Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) a Ty jak tam?

neomi34
  • Kamilka Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Widzę Dotek że u Ciebie dziś spadek...
    Przykro mi bardzo!!
    Nie wiem co powiedzieć....
    musi być jakaś przyczyna tego stanu rzeczy. tylko jak ją odszukać?

04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta dzisiaj 4,38...

Co tam u Was dziewczyny? Jakie plany na weekend? Mi jak słonko dopisze to będę się byczyć i opalać cały weekend:)

Kamilka lubi tę wiadomość

f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja latam załatwiam różne rzeczy bo mam dziadzia w szpitalu i oczywiście wszędzie jest biurokracja i praca do 14 masakra jakaś :(a poza tym już mi się zbliża @ i różne humory mnie dopadają.Nastawiłam w końcu ogórki małosolne i zastanawiam się co jeszcze mam zrobić. O i mam weekend wolny więc może też bym się poopalała :)

neomi34
  • Dotek Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O małosolne:) też u mnie są na topie;)

Z tą biurokracją to racja, jak trzeba iść coś załatwiać to się słabo robi.

f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wystałam się w nfz godzinę po to żeby się dowiedzieć, że nic nie załatwię a dokładnie refundacji takiej ortezy dla dziadzia bo ma złamany obojczyk i już mu jest potrzebna póki go nie wypiszą ze szpitala a to nastąpi dopiero w poniedziałek. Głupota. Do poniedziałku nie może tego używać bo po co :(
    jutro ma być 14 stopni masakra jakaś :(
    a jak robisz małosolne?

neomi34
  • Kamilka Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Beta dzisiaj 4,38...

Co tam u Was dziewczyny? Jakie plany na weekend? Mi jak słonko dopisze to będę się byczyć i opalać cały weekend:)
    Czyli wszystko jasne....
    Bardzo bardzo mi przykro!!!

04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Mirabelka30 Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mam pytanie;) głupie wiem i to przez moją skleroze;) jak byłam w szpitalu to ostatniego dnia mój doktorek powiedział żebym nie czekała na wypis ze szpitala bo on mi go wezmie na wizyte. Tylko że dzisiaj byłam na wizycie i zapomniałam o nim na śmierć, a on nic nie mówił. i co ja mogę teraz zrobić? mam jechać do szpitala, wydadzą jakiś odpis czy jak? potrzebne mi to jest do ubezpieczenia. normalnie jestem na siebie zła bo ja zawsze wszystko skrupulatnie dopytuje i załatwiam, a tu taka plama:/

• viowieczka Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    hej dziewczyny, mam pytanie;) głupie wiem i to przez moją skleroze;) jak byłam w szpitalu to ostatniego dnia mój doktorek powiedział żebym nie czekała na wypis ze szpitala bo on mi go wezmie na wizyte. Tylko że dzisiaj byłam na wizycie i zapomniałam o nim na śmierć, a on nic nie mówił. i co ja mogę teraz zrobić? mam jechać do szpitala, wydadzą jakiś odpis czy jak? potrzebne mi to jest do ubezpieczenia. normalnie jestem na siebie zła bo ja zawsze wszystko skrupulatnie dopytuje i załatwiam, a tu taka plama:/

Najlepiej chyba by było zadzwonić do szpitala i dopytać, a w którym szpitalu leżałaś?

"Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

82dojw4z802clx8l.png

QnVUp1.png
  • Mirabelka30 Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w wojskowym ;) też o tym myślałam, najlepiej to chyba do doktorka dzwonić, ale aż mi wstyd się przyznawać ;)

• viowieczka Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    w wojskowym ;) też o tym myślałam, najlepiej to chyba do doktorka dzwonić, ale aż mi wstyd się przyznawać ;)

ja jak leżałam w wojskowym to wyniki odbierałam w sekretariacie na oddziale ginekologii, także Ty pewnie też możesz je tam odebrać :)

82dojw4z802clx8l.png

QnVUp1.png
  • Mirabelka30 Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wyniki to ja mam , nie mam wypisu ze szpitala:) zresztą zadzwonię jutro zrobię z siebie wariata i zapytam ;)

• viowieczka Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    ale wyniki to ja mam , nie mam wypisu ze szpitala:) zresztą zadzwonię jutro zrobię z siebie wariata i zapytam ;)

ja wypis dostałam razem z wynikami, tak mi się wydaje, że najlepiej zadzwonić, będziesz miała informacje z pierwszej ręki :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 22:29

82dojw4z802clx8l.png

QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2015, 07:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To to samo. Na karcie informacyjnej sa wyniki. Osobno nie dają.

hipisiątko lubi tę wiadomość

f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2015, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo, hallo rozumie że jest piątek ale taka cisza tu, że nie wiem :(

neomi34
  • Dotek Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2015, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero wróciłam do domu. Głowa mi pęka dzisiaj cały dzień. Aż wzięłam tabletke przeciwbólową. Co tam u Was dziewczyny?

f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2015, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też ale pewnie przez tą pogodę, wygwizd jak nie wiem jejku jakie ochłodzenie :(( chyba z Twojego basenu nici.

neomi34
  • Dotek Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2015, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak, jak zwykle jak mam plany to pogoda ma swoje plany. Musze zamowic pogode od 23,07 na wyjazd:) urlop mam w rozjazdach, chyba nic nie odpoczne.

f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2015, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, to podziwiam bo ja dziś ledwo żyję nic mi się nie chce a Ty cały dom na blask nono
    ja zamawiam też od 27 bo mam tydzień ale planuję w Polsce dopiero pod koniec sierpnia polecę gdzieś kości wygrzać bo ja uwielbiam 30 stopni i słońce :)

neomi34
  • Dotek Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2015, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do zielonej?:) nigdy tam jeszcze nie byłam ale ma koleżanke z Puław i mówiła że fajnie jest.

My to tylko do zakopca na 4 dni. Bo mam plan jeszcze do wawy pojechac do lekarza. A tam wizyta 300 zł.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 20:37

f08af289ff.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego