygodnie jest robić wszelakie badania, bo wynik jest przez neta, no i w sobotę można. Ponoć troszkę bardziej rozszerzone są w OVUM, bo tam przy okazji robią test HOST, który świadczy o zdolności zapładniania, a to jest w sumie ważne (w ab ovo pomimo, że badanie jest rozszerzone to tego testu nie robią).

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy gdzie chodzicie do tego Stettnera? Na chodzki czy do Luxmedu? Bo chodzi mi o to, że jak np w LuxMedzie zapisze sie tylko na wizyte a okaze się ze potrzeba zrobic usg to bede musiala zapisac sie po raz kolejny i czekac na termin a czy na Chdzki w tych gabinetach jest mozliwosc taka ze np jesli zapisze się na wizyte i potrzeba usg to czy np. wystarczy ze przejdziemy do innego gabinetu- ja zapłacę za wizyte + usg iz glowy- nie trzeba czekac kolejny raz..?

    A co do tego badania nasienia- moze zadam glupie pytanie, ale polega ono na tym ,że mąz dostanie pojemniczek i poprezz masturbacje musi oddac material do badania tak? Bo mój małż oczywiscie zartuje ze pojde znim do gabineciku i mu pomogę, a chce zeby byl przygotowany na to jak to sie odbywa naprawdę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 10:01

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dzięki, kuruj się i nabieraj sił na swoją wizyte.
    Hewa gdzie pobieralas krew? Trzymam kciuki za Twoje TSH:)

    Brała któraś z Was metformine?

    Cześć wszystkim :)

    Dotek ja biorę siofor500, który zawiera metforminę.

    Marleni, hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    Cześć wszystkim :)

    Dotek ja biorę siofor500, który zawiera metforminę.

    Viowieczka ja właśnie rozważam możliwość brania metforminy bo ostatnio endo coś o tym wspominała ale wyczytałam że są po tym straszne efekty uboczne w postaci rewolucji żołądkowych. Miałaś jakieś negatywne skutki? Ja to w pracy nieraz nie mam czasu pojsc do wc przez 8 godzin i się troche boje tej metforminy.

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buuuu i jest rozczarowanie. We wrześniu tsh miałam 3,26, w październiku biorąc jodid 100 miałam 2,450, w listopadzie 2,100 a dzisiaj 3,583:( Ft 4 jest 15,05. Co za los:( Pewnie mi dr włączy dzisiaj eutyrox

    f08af289ff.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Viowieczka ja właśnie rozważam możliwość brania metforminy bo ostatnio endo coś o tym wspominała ale wyczytałam że są po tym straszne efekty uboczne w postaci rewolucji żołądkowych. Miałaś jakieś negatywne skutki? Ja to w pracy nieraz nie mam czasu pojsc do wc przez 8 godzin i się troche boje tej metforminy.

    Dotek ja akurat żadnych skutków ubocznych nie mam, choć też się tego bałam. Możesz spróbować brać np. od piątku i zobaczyć czy Twój żołądek jakoś zareaguje, przy weekendzie jak będziesz w domu to wizyta w toalecie to żaden problem :P.

    Dotek lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Buuuu i jest rozczarowanie. We wrześniu tsh miałam 3,26, w październiku biorąc jodid 100 miałam 2,450, w listopadzie 2,100 a dzisiaj 3,583:( Ft 4 jest 15,05. Co za los:( Pewnie mi dr włączy dzisiaj eutyrox

    I kolejna do kompletu :( Wszystko to dziwne dla mnie. Współczuję Ci bo chyba chciałaś uniknąć hormonów. Trzymaj się DOTEK :) i daj koniecznie znać co Ci dr na wizycie powiedział-a).

    Dotek lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ