X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 marca 2016, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za lekarz, zero delikatności. Lekarz od niepłodności powinien być też psychologiem. Ale swoją drogą może invitro to nie jest taki zły pomysł, tylko nie wiem czy invicta? To jest "sieciówka". Nie poddawaj się kochana,

    hewa81, hipisiątko lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Wczoraj byłam u innego lekarza. Na dzień dobry zapytał kto mi taka masakrę w środku zrobił? Wg niego jednak jest ten wodniak na lewym jajowodzie i najlepiej usunąć jajowod i próbować in vitro bo prawy po operacji wygląda bardzo źle. Tydzień temu lekarz wykluczył wodniak na 100 % . Inseminacji by nie polecał bo Napewno się nie uda. Aaaa i przy clo wyhodowany został jeden pecherzyk i po niedrożny stronie. Wiec zostaje się tylko modlić o cud aby w następnym cyklu pecherzyk był po prawej stronie. Wczoraj Straciłam całą nadzieje na dziecko. Tzn on mi ją odebrał. Przestaje brać leki i daje sobie spokój z tym wszystkim.

    Spokojnie Kochana. Jeszcze nie wszystko stracone. Ja osobiscie nie licze ze zajde naturalnie, ale w in vitro widzę dużą szansę dla siebie. Poki co mam okres buntu, i nie licze dni, nie biore suplementów, mam w nosie wszystko...czekam na szpital w maju.

    Dotek dobrze pisze z tym in vitro. Przecież przy endometriozie duzo kobiet zachodzi właśnie droga in vitro. Pomyslcie o tym z mężem, a tym dziadem się nie przejmuj.
    I szczerze dziwi mnie bardzo dlaczego dr. T nie wysłała Cię na rządowe in vitro. Mi dr. S pow.ze majac endomende, potwierdza sie ja laparoskopowo i podchodzi do rządowego bez żadnego ale.

    Nasza Lady bedzie miec w kwietniu wizyte w Novum to nam zdradzi co nieco o tej klinice;). Ja ost.sciagnelam sobie "in vitro-czekajac na dziecko"i czuje w duchu ze to in vitro mi pomoze ...bo na cud nie licze.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Piękne Panie :)

    Jakieś TU ciężkie tematy od wczoraj i podłe nastroje panują :(
    Nie poddawajcie się Dziewczyny, bądźcie silne i nie traćcie wiary. Kibicuję Wam z całego serducha.
    Jeśli nie ma innego, prostszego sposobu na posiadanie maluszka to trzeba sobie pomóc. Wiem, że są różne przekonania i podejścia do in vitro (nie każdy to akceptuje), ale jeśli to jest jedyne wyjście to warto to przemyśleć.
    Życzę Wam dużo, dużo siły.

    HIPISIĄTKO, przykro mi, że tym razem trafiłaś na takiego lekarza, bo pamiętam, że z poprzedniego byłaś bardzo zadowolona. Ściskam Cię mocno :*



    I teraz jak ja mam się chwalić - Wy wciąż walczycie, macie trudne chwile, zwątpienia ....
    Napiszę tylko tyle, że po wczorajszej wizycie jest ok. Obywatelowi serduszko bije i ma 17mm.

    Ściskam Was mocno, kibicuję i jestem z Wami całym serduchem.
    Buziaki :*

    hipisiątko, DreAms86, Kamilka, Ewelinka33 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa- a właśnie chwal się bo pomimo, że może serducho trochę zaboli z pewnej może lekkiej zazdrości, to jednak dobrze czytac o radosnych wieściach :)Super, że maluch rośnie! zdrówka i mega nudnej i bezproblemowj ciąży.
    Biorę się za mycie okien, żeby nie mysleć o tym co mi w końcu jest i jak to wyleczyć....Miłego dnia.

    hipisiątko- przykro mi, że trafiłaś na takiego lekarza...

    hipisiątko, hewa81 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    No właśnie nie mogę jej wybaczyć ze nie skierowała mnie na in vitro ba nawet nie powiedziała ze mam taką możliwość. Jak będzie konieczne to invitro jak najbardziej skorzystamy bez żadnego ale. Trochę kasa nas ogranicza ale może kredyt jakiś się uda.
    A ten lekarz mówił do mnie takim tonem aż się płakać chciało. Taki wyniosły był i dał mi do zrozumienia ze co bym nie zrobiła to bez invitro się nie obędzie.

    Zobaczysz Kochana, wyjdziemy na prosta :) nie tak to inaczej. Co do kosztow in vitro nas również bedzie wiązał kredyt...no ale musimy dac rade.

    Mi dr.W. kolega dr. T.W. powiedział że jak cos to "Asia"przeprowadzi mnie przez in vitro. Smiech na sali, nawet hsg nie mogłam się doczekać a gdzie tu in vitro. Ale Twoja sytuacja jest inna, masz pot.endomende wiec bez dwóch zdań powinna Cie skierować....no ale wyszlo jak zazwyczaj :( .

    Pseudo doktorkiem nawet sie nie przejmuj, szkoda Twoich nerwów.
    Sa ludzie i ludziska. Nie warto. Trzeba pomyśleć nad planem "b"i isc do przodu.


    Ściskam Cię mocno :*

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Witam Piękne Panie :)

    Jakieś TU ciężkie tematy od wczoraj i podłe nastroje panują :(
    Nie poddawajcie się Dziewczyny, bądźcie silne i nie traćcie wiary. Kibicuję Wam z całego serducha.
    Jeśli nie ma innego, prostszego sposobu na posiadanie maluszka to trzeba sobie pomóc. Wiem, że są różne przekonania i podejścia do in vitro (nie każdy to akceptuje), ale jeśli to jest jedyne wyjście to warto to przemyśleć.
    Życzę Wam dużo, dużo siły.

    HIPISIĄTKO, przykro mi, że tym razem trafiłaś na takiego lekarza, bo pamiętam, że z poprzedniego byłaś bardzo zadowolona. Ściskam Cię mocno :*



    I teraz jak ja mam się chwalić - Wy wciąż walczycie, macie trudne chwile, zwątpienia ....
    Napiszę tylko tyle, że po wczorajszej wizycie jest ok. Obywatelowi serduszko bije i ma 17mm.

    Ściskam Was mocno, kibicuję i jestem z Wami całym serduchem.
    Buziaki :*

    Super ze bąbelek rośnie :) zazdraszczam tak pozytywnie oczywiscie :).

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    A może jest jeszcze szansa? Migot_ka się dostała.


    Monia, tez o tym pomyslalam.

    Hipisiatko, moze obdzwon kliniki?a nóż znajdzie sie jeszcze miejscie dla Was.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 14:23

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa gratulacje:) bardzo fajnie że serdusio bije i niunio ma się dobrze:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na rządówkę nie ma już szans w żadnej klinice...program niestety tylko do czerwca... :(
    Hipisiątko, ja bym zmieniła klinikę...invicta to sieciówka i liczy się dla nich tylko kasa i na to są przede wszystkim nastawieni...zdziwiłam się, że tam pojechałaś, ale nic nie mówiłam...jeśłi chcesz pozostać w Warszawie to polecam Novum...
    Ewa cudownie, że jest już serduszko :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kobitki też uderzam na novum jak do maja mi sie nie uda. Tylko jeszcze nie wiem do kogo tam isc:/

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Ja właśnie kobitki też uderzam na novum jak do maja mi sie nie uda. Tylko jeszcze nie wiem do kogo tam isc:/
    Ja tez Novum, ale to jeszcze chwila. Jesli chodzi o lekarza to tez nie wiem...ale warto moze popytać na wątku ivf.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 marca 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko na pewno jest w tym co napisałaś sporo racji. Mnie jakoś żaden z lekarzy novum nie przekonuje ale nie mam innego pomysłu. Ewentualnie w łodzi jest prof. Wilczyński i ma dobre opinie na znanym lekarzu.

    f08af289ff.png
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 18 marca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a nie myślałyście o Klinice Bocian w Białystoku???
    Ponoć ten pan doktor Mrugacz taki chwalony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 17:14



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 18 marca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma kilka lat się starała bezowocnie, w Rzeszowie namówili ją na inseminacje i miała ich az 5 i żadna efektu nie przyniosła. W końcu pojechała do dr Mrugacza do Białegostoku on ją dokładnie przebadał i stwierdził, ze ma polipa w macicy i przez niego nigdy nie zajdzie w ciąże. Usunął go jej i już w 2 cyklu od usunięcia polipa zaszła sama naturalnie w ciąże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 17:13



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika Bocian w bialystoku
    tak to nie Gogacz tylko Mrugacz, zawsze myle te nazwiska

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 17:11



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr. N. Med. GRZEGORZ MRUGACZ

    Jest tez oddzial tej kliniki bogian w warszawie ale ponoc w bialystoku szybciej mozna sie dostac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 17:11



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka poczytam opinie o Białymstoku. Zapomniałam o bocianie:) a białystok słynie z niezłych specjalistów. dzięki.

    f08af289ff.png
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek ja jestem po hsg i od nastepnego cyklu mam zielone swiatlo, ale nie jestem chyba jeszcze gotowa na kwiecien i chyba bedzie staranie od maja. Ale jak nie uda sie przez 6 miesiecy to jade do kliniki bocian.



  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko a ile masz do Białegostoku?


  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Mirabelka gratulacje, widze że się udalo:)

    f08af289ff.png
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ