X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ,

    Doktorek jedno znalazł. 17 czerwca ide po recepty to moze zajrzy mi jeszcze raz, zobacze czy przypomina ludzia ;)

    Lady kciuki za transfer, to już niedługo:)

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady jaktam, już po?:)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaciskamy kciuki, kiedy możesz testować?

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz zaciskamy kciuki za pomyślne wgryzanko dzidziulka:)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady- kciuki zaciśnięte :)

    Poszlam dzis na kontrol do stomatologa, a tu jak sie okazalo jest co robic.. No to trzeba zrobic zeby moc sie kiedys starac znów :)

    Milego popludnia Wam :)

    PS. pila ktoras z Was moze regularnie czystka? Bo ja tak od 2 tygodni- 2 razy dziennie. Czy jakies efekty uboczne moga być? Bo o plusach juz wyczytalam :)

    PS.2 czy to mozliwe zebym po 1 tab.dziennie (5 mg) encortonu miala wzmozony apetyt? Bo normalnie jadlabym ciągle... :P

    lady_pink lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czystka nie piłam a co do encortonu to jak najbardziej możesz mieć apetyt bo lek ten jest sterydem i wir w baku to efekt uboczny.

    Też muszę się wybrać do dentysty,ciekawe czy da jakies znieczulenie:)

    f08af289ff.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej. Czystka nie piłam a co do encortonu to jak najbardziej możesz mieć apetyt bo lek ten jest sterydem i wir w baku to efekt uboczny.

    Też muszę się wybrać do dentysty,ciekawe czy da jakies znieczulenie:)

    Dotek z tego co mi mówiła moja pani doktor to znieczulenie dają od 14 tygodnia i to też zależy od tego czy mają takie bez noradrenaliny.

    Dotek lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 12:05

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Hej, mam pytanie- czy jest tu kobietka która może mi polecić lekarza w ZAMOŚCIU ? Nie musi być stricte od niepłodności, po prostu dobry gin który nie bagatelizuje niczego i wysłuchuje pacjentkę. Potrzebuję dla kuzynki, leczyła się w Tomaszowie gdzie chcieli jej usunąć jajnik a okazało się że to tylko torbiel do usunięcia laparoskopowo. Nie bardzo może dojeżdżać do Lublina a ten Tomaszów to po prostu żenada...

    PS. Trzymam za was kciuki ;)
    witam cięzko kogos polecic z zamoscia bo lublin a zamaośc to niebo a ziemia.. najlepiej udac sie do kogos kto pracuje w szpitalu dr węgrzyn jest całkiem w porządku. moim zdaniem lekarze w zmc potrfia zapisywac antyki, prowadziac bezproblemowe ciąze ale jak juz jest cos powazniejszego to nie maja o tym bladego pojecia... takze wybór twojej kuzynki.. a w lbl koszt wizyt podobny jak w zmc tylko dojazd do tego dochodzi.

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 12:05

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę Arturowa bo nie znam nikogo w Zamościu.

    Dziewczyny, które leczą niedoczynność mam pytanko, zrobiłam dzisiaj tsh i mam 2,14. Czy to nie za wysokie jak na 9tc. Wizyta u prof. Dopiero 27:(

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek nie jest źle, spokojnie tym bardziej, że w ciąży rośnie. Moja endo zawsze dąży do ok 1-1,5, ale w połowie ciąży skoczyło mi na właśnie jakoś 2,1 i też była zadowolona. Wiadomo zwiększa mi dawkę, bo też waga rośnie. I ja mam przeważnie na takim poziomie 1,1. Bierzesz euthyrox/letrox? Ale to naprawdę nie jest jakiś niepokojący wynik po prostu trzeba będzie kontrolować dawki, bo to będzie pewnie rosło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2016, 19:46

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Magdziulla za odp. Przed ciążą brałam letrox 25, teraz 37,5 o 25% więcej. Niedługo zbadam ponownie tsh. Mam nadzieję że do 27 czerwca nie urośnie bardziej.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Ci wtedy zwiększy trochę, ale spokojnie ja miałam podobnie i było ok. Teraz biorę 4 dni 50 i 3 dni 37,5.
    Jak się czujesz w tym stanie?:)

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to od 2 tygodni meczą mnie mdłości, muszę często coś przegryzać żeby je łagodzić. Czasami lekko zakłuje w brzuchu. A dzisiaj początek 9tc i cały dzień czuję brzuch, nie boli ale taki ciężki. Ogólnie to mam dużo stresu o utrzymanie tej ciąży. W piątek idę do mojego drugiego gina to zajrze co tam słychać. Chciałabym być już w tym tygodniu co Ty, pewnie bym troche odetchnęła. Jak się czujesz? Rośniesz dalej?:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosnę, rosnę jak chcesz to wstawię później foto:) generalnie życzę każdej ciężarnej sampoczucia jakie ja mam. Jedynie od jakiegoś czasu doskwiera mi ból, no przyznam, że spory spojenia łonowego, ale czy to jest to się potwierdzi dopiero na usg, na które czekam od...uwaga...21tc.

    Ja też musiałam ciągle coś przegryzać, żeby mi nie było niedobrze, miałam całą torebkę przekąsek do pracy:)
    Wiem co przechodzisz z tym stresem, ale postanów sobie, że po usg zaczniesz cieszyć się ciążą, bo naprawdę szkoda. Ja po usg chyba w 12tc powiedziałam -basta, nie chcę mieć znerwicowanego dziecka. I od tamtej pory nie czytam, nie szukam zakładam, że wszystko.będzie ok. A na tym etapie zmartwieniem jest wyprawka:)

    Dotek, hewa81 lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz bardzo dobre podejście, popracuję nad tym. Mnie właśnie dopadło jakieś przeziębienie, zatoki i pojdzie w ruch miód, mleko i inne domowe specyfiki;)
    To rzadko masz usg, mi lekarz zapowiedział usg co miesiąc. Masz już upatrzony wózek? Przydałoby się żeby lekarz ocenił co to za ból i jego przyczynę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 07:19

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej byłam na usg mniej więcej co msc (raz poza skierowaniem przez lekarza) niby w.luxmedzie, ale nie do mojego prowadzącego on nie robi usg, więc może dlatego taki "oszczędny". Teraz kazał dopiero w 30tc zrobić. Jak nie mam skierowania to muszę płacić, bo nie idzie na kartę. Myślałam, że nie wytrzymam i pójdę w międzyczasie, ale Mała jest tak aktywna, że chyba dam radę:) a wyobrażasz sobie, że w uk mają 2 usg w ciąży?!
    z tym bólem miałam iść, ale stwierdziłam, że.wyczekam do wizyty mam 22.06(jeszcze bez usg) dziecku to nie zagraża, a z tego co wiem i tak nic się z tym nie.zrobi po prostu spojenie mi się rozchodzi.

    Wózek mam, generalnie w.miarę wcześnie spięliśmy się z mężem i kupiliśmy najdroższe rzeczy, teraz zostało.milion pierduł, ale nałożyło nam się milion wydatków plus czekam co będzie z zusem. Ale może zdążę:) jakbyś potrzebowała rady odnośnie wózka to jestem wyedukowana;)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie że w Uk jest bardzo oszczędnie. Ja bym chyba zwariowała:) Jestem zauroczona wózkiem anex sport, moze do mojego terminu potanieje narazie ok 2200. To sporo bo można i za 1500 kupić jakieś cacko. Ale o wyprawkach będę myśleć pod koniec ciąży tak w 7 miesiącu. Planujesz poród sn czy cc?:)


    A co tam u Was dziewczyny, jakoś forum ucichło, Kamilka, Mona, Mikka, Monia, Hipisiątko, Hewa i reszta.

    No i czekamy na testowanie Lady pink:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 08:14

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też o Lady dziś pomyślałam:)

    Co do wózka to musisz wiedzieć na czym Ci zależy, dla mnie absolutnym priorytetem była łatwość wypinania gondoli/spacerówki i lekkość, bo mieszkam na 4p, więc codziennie będę się z tym zmagać, dlatego wybrałam baby design lupo comfort, urodą nie grzeszy przyznaję, ale jest nieziemsko wygodny. Ja radzę oglądać na żywo, macać, ale ceny tańsze w necie. W Rampersie bym zapłaciła ponad 400zł drożej!
    Szybciej zleci niż myślisz, ja przecież dopiero co robiłam test, a jutro zaczynam 3 trymestr!:)

    Dotek, hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ