X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem na zwolnieniu od miesiąca. Niestety firma mnie dosłownie wykiwała w kwestii wysokości zasiłku i jestem wściekła, rozgoryczona i zrozpaczona, bo nie wiem co dalej. Najgorsze, że ani nic nie mogłam zrobić, ani za bardzo nie mogę, chyba, że pójdę do sądu, ale nie wiem czy wytrzymam to psychicznie. Mam nadzieję, że unikniesz takich emocji, niech będą same pozytywy. Niestety stres źle na Małą wpływa, bo ruchy ucichły, a było już tak wesoło w brzuszku.
    Przepraszam, że mędzę, ale mam doła:(
    Dobrze, że poszłaś na zwolnienie, odpoczywaj to jest Twój czas!

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 maja 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba na zwolnieniu powinnaś dostać średnie wynagrodzenie z ostatnich 12 miesięcy, ale wiadomo że czasami pracodawcy mają swoje. Tak samo zus. Ale wszystko się ułoży, najważniejsze jest maleństwo i Twoje zdrowie.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 04:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam, ale cóż oszukali mnie. Jak widać już kolejną noc przeżywam. A niech ich myszy zjedzą;)
    Piątek to fajny dzień Ty masz usg, a ja pierwsze zajęcia szkoły rodzenia. Już nie mogę się doczekać:)

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    Magdziulla może będę mogła pomóc znam się trochę na temacie. Jak chcesz to zapraszam na priv.

    hewa81, Dotek, Magdziulla lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla mnie wysokość zasiłku na zwolneiniu też mocno kiedyś zdziwiła.
    Zapewne co innego dostawałaś do ręki a co innego na umowie miałaś?

    Cześć wszystkim.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Okropne jest to że za wszystkim trzeba się nachodzić w tym kraju i swoje wystać. Nawet w ciąży nie ma spokoju. Powinni z obligu wypłacać solidny zasiłek i nie oszukiwać:)

    Magdziulla fajnie że zaczynasz zajęcia, ja narazie się wsłuchuję w siebie i jestem przerażona jak np. dzisiaj poczułam ciężar w dole brzucha.

    Jaktam mija tydzień, jakie plany dalej dziewczyny, Kamilka, Mona?

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek ja teraz wcinam donga, ale raz że za późno się do tego zabrałam a dwa, że nie czuję zadnych efektów. Więc od piatku zaczynam dupka i czekam na @.
    Potem jadę na wakacje i jak nie wrócę w dwupaku to od cyklu lipcowego zaczynam znowu z CLO. Tylko nie wiem jak się do lekarza zapisać jak nie wiem kiedy @ przylezie hmmm

    Dotek lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam wczoraj u gina. Niby ten polip jest ale jest tak mały ze lepiej go nie usuwac bo wiecej szkody mozna narobic- jesli np. cos by poszlo nie tak. Zbaraniałam bo chyba polipu utrudniaja zajscie i potem moga byc problemy w ciazy, ale ja sie nie znam wiec zdaje sie na dr.
    Posprzatałam, zajrzałam do ogródka i ogólnie stsram się nie myślec, ze jeszcze kilka miesięcy temu myślalam ze ten Dzień Dziecka będzie wyglądał inaczej...ale cóż... ważne ze chociaż jednemu mojemu dziecku mogłam dziś sprawić radość :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Kamilka wysłałam zaproszenie, chętnie się doradzę. Generalnie sprawa jest jasna, ale w firmie zmieniła się księgowość i okazało się, że przez to nie zaliczą mi części wynagrodzenia do podstawy. Nie z mojej winy, tylko tak po prostu, bo oni sobie zmienili zasady,no a dziś się jeszcze kolejne klocki okazały:/ już nie mam na to siły, miałam kupować wyprawkę, a ryczę i nie śpię po nocach:/
    A długo uczciwie pracowałam w firmie, byłam jednym z najlepszych pracowników, przyniosiłam prawie największy dochód, żadnych l4, kombinacji, a tu proszę.

    Najważniejsze, że mam Małą i jakoś damy radę, tylko żal.

    Ja wierzę, że Wy też lada chwila zajdziecie, radzę wszystko dokładnie wtedy sprawdzić;)
    Mona wrócisz w dwapaku, monotematycznie będę doradzała to co mi pomogło to odpuszczenie. Chociaż mnie wkurzało jak ktoś mi tak radził;)

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula odpuszczenie nic mi nie da bo nie mam owulacji ;) Jak odpuszczę to nie zajdę choćbym na uszach stawała.

    Kochana nie wiem jak duża jest ta róznica w wynagrodzeniu, ale to niespanie i płacz źle wpływa na małą. A jeżeli chodzi o pracodawców to oni przeważnie (może nie wszyscy ale większość) mają pracowników w doopie. I nie ważne co robiło się wcześniej i jak - oni i tak spróbują cię udupić. Smutne to.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla to jest jawne łamanie kodeksu pracy w zuchwały sposób:/

    Mikka dr pewnie będzie wiedział co z tym polipem. Fajnie że masz z kim świętować dzień dziecka:)

    Mona tak mi się wydaje że masz dobry plan i tak trzymać. Grunt to się nie poddawać i probować dalej, do skutku.

    Kamilka a jaktam u Ciebie. Dr L coś wymyśliła czy macie sie starac?

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona w takim razie to, to co mogę zrobić to przesłać Ci wirusy, chyba jeszcze powinny działać;). Przyznam, że nie szastałam nimi i okazały się do tej pory wysoce skuteczne;);)

    Już postanowiłam, że nie przeżywam, biorę się w garść. Matka w końcu musi być silna:)
    Wasze dzieciaczki też będą miały silne matki:)

    hewa81, Mona_M lubią tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam się starać od tego miesiąca. Dr zapisała mi encorton 5 mg i brać od pierwszego dnia cyklu. Tylko dziwne że zapisała mi dwa opakowania po 20 tabletek. A nie można ich sobie od tak odstawić. Nie wiem czemu nie zapisała mi takiego opakowania 100 szt. W aptece chciałam poprosić o większą ilość ale nic z tego. A do dr L znowu czeka się 2 lub 3 miechy.... a poza tym od owu mam codziennie plamienie lub krwawienie że coś musi być nie tak. I dziś nagle bez zapowiedzi przyszła @. Najpierw przyszła a potem zaczął boleć brzuch. Dziwne to. Już wyczytałam w necie że może mięśniaki albo co....
    I wymyśliłam że tymczasem pójdę do dr Włach na usg i po recepty. Ona mnie wysłała do dr L to się nie obrazi jak powiem że do niej chodzę.
    A poza tym dr L nigdy nie robiła mi usg chyba sama go nie robi.
    Także miesiąc miał być mega staraniowy a tu guzik z pętelką... Tyle u mnie.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prof L nie robi usg, tylko jest tam taki gabinet i jakis dr robi jej pacjentkom a ona tylko oglada wynik. Dobry pomysł z tą wizytą u dr W. Niech zobaczy co i jak i moze wnikliwiej spojrzy na te plamienia.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Prof L nie robi usg, tylko jest tam taki gabinet i jakis dr robi jej pacjentkom a ona tylko oglada wynik. Dobry pomysł z tą wizytą u dr W. Niech zobaczy co i jak i moze wnikliwiej spojrzy na te plamienia.
    Jak byłam u dr L to nie było tak źle. Miałam kilka dni przed @ to mi dała dupka. A ten cykl jakiś dziwny od owu plamienie....
    Jak byłam u L to akurat nigdy nie było tego dr od usg.
    Trochę się martwię bo zrobilam tyyyle badań i tyle wizyt a od poronienia minęło 9 miesięcy i nie miałam usg. Może to nic a może coś... zobaczymy.
    Jakoś straciłam wene i nawet nie zaglądałam za bardzo na ovufriend żeby się niepotrzebnie nie nakręcać.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam encorton od 5 do 24 dnia cyklu i tylko przy cyklach stymulowanych i w sumie nie wiem czemu tak, bo nie pytałam pani doktor.

    hipisiątko, Kamilka lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia zapiernicza ten czas co?
    My tez już byśmy były na finishu.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Dzięki dziewczyny za info o encortonie. W sumie to ja sie nie spytałam o przerwę a pani dr nie mówiła. Tylko kazała od pierwszego dnia 5 mg a jak ciąża to 10 mg. Mam w domu metypred (niedawno brałam po anginie - zapisał mi laryngolog). I też czytałam że dziewczyny zamiast encortonu biorą. Tylko tam jest dawka 4mg.
    To chyba poczekam do wizyty u dr Włach.
    Miłego dnia!!!
    Viewióreczka piękny ten suwaczek.... :)
    Hipisiątko fajnie że zaglądasz i dzielisz się cenną wiedzą!!

    viowieczka lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam encorton 5 mg przez 3 tyg po 1 tab, a potem przez 2 ms po pol tabl. i nie mam przerw.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady to super wieści że już w sobotę. Oby udało się zebrać dużo jajek, najlepiej cały kurnik:)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ