X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Neee, ale to na bank nie plamienie implantacyjne bo mam wszystkie objawy @, ból brzucha, kręgosłupa...

    Noemi a jak wyniki Twojego męża, bo chyba w piątek miał mieć robione badania tak?

    Miał ale nie mógł pójść i teraz pójdzie dopiero w poniedziałek, bo mamy się starać a to zaburzy wynik :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Właśnie i bądź tu człowieku mądry... ja też raz dostawałam raz nie. A tak naprawdę jeśli chodzi o progesteron to mam książkowe wyniki, i tak dają z automatu, pomogło iluś tam kobietom to może i tej pomoże :) często na nas eksperymentują :P

    no daj spokój bo nie wiem w końcu teraz o co chodzi. ja też mam bardzo dobry i dlatego mi nie dał bo to nie udowodnione,że pomaga nie wiem

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Marleni faktycznie wygląda to obiecująco oby oby:)
    a mi się w tym cyklu czas ciągnie w nieskończoność, jeszcze do owu tydzień. A dziś to czuję się faktycznie jakbym była w ciąży, gdyby nie to, że jestem po @.
    Noemi Twoja sytuacja musi być irytująca skoro wszystko ok a nie udaje.się, nawet nie wiadomo co naprawiać.

    No właśnie dlatego doktorowi powiedziałam, co z tego że tak super jak nic to nie daje. To powiedział, że czasem tak właśnie jest.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    nic z tego nie rozumiem - i chyba gine. też słabo mi to wytłumaczyła. Byłam dziś na usg a tam płyn w zatoce - jej zdaniem owulka mogła już być (12 dc dziś), ale jest jeszcze pęcherzyk jeden 15 mm. Dostałam luteinę od jutra mam brać. Czyli co była owulka czy nie? pewnie nigdy się nie dowiem. Na pt idę na nowe usg, zobaczyć co z tym pęcherzykiem. Ale ginekolog widziała tam ciało żółte 15 mm. Nic już nie wiem

    A może pękł i się wchłania? jaki miał kształt. Ja tak miałam wczoraj, że już się zmniejszał ale gin powiedział, że widać że był dominujący. Moim zdaniem mogła być, a nie czułaś kłucia? mnie to okropnie bolało.

    neomi34
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie kłuje w okolicach 17 dc jeśli już kłuje ;/ także nic z tego nie rozumiem. Mam brac od jutra luteinę 2x2 tabl. (tabl.50) wydaje się strasznie dużo i teraz nie wiem czy nie to pomyłka bo wydaje mi się, że ginekolog mówiła o jednej dwa razy dziennie a na rec. co innego ..

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko to wesoło, to może zadzwoń i zapytaj. Czemu tak dużo? masz niski progesteron?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    No właśnie dlatego doktorowi powiedziałam, co z tego że tak super jak nic to nie daje. To powiedział, że czasem tak właśnie jest.
    Oj ja się zastanawiam jak oni mówią, że tak bez przyczyny, bo psychika itp. Psychika psychiką, ale to biologia jak jest 1 dodać 2 to powinno być 3;) ja już miałam cykle luzu i spiny i skutek taki sam.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avera a do kogo chodzisz? Mnie taka dawka wcale nie dziwi. Przy pustym jaju brałam 2x2.

    Odliczam czas do czwartku bo mam wizyte u nowej pani prof. Może wkońcu ktoś znajdzie pomysł na mnie.

    f08af289ff.png
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ostatnim cyklu jak badałam w pon. ok 6 dni po owu miałam 14, na drugi dzień 8,6

    Kazała mi iść w piątek jeszcze na usg - także chyba, aż tak pewna nie była tego obrazu usg. I teraz nie wiem co robić, brać luteinę już dziś a jeśli owulki nie było to nie zablokuje taka dawka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 07:25

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszłam do apteki po luteinę, trudno komuś trzeba zaufać

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam fajna sprawa :) a Ty? ale to co przyszła @? ja się odprężyłam w domu, przy winku i właśnie się obudziłam a za 10 minut powinnam otworzyć swój sklep hehe

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w abovo. Raz Obsuwa godzinna a raz w miarę punktualnie. Kiedy masz wizytę?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w Luxmedzie do jakiego lekarza chodzicie? Też mam pakiet z PZU i chciałam się na razie tam wybrać do lekarza, żeby nie płacić dodatkowo.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W żagiel med miałam ok 15 minut obsuwy.

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zapisałam się dzisiaj do dr Tkaczuk-Włach na 31.08.2015r.Jestem bardzo ciekawa tej wizyty...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Jasne, że korzystam :) Właśnie zapisałam się na 3 usg :P

    No dostałam @, ale jakoś się nie może rozkręcić, zawsze pierwszy dzień to intensywnie, no zobaczymy. Patrząc po grubości endometrium powinnam cierpieć w tym cyklu :(

    To myk myk do pracy :)

    A do kogo i gdzie mykasz na abonament?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka to pierwsza wizyta?

    Ja jutro mam u pani prof. Leszczynskiej gorzel ak. Strasznie się stresuję ale i nie mogę się doczekać co mi powie na wizycie. Może wkońcu znajdzie rozwiązanie na to żebym mogła utrzymać ciążę. Znowu 3 osoby z mojego otoczenia oczekują dziecka, życzę im szczęścia ale przykro mi że ja nie mogę.

    Marleni zdążysz na pewno;)

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny a w Luxmedzie do jakiego lekarza chodzicie? Też mam pakiet z PZU i chciałam się na razie tam wybrać do lekarza, żeby nie płacić dodatkowo.

    Ja do doktora Stettnera :) jest bardzo fajny :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dzieki dziewczyny:) już nie musze sie spinać,bo wizyte u niej mam o 11:40 a w pierwszej wersji zapisali mnie na usg na 12:30 na radziwillowskiej i tak sobie dumałam czy zdąże.ale usg bede miala o 18 wiec luz;))

    To gdzie Ty w końcu idziesz bo się pogubiłam hehe

    neomi34
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pierwsza wizyta u niej...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ