X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) a Ty jak tam?

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Widzę Dotek że u Ciebie dziś spadek...
    Przykro mi bardzo!!
    Nie wiem co powiedzieć....
    musi być jakaś przyczyna tego stanu rzeczy. tylko jak ją odszukać?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta dzisiaj 4,38...

    Co tam u Was dziewczyny? Jakie plany na weekend? Mi jak słonko dopisze to będę się byczyć i opalać cały weekend:)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja latam załatwiam różne rzeczy bo mam dziadzia w szpitalu i oczywiście wszędzie jest biurokracja i praca do 14 masakra jakaś :(a poza tym już mi się zbliża @ i różne humory mnie dopadają.Nastawiłam w końcu ogórki małosolne i zastanawiam się co jeszcze mam zrobić. O i mam weekend wolny więc może też bym się poopalała :)

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O małosolne:) też u mnie są na topie;)

    Z tą biurokracją to racja, jak trzeba iść coś załatwiać to się słabo robi.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wystałam się w nfz godzinę po to żeby się dowiedzieć, że nic nie załatwię a dokładnie refundacji takiej ortezy dla dziadzia bo ma złamany obojczyk i już mu jest potrzebna póki go nie wypiszą ze szpitala a to nastąpi dopiero w poniedziałek. Głupota. Do poniedziałku nie może tego używać bo po co :(
    jutro ma być 14 stopni masakra jakaś :(
    a jak robisz małosolne?

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Beta dzisiaj 4,38...

    Co tam u Was dziewczyny? Jakie plany na weekend? Mi jak słonko dopisze to będę się byczyć i opalać cały weekend:)
    Czyli wszystko jasne....
    Bardzo bardzo mi przykro!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mam pytanie;) głupie wiem i to przez moją skleroze;) jak byłam w szpitalu to ostatniego dnia mój doktorek powiedział żebym nie czekała na wypis ze szpitala bo on mi go wezmie na wizyte. Tylko że dzisiaj byłam na wizycie i zapomniałam o nim na śmierć, a on nic nie mówił. i co ja mogę teraz zrobić? mam jechać do szpitala, wydadzą jakiś odpis czy jak? potrzebne mi to jest do ubezpieczenia. normalnie jestem na siebie zła bo ja zawsze wszystko skrupulatnie dopytuje i załatwiam, a tu taka plama:/


  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    hej dziewczyny, mam pytanie;) głupie wiem i to przez moją skleroze;) jak byłam w szpitalu to ostatniego dnia mój doktorek powiedział żebym nie czekała na wypis ze szpitala bo on mi go wezmie na wizyte. Tylko że dzisiaj byłam na wizycie i zapomniałam o nim na śmierć, a on nic nie mówił. i co ja mogę teraz zrobić? mam jechać do szpitala, wydadzą jakiś odpis czy jak? potrzebne mi to jest do ubezpieczenia. normalnie jestem na siebie zła bo ja zawsze wszystko skrupulatnie dopytuje i załatwiam, a tu taka plama:/

    Najlepiej chyba by było zadzwonić do szpitala i dopytać, a w którym szpitalu leżałaś?

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w wojskowym ;) też o tym myślałam, najlepiej to chyba do doktorka dzwonić, ale aż mi wstyd się przyznawać ;)


  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    w wojskowym ;) też o tym myślałam, najlepiej to chyba do doktorka dzwonić, ale aż mi wstyd się przyznawać ;)

    ja jak leżałam w wojskowym to wyniki odbierałam w sekretariacie na oddziale ginekologii, także Ty pewnie też możesz je tam odebrać :)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wyniki to ja mam , nie mam wypisu ze szpitala:) zresztą zadzwonię jutro zrobię z siebie wariata i zapytam ;)


  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    ale wyniki to ja mam , nie mam wypisu ze szpitala:) zresztą zadzwonię jutro zrobię z siebie wariata i zapytam ;)

    ja wypis dostałam razem z wynikami, tak mi się wydaje, że najlepiej zadzwonić, będziesz miała informacje z pierwszej ręki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 22:29

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To to samo. Na karcie informacyjnej sa wyniki. Osobno nie dają.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo, hallo rozumie że jest piątek ale taka cisza tu, że nie wiem :(

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero wróciłam do domu. Głowa mi pęka dzisiaj cały dzień. Aż wzięłam tabletke przeciwbólową. Co tam u Was dziewczyny?

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też ale pewnie przez tą pogodę, wygwizd jak nie wiem jejku jakie ochłodzenie :(( chyba z Twojego basenu nici.

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak, jak zwykle jak mam plany to pogoda ma swoje plany. Musze zamowic pogode od 23,07 na wyjazd:) urlop mam w rozjazdach, chyba nic nie odpoczne.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, to podziwiam bo ja dziś ledwo żyję nic mi się nie chce a Ty cały dom na blask nono
    ja zamawiam też od 27 bo mam tydzień ale planuję w Polsce dopiero pod koniec sierpnia polecę gdzieś kości wygrzać bo ja uwielbiam 30 stopni i słońce :)

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do zielonej?:) nigdy tam jeszcze nie byłam ale ma koleżanke z Puław i mówiła że fajnie jest.

    My to tylko do zakopca na 4 dni. Bo mam plan jeszcze do wawy pojechac do lekarza. A tam wizyta 300 zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 20:37

    f08af289ff.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ