X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek jak wizyta ??



  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat :)
    Pewnie jest opóźnienie i Dotek cępi pod gabinetem....
    ;)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem już po. Na usg widać zarodek 10,6mm i ciałko żółte. Jeszcze nie przypomina człowieka ale dr włączył serduszko, któro pikało. Jestem szczęśliwa bo jeszcze nigdy tak daleko nie doszłam. Pierwszym razem miałam puste jajo a drugim nawet nie zdążyłam pójść na usg.

    Mona_M, lena82, Kamilka, mikka, viowieczka, hipisiątko, hewa81, Magdziulla, Wedmoczka, Monia85 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek super wieści. Rosnij zdrowo.

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Dotek GRATULACJE!!!! :) :) :)
    Wspaniale, aż łzy mi popłynęły ze wzruszenia czytając "serduszko, któro pikało. Jestem szczęśliwa bo jeszcze nigdy tak daleko nie doszłam"

    Teraz dbaj o siebie i o maleństwo
    Życzę dużo spokoju, wypoczynku i samych pozytywnych myśli



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Modle sie zeby dzidziuś ze mną został.

    lady_pink lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Staram się o tym nie myśleć. .. ale...

    Ja tez staram się nie myśleć, ale jak juz sobie pomyślę to wyję, bez względu na to gdzie akurat sie wtedy znajduję... :(

    dotek- tu wszystkie trzymamy kciuki więc musi byc dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 20:35

    Dotek lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    Ja tez staram się nie myśleć, ale jak juz sobie pomyślę to wyję, bez względu na to gdzie akurat sie wtedy znajduję... :(

    dotek- tu wszystkie trzymamy kciuki więc musi byc dobrze!
    Mikka mi łzy lecą codziennie jak jadę busem do pracy. Nie wiem dlaczego. Chyba mam całe 25 minut wolnego czasu na myślenie.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona M.mam tak samo, kiedy zostaję sama i jest czas myśleć. Tak mają aniołkowe mamy... teraz moja rodzina przeżywa, planuje i patrzą się na mnie jak na dziwoląga ze nie chodzę uśmiechnięta od ucha do ucha. A ja choć w glebi duszy czuje teraz szczescie to boje sie cieszyc za bardzo.

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTEK, To mogę w takim razie oficjalnie Ci pogratulować :) <3 Wiem że jeszcze dużo przed Wami, będziesz wsłuchiwać sie w swój organizm, ale wiara czyni cuda. Także życzę Ci dużo spokoju i pozytywnego myślenia :) Trzymajcie się cieplutko i rośnijcie zdrowo <3

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek w końcu dorwałam się do neta, żeby sprawdzić Twoje wieści i są cudowne. Będzie dobrze, wiesz jak bardzo ryzyko spada jak już jest serduszko? Super. Teraz odetchnij i ciesz się. Moje na serduszkowym też człowieka nie przypominało, nawet fasoli nie, taka plamka. Ale na następnym już zobaczysz. Rozumiem Twój stres ja też tak przeżywałam, aż do 12tc a potem powiedziałam po usg - basta teraz tylko radość:) który to tc?
    Ach no i gratuluję!:)

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek cudowne wieści!!!!
    Gratuluję! Bardzo się cieszę!!!!!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla to 7tc. W poniedziałek zacznie sie 8.

    Ewa myślę że wiara ma tu duży wkład bo od kwietnia codziennie modle się do św. Dominika.

    Kamilka przesyłam nieśmiało fluidki ciążowe puki je mam.

    Dziękuję Wam jeszcze raz za wsparcie:)

    hewa81, lena82 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,udanego tygodnia. Która z Was testuje w najbliższym czasie albo idzie na jakieś wizyty, zabiegi???? Kciuki odpalone.

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki:kciuki: żeby wszystko poszło jak trzeba:) daj znać jak będzie wiadomo. Dokladnie kiedy co i jak:)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogę dołączyć i ja?


    jestem staraczką od niedawna, ponieważ najpierw musiałam doprowadzic sie do porządku po głupim odchudzaniu.
    Chodzę do dr Tkaczuk-Włach - świetna kobieta!

    Mam 25 lat (rocznikowo 26) przez te moje problemy psychika mi chyba siada...ciągle tylko widzę kobiety w ciąży bądź z wózeczkami.... :(

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynazlipca witaj. Dr W ma już jakiś pomysł na Ciebie?

    Lady to trzymam kciuki i nie puszczam, ile dostaniesz zarodków 1 czy 2?:)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady trzymam mocno kciuki za Ciebie!

    lady_pink lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jedno dziecko wystarczy na razie:)

    lady_pink lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek dopiero sobie przypomniałam, że stawiałyśmy u Ciebie bliźniaki, a serduszko jedno pikało? To będzie silne serduszko w takim razie:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ