X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dzięki ;) może dziś dopcham się do laptopa to może ją odnajde ;)
    Sama się znalazłam ;)
    Moja siostra chodzia do niego na Jutrzenki ale na zwykłe usg ciążowe.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Od trzech cykli wiem, że choćbyśmy nie wiem jak się starali to nie zajdę w ciążę, pierwszy rozpaczałam, drugi panikowałam, a teraz poczułam nadzieję... Chyba następuje jakaś regeneracja sił, taki restart. Wcześniej nie pisałam na forum, bo jak czytałam Wasze wypowiedzi lub zadawane pytania, to czułam się jakbym to była ja. I dopiero teraz z mojeje obecnej perspektywy, kiedy czekam już tylko na laparo widzę, jakie te oczekiwania i rozczarowania są wyczerujące i wyniszczające...

    Ja mam właśnie takie poczucie beznadziei :( nawet dziś rano juz mi się nie chciało brac tabletek ale się zmusiłam. Lapro z jednej strony podobno ułatwia zajście, choć jak widać w moim przypadku ani laparo, ani hsg nic nie ułatwiło. I chyba tak do końca roku będę czekać na to żeby w grudniu dowiedzieć się, że czekam mnie już tylko ivf. Przypilnuj, żeby wszystko było zapisane na dokumentacji z laparo bo ja potem miałam problem i może zrobi Ci odrazu hsg bo podobno tak najlepiej.

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Ja mam właśnie takie poczucie beznadziei :( nawet dziś rano juz mi się nie chciało brac tabletek ale się zmusiłam. Lapro z jednej strony podobno ułatwia zajście, choć jak widać w moim przypadku ani laparo, ani hsg nic nie ułatwiło. I chyba tak do końca roku będę czekać na to żeby w grudniu dowiedzieć się, że czekam mnie już tylko ivf. Przypilnuj, żeby wszystko było zapisane na dokumentacji z laparo bo ja potem miałam problem i może zrobi Ci odrazu hsg bo podobno tak najlepiej.
    przykro mi.
    znam to wstrętne uczucie....

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na laparo czemu idziesz? wiem jak to jest ale widać mi hsg też nie pomogło a wszystko ok niby

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było, ale czułam się źle i psychicznie i fizycznie, w związku z czym rzadko tu zaglądałam. Jestem już na końcówce oczyszczania się, byłam dzisiaj na usg, macica i jajniki wyglądają bardzo ładnie, a beta spadła do 106. Teraz jeszcze czekam aż całkowicie ustąpią dolegliwości bólowe, których mam już serdecznie dość. O dalszych staraniach jak na razie nie myślę, zresztą i tak musimy odczekać co najmniej dwa miesiące.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko to czekamy na relacje;)

    hipisiątko lubi tę wiadomość


  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,pierwsze kroki podjęte :) zapisalam się na wizytę do ab ovo na przyszły piątek. Najpierw badanie nasienia męża a po dwóch godzinach z jego wynikami moje badanie. Akurat będzie 10 dzień cyklu więc się dowiem jak tam dojrzewają pęcherzyki(jeśli w ogóle). Dr Olcha nas przyjmie,nie mam o nim pojęcia ale to nieważne :) grunt,że wreszcie coś zrobimy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 17:34

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dziewczyny czy po laparoskopii miałyscie okres w termninie?

    Mi się przesunął i to sporo po jednej i po drugiej.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było, ale czułam się źle i psychicznie i fizycznie, w związku z czym rzadko tu zaglądałam. Jestem już na końcówce oczyszczania się, byłam dzisiaj na usg, macica i jajniki wyglądają bardzo ładnie, a beta spadła do 106. Teraz jeszcze czekam aż całkowicie ustąpią dolegliwości bólowe, których mam już serdecznie dość. O dalszych staraniach jak na razie nie myślę, zresztą i tak musimy odczekać co najmniej dwa miesiące.

    Współczuje ale ważne, że się udało więc wiesz że następnym też się uda. Wiem, że to łatwo powiedzieć ale to zawsze jest coś nie tak jak u mnie wiecznie nic się nie udaje :( a teraz powoli umieram mój najukochańszy dziadzio patrzę na to i jestem bezradna bo nic nie mogę zrobić. masakra :(
    więc każde odejście jest słabe i nie ma się na to wpływu, jedynie co można powiedzieć Bóg to zaplanował :(((((

    neomi34
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko to kiepskie wieści:( ale mówił co można z tym zrobić? Jakieś alternatywy?
    Neomi współczuję z powodu dziadka:(

    hipisiątko lubi tę wiadomość


  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Współczuje ale ważne, że się udało więc wiesz że następnym też się uda. Wiem, że to łatwo powiedzieć ale to zawsze jest coś nie tak jak u mnie wiecznie nic się nie udaje :( a teraz powoli umieram mój najukochańszy dziadzio patrzę na to i jestem bezradna bo nic nie mogę zrobić. masakra :(
    więc każde odejście jest słabe i nie ma się na to wpływu, jedynie co można powiedzieć Bóg to zaplanował :(((((

    Coś tam u mnie ruszyło, ale strach, że następnym razem będzie to samo jest ogromny.
    Śmierć bliskich osób to ciężka sprawa, ale tak jak napisałaś nie mamy na to wpływu niestety i choć jest nam ciężko my musimy żyć dalej.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny. Ja już nie wiem co lepsze nie mieć, stracić czy co. Ja powoli się godzę bo co zrobić :9

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi przykro mi z powodu dziadka. Pamiętam jak mój dziadek umierał, byłam wtedy z nim i modliłam się żeby skończył cierpienie.

    Marta, dobrze że pierwszy krok zrobiłaś. To tak jak ja też jestem etapie oczekiwania na pierwszą wizytę u nowego lekarza:)

    Viowieczka jest ciężko bo w naszym przypadku ciężko o pozytywne myślenie. Ja też za każdym razem martwię się że sytuacja się powtórzy. Może spróbuj u tej pani prof. co ja idę 20. Ona podobno zna się na poronieniach.

    Hipisiątko jakie plany lekarz ma w Twojej sytuacji?

    Ja już po urlopie, dzisiaj pierwszy dzień pracowałam, jeszcze jutro i weekend:) Dobrze że tylko dwa dni do pracy po urlopie na rozgrzewkę.

    hipisiątko, Marta29 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dotek :( jak się udał urlop? ja od jutra zaczynam znowu clo choć bez wiary w sukces..

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi urlop zawsze fajny ale za szybko się kończy:)

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na kolejny pod koniec sierpnia, choć teraz to nie wiem jaki to będzie urlop :(

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ogólnie powiedział, że operacji nie da się uniknąć i że w 90 % to będzie operacja, a nie laparoskopia :(

    macicę za to mam ładną i czystą :) lekarz w porządku nawet próbował coś wskurać, aby dr włach przyjęła mnie nawet na urlopie, ale niestety się nie udało :( jutro naskrobię coś wiecej
    Hej. Co to znaczy wskórać żeby przyjęła na urlopie? Dzwonił do niej?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki dawno mnie nie było, ale po ostatnim ciosie miałam cykl wstrętu do wszystkiego co ze staraniami związane. Dziś znowu przyszła @ i zastanawiam się na jaki cud czekam i czemu nie poszłam jeszcze do dr Tkaczuk.
    Założyłam, że spróbuję jeszcze w sierpniu, a potem biorę się za siebie. Ale nie wiem czy to nie błąd.
    Nie wszystko nadrobiłam u Was, ale teraz będę na bieżąco.
    I trzymam dalej za Was kciuki!

    Dziewczyny teraz dobry czas na zachodzenie - przynajmniej nie złapią Nas te upały;)

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko ale torbiel usunął i będzie po sprawie, nawet jeśli trzeba byłoby jawjowód z jajnikiem to masz drugi. Ja mam też część jajnika usuniętego bo miałam torbiel 6cm. A boli Cie?gdzie ta torbie jest. Ważne że macica czysta.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja taką miałam też na lewym

    neomi34
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ