X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy operacja? bo zapomniałam

    neomi34
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:39

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak on Arturowa? znaczy się Wdowiak?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni a gdzie robił Twój Luby badania? Bo Mój idzie w tym tyg i chcę go wysłać do luxmedu.
    A co do Twojego pytania czytałam na stronie Bociana, że dziewczyny polecają Wdowiaka, ale to tylko wiem z forum.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni a gdzie oni Ovum przenieśli?
    ja swojego zapisałam na piątek do http://cmchodzki.pl/leczenie-nieplodnosci/
    i tam podobno jest bardzo profesjonalnie włącznie z tym, że omawiają wyniki od razu pod mikroskopem :) cena 140 ale oceniają od razu a w luxmedzie podobnie różnie to bywa i ten czas też może wpływać na wyniki, dlatego wiem od lekarza że czasami bywają tam błędne wyniki.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli luxmed nie za bardzo?,a robiłaś ten pakiet za 70zł czy za 140zł? może jednak tam go nie wyślę w takim razie...

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Czyli luxmed nie za bardzo?,a robiłaś ten pakiet za 70zł czy za 140zł? może jednak tam go nie wyślę w takim razie...
    Ten i ten jest do duszy bo długo materiał leży podobno zanim go zbadają. Ale ja tylko to słyszałam, dlatego wysłałam mojego do tej co napisałam.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Noemi a Twój mąż miał robione DNA plemników i usg narządów dolnych?

    Nie nie było potrzeba, bo prze trzy inseminacje i badania nasienia miał super wyniki. Chcieli go na dawcę nasienia.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może powtórz ale gdzie indziej? wiesz ja dla pewności wolę zrobić bo tamte były w tamtym roku:) co zresztą, że u niego ok jak nadal się nie udaje :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Noemi a co u Was jest zdiagnozowane, że nie możecie zaciążyć ? Przepraszam jeśli przeoczyłam we wcześniejszych postach.
    A sprawdziłam w wynikach mojego M i on miał przy pierwszym staraniu cudne wyniki nasienia ale i tak Jakiel go wysłał na DNA, ale po co to sobie nie przypomnę, zapewne podpytam jak u niego będę :)

    W czwartek idę do Kwaśniewskiej zobaczymy jak ona zareaguje na te wyniki. Ale poczytałam o tej placówce na chodźki i myślę, że albo tam albo Ovum.
    Do luxmedu jestem przyzwyczajona, bo szybko sprawnie, wyniki internetowe - rozleniwiłam się :) Mam aplikacje na tel z luxmedu i mam komplet swych badań, co jest przydatne jak coś jest potrzebne podczas wizyty :)

    Ja też mam tak z luxmedem ale jakoś wolę nie ryzykować. U nas w sumie nic nie jest zdiagnozowane bo wszystkie wyniki mam bardzo dobre, cykl książkowy oprócz endometriozy 1 stopnia,która dawno temu była wycięta ale lekarze mówią i wiem, że dziewczyny zachodzą z nią. Nie wiem i nikt nie wie czemu ot zagadka :(
    Teraz biorę clo i muszę włączyć encorton znowu i zobaczymy 10 dc co urośnie i ile :)
    póki co zmarł mój dziadzio i nie mam głowy do niczego dlatego sorki, że odpisuje tak lakonicznie może ale nie mam nawet siły pisać o tym.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie ja też Mojego wyślę do Ovum, Dziewczyny, a ile Wy się już staracie, po jakim czasie odkryłyście, że coś nie tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem swieżak przy Was dopiero od marca się staramy tak na poważnie z testami, wyliczaniem owulacji. Ale już myślę, że ccoś nie tak. Niby książkowo zdrowa para stara się do roku, ale tak myślę skoro wszystko jest jak należy w terminie, z zachowaniem nawet wymyślnych zasad to czemu się nie udaje. I myślę, że marnuję czas nie mając żadnej diagnozy. Często Dziewczyny piszą, że żałują, że tyle czekały.

    Monia jak usuną u Ciebie wodniaka to już jesteś na czysto, możesz działać.
    Hipisiatko jak Ci odkryli endo na usg?
    trzymam za Was kciuki należy Wam się:)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to drugi rok. Po odstawieniu tabletek odrazu zaszłam ale puste jajo. Potem 3 ciąże biochemiczne. Dziewczyny na pewno wkońcu nam się uda.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja tak przekładam, ale jak w tym cyklu się nie uda to idę do kliniki, nie wiem może za wcześnie, ale gdyby było wszystko ok to by się udało.

    Plus u Ciebie jest taki, że już wiesz co dalej i na pewno teraz będziesz pod opieką i uda się!

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się udało w 18 cyklu starań, niestety ciąża zakończyła się poronieniem. Rok staraliśmy się o tak o, a od marca z pomocą lekarską.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Wyrazy współczucia Noemi <tuli tuli>.
    Trzymaj się ciepło.
    Dziękuje :(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    poszłam na pierwszą wizytę do dr Włach i ona mi powiedziała, że mam torbiel i wygląda to na torbiel endometrialną, a dr wiktor w czwartek mówił, że niewielkie zrosty są w zatoce i wygląda mu to na endomendę
    Ale przy zwykłym badaniu czy usg?
    Mi lekarz powiedział po zwykłym badaniu, że podejrzewa, ale na usg inny powiedział, że nic nie widzi. Czekam jeszcze mmsc i też się w końcu wybiorę do dr Wlach.
    Viovewczka tulę, udało się raz, więc uda się drugi tym razem szczęśliwie. Już wiesz, że jest ok skoro raz już się udało.
    Hipisiatko i co laparoskopia?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    Nam się udało w 18 cyklu starań, niestety ciąża zakończyła się poronieniem. Rok staraliśmy się o tak o, a od marca z pomocą lekarską.

    Jak się czujesz?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    My to drugi rok. Po odstawieniu tabletek odrazu zaszłam ale puste jajo. Potem 3 ciąże biochemiczne. Dziewczyny na pewno wkońcu nam się uda.

    Coś dawno Cię nie widziałam tutaj? jak tam co tam?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny my staramy się blisko 3 lata historia długa jak świat ale ja już w cuda nie wierzę u mnie pewnie zakończy się inf ale cóż :(a powiedzcie kogo nie polecacie w Lublinie?

    neomi34
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ