X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia przykro mi mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wrócisz do staranek. Ja się dziwię mojej temperaturze już po @ a jest wysoka, za wysoka jak na początek cyklu w moim przypadku, no cóż może spadnie nie wiem co to za anomalia.

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję zuzzi za przepisanie.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Molcia przykro mi mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wrócisz do staranek. Ja się dziwię mojej temperaturze już po @ a jest wysoka, za wysoka jak na początek cyklu w moim przypadku, no cóż może spadnie nie wiem co to za anomalia.
    dziękuję :* jestem po rozmowie z moją ciocią, która jest lekarzem (ginem) i patrzę na to wszystko teraz z nieco innej perspektywy wiem już co muszę robić, martwi mnie tylko ile to będzie trwało zwłaszcza, że ostatecznie będę to wszystko załatwiała nie w miejscu obecnego zamieszkania, ale w rodzinnych okolicach tj. na drugim końcu kraju, do tego zamieszanie z pracą (zwolnienia/urlopy) pewnie będzie do tego dochodziło no i co tu dużo kryć - szkoda mi kolejnych cykli, zwłaszcza że jestem coraz starsza, no ale jak to ciocia stwierdziła, teraz ta moja pierś jest najważniejsza

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia, wspieram.
    Sama przechodziłam operację - wycinanie, jak się okazało, włókniaka. Do ostatniej chwili nie wiedziałam, czy to nie złośliwa zmiana, bo niestety ani usg, ani biopsja nie były w stanie wcześniej nic wykluczyć. Tak więc rozumiem... i trzymam kciuki, żebyś uporała się z tym jak najszybciej.
    Pomyślności! <3

    PWZJp2.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia - trzymam kciuki :*

    Dziewczyny, OF wyznaczył mi przypuszczalna owu na dzień przed pozytywnym testem. W sumie to nie wiem co z ta owu bo albo śluzu odpowiedniego nie było było albo źle zinterpretowałam ;)
    Tak czy siak zerknijcie proszę na mój wykres i ocencie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 13:05

    atdc3e5e035kp155.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek, a dlaczego temperatury masz zaznaczone pustą kropką? Jaką godzinę mierzenia masz zaznaczoną jako domyślną?

    PWZJp2.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem właśnie dlaczego :/ codziennie mierze o tej samej godzinie. .
    Domyślna to ta,która wyświetla się automatycznie jak wchodzę w ustawienia godziny?

    Ok, już ustawiłam ta 6. Bo z automatu wyskakiwala 7 i codziennie zmieniałam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 13:20

    atdc3e5e035kp155.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godzinę wybierasz, rozwijając pasek z godzinami. Po prawej stronie od tego paska masz kratkę, "ustaw jako domyślną" bodajże. Jak już wybierzesz - w Twoim przypadku chyba 6.00 - to odhacz tę kratkę i powinno być ok. Bo tak to cały czas OF traktuje, że mierzysz nie o tej godzinie, co trzeba.

    Co do tego, kiedy ta owulacja była, to Ci nie powiem :) Ale tyle pięknych <3 masz na wykresie, że spokojnie, utraficie ;)

    PWZJp2.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi no oby oby :)
    Obstawiam oczywiście zielona krope :D
    Tak., wiem., najlepiej się nie nastawiac i w ogóle ale ja tam myśle pozytywnie :P

    A jak tam u Was Dziewczyny? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 13:24

    atdc3e5e035kp155.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ♡ to ja mam plan podobny jak madziulek :) już dziś rano zmolestowałam małża :) oby w tym cyklu coś z tego było bo zacznę się martwić :(

    Helen lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Co do ♡ to ja mam plan podobny jak madziulek :) już dziś rano zmolestowałam małża :) oby w tym cyklu coś z tego było bo zacznę się martwić :(
    Będzie dobrze, trzymam kciuki :*

    Ja tak trochę na wzrost molestowalam męża bo to jest pierwszy normalny cykl po ciąży biochemicznej i nie wiedzialam czy będzie długi jak zwykle czy może jakiś wydłużony ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może do tej pory nie trafiałam w "te" dni, więc teraz trzymam się systematyczności :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisuje się na testowanko na 13 lutego w piątek :) albo będzie groszek albo walę/w/tynki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 15:10

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się zapisuje dziewczynki - wprawdzie nie dostalam jeszcze okresu ale doslownie za minute bedzie - PO PROSTU WIEM.
    Trzymam kciuki za nas wszystkie!!!!!!!!!!!!! Luty bedzie owocny!:)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Zapisuje się na testowanko na 13 lutego w piątek :) albo będzie groszek albo walę/w/tynki :P

    Mam nadzieję, że ten piątek 13 będzie dla nas szczęśliwy, a nie pechowy. A walić w tynki będziemy ze szczęścia :D

    agnes175 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem urodzona 13 w piątek i uważam że to szczęśliwy dzień, a 13 towarzyszą mi całe życie nawet na rejestracji z auta mam :)
    No i w sumie Zuzzi poproszę o przepisanie na 13 niech przyniesie mi szczęście :)

    Helen, madlenka lubią tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, dołączam do Was na ten miesiąc, będę testować 1-ego lutego, aby przyniósł mi szczęście ten bociek.
    zuzzi wpiszesz mnie na liste?

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to I moze ja sie zapisze, im nas wiecej tym weselej ;) Ja poprosze na 11 lutego, jesli cykl sie nie skruci tak jak ostatni.
    Pozdrawiam.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się też dopisuję. Na styczeń nie liczę (choć oczywiście cośtam nadziejowo u mnie się tli, @ na ok. 27.01), lutowa @ na 23.02

    Oczywiście trzymam za was wszystkie mocne kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 20:07

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a u mnie super weekend zlecial ;) jajnik boli wiec nie mam nadzieje ;)

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ